Strona 26 z 66 PierwszyPierwszy ... 16242526272836 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 653

Wątek: Canon EOS R7 i R10

  1. #251
    Początki nałogu Awatar luck1985
    Dołączył
    Jan 2009
    Miasto
    Wlkp
    Posty
    325

    Domyślnie Odp: Canon EOS R7 i R10

    20 str dyskusji, sprzęt się pojawił i cisza

  2. #252
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 019

    Domyślnie Odp: Canon EOS R7 i R10

    Wszyscy czekajo na black frajdej
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  3. #253
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 237

    Domyślnie Odp: Canon EOS R7 i R10

    Czy ktoś ma może r10 i jeszcze oprócz posiadania robi nim zdjęcia??

  4. #254
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 944

    Domyślnie Odp: Canon EOS R7 i R10

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Czy ktoś ma może r10 i jeszcze oprócz posiadania robi nim zdjęcia??
    chyba nie.

    ale co ci moge juz powiedziec z cala pewnoscia, to ze to jest ch* aparat. Sony jest duzo lepsze, a ajfon to w ogole robi z niego salatke huzarska

    a tak bardziej serio - R10 to cropowy Canon. zaprojektowany normalnie (nie jak M-ka, tylko jak normalne xxD/xD) dla normalnego uzytkownika. niespodzianki tu nie bedzie, to po prostu dziala
    www albo tez flickr

  5. #255
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 237

    Domyślnie Odp: Canon EOS R7 i R10

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    chyba nie.

    ale co ci moge juz powiedziec z cala pewnoscia, to ze to jest ch* aparat. Sony jest duzo lepsze, a ajfon to w ogole robi z niego salatke huzarska

    a tak bardziej serio - R10 to cropowy Canon. zaprojektowany normalnie (nie jak M-ka, tylko jak normalne xxD/xD) dla normalnego uzytkownika. niespodzianki tu nie bedzie, to po prostu dziala
    No właśnie chciałbym zobaczyć zdjęcia z tego, ale takie normalne, w boju, a nie bateryjki i inne testy. Na flickrze nie mogę nic ciekawego znaleźć. Ale może to dobrze, bo mi przejdą głupie myśli o zakupach.

  6. #256
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Canon EOS R7 i R10

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    a tak bardziej serio - R10 to cropowy Canon. zaprojektowany normalnie (nie jak M-ka, tylko jak normalne xxD/xD) dla normalnego uzytkownika. niespodzianki tu nie bedzie, to po prostu dziala
    A to ja jestem nienormalny, że mnie M-ki odpowiadają gabarytem?
    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    No właśnie chciałbym zobaczyć zdjęcia z tego, ale takie normalne, w boju, a nie bateryjki i inne testy. Na flickrze nie mogę nic ciekawego znaleźć. Ale może to dobrze, bo mi przejdą głupie myśli o zakupach.
    Na dpreview patrzyłeś?
    Też mnie korci ten aparat.... i też czekam jak mi przejdzie... chyba że jednak nie przejdzie... ...
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  7. #257
    Uzależniony Awatar cybulski
    Dołączył
    Aug 2022
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    887

    Domyślnie Odp: Canon EOS R7 i R10

    Zakupocholicy. Posiadanie więcej niż jednego body to już choroba... A już dwa systemy to nie chce nawet komentować.
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 TT50/1.2||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  8. #258
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 237

    Domyślnie Odp: Canon EOS R7 i R10

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Na dpreview patrzyłeś?
    Też mnie korci ten aparat.... i też czekam jak mi przejdzie... chyba że jednak nie przejdzie... ...
    Patrzyłem. Bezjajeczne jakieś takie te zdjęcia, może dlatego że hamerykańskie. Jest taka koncepcja, żeby może @akustyk spróbował bezlusterkowego świata i kupił na próbę jak już pojedziesz Jankowi Pawlakowi zrobić to zdjęcie komórką, o które prosił, to mógłbyś od razu wziąć to r10 i popróbować

    Mam nadzieję, że niebawem canon zrobi na to promocję, żeby podbić udziały na koniec roku i puści za 3k w zestawie, jak M6 II kiedyś. Tak, wiem czyją matką jest nadzieja, ale jak mówi Nosowska - przecież kocha dzieci swe.
    Ostatnio edytowane przez tomfoot ; 09-09-2022 o 16:58

  9. #259
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Posty
    1 254

    Domyślnie Odp: Canon EOS R7 i R10

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    No właśnie chciałbym zobaczyć zdjęcia z tego, ale takie normalne, w boju, a nie bateryjki i inne testy. Na flickrze nie mogę nic ciekawego znaleźć. Ale może to dobrze, bo mi przejdą głupie myśli o zakupach.
    Skoro nie możesz znaleźć nic ciekawego w kilku tysiącach zdjęć z R10 opublikowanych na Flickr, to musisz być bardzo wybredną osobą.

    https://www.flickr.com/search/?q=&cm...&safe_search=1

  10. #260
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 237

    Domyślnie Odp: Canon EOS R7 i R10

    Cytat Zamieszczone przez mkamelg Zobacz posta
    Skoro nie możesz znaleźć nic ciekawego w kilku tysiącach zdjęć z R10 opublikowanych na Flickr, to musisz być bardzo wybredną osobą.

    https://www.flickr.com/search/?q=&cm...&safe_search=1
    Dziękuję. Nie jestem wybredny. Za pipowato szukałem //shame Ale teraz już wiem, że jest popularny na turniejach ping ponga.

Strona 26 z 66 PierwszyPierwszy ... 16242526272836 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •