Strona 52 z 296 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 2954

Wątek: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

  1. #511
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 423

    Domyślnie Odp: Aparaty foto a smartfony

    Cytat Zamieszczone przez jan pawlak Zobacz posta

    Stety/niestety moim zboczeniem jest ostrość (niektórych) zdjęć, z tego mi trudno "zejść", pod to długo budowałem/mam szklarnię i aparaty.

    Zostanie hybryda, A7R3 + 35mm oraz smartfon S22, przetestuję na następnym tygodniowym wyjeździe.
    Jeśli się sprawdzi to sprzedam resztę sprzętu.



    jp
    Zboczeniec ostrości brzydził by się "jakosci" z telefonu f porównaniu do a73R.
    Jeżeli się sprawdzi, to Twój wzrok jest w beznadziejnym stanie, lub jesteś uparty jak mój teściu i widzisz to co chcesz widzieć - nawet jak 30 osób mówi Ci co innego.

    Tez jestem za tym żeby ten wątek znikną, bo się nie da usunąć konta na tym forum. Chyba że zrobi to za mnie moderator - a kiedyś prosiłem o to.

  2. #512
    Uzależniony Awatar Heldbaum
    Dołączył
    Jun 2021
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    992

    Domyślnie Odp: Aparaty foto a smartfony

    Ja tylko małe sprostowanie... Kolekcjoner, mój sarkazm nie był skierowany do Ciebie, tylko do autora wątku, który ostentacyjnie wręcz ignoruje większość wypowiedzi, włącznie z tymi, które jasno wyrażają brak zainteresowania tematem.
    Ja też robię masę rzeczy telefonem, bo takie przyszli czasy (o czym pisałem zresztą na blogu). W tej chwili jeszcze jest wybór, ale to zmierza w kierunku całkowitego uzależnienia ludzi od tego goowna. Takie rzeczy jak bankowość, płacenie rachunków, już ciężko zrobić inaczej.
    Jednakowoż do zdjęć, mam aparat. Znalazłem sobie pasujący futeralik, ale większość czasu mam go po prostu w kielni. Gdy jadę gdzieś z zamiarem robienia zdjęć, biorę Pentaxa K1, bo wtedy rozmiar i waga nie mają żadnego znaczenia. Liczą się tylko zdjęcia. Na co dzień jednak, zawsze mam Lumixa. Przyzwyczaiłem się do tego faktu i wychodząc z domu, biorę po prostu klucze, telefon, portfel i aparat. Jeden przedmiot więcej, który nie sprawia najmniejszego kłopotu.
    http://glebsky.pl/ Mój blog fotograficzny, oraz http://flickr.com/photos/197047644@N07/ dla tych, którzy z jakichś powodów chcieliby zobaczyć moje zdjęcia

  3. #513
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 369

    Domyślnie Odp: Aparaty foto a smartfony

    Brak zainteresowania tematem? Policz ile postów w nim napisałeś

  4. #514
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 281

    Domyślnie Odp: Aparaty foto a smartfony

    taaaaaa 10 stron temu miał nawet otrzepać sandały, ale po raz enty musi napisać ze nie lubi telefonu
    starość to straszna rzecz
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  5. #515
    Uzależniony Awatar Heldbaum
    Dołączył
    Jun 2021
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    992

    Domyślnie Odp: Aparaty foto a smartfony

    Becek, ja rozumiem, że nie masz nic sensownego do powiedzenia (ani do pokazania) i drażnią Cię ludzie, którzy mają, ale to już jest nudne...
    http://glebsky.pl/ Mój blog fotograficzny, oraz http://flickr.com/photos/197047644@N07/ dla tych, którzy z jakichś powodów chcieliby zobaczyć moje zdjęcia

  6. #516
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 281

    Domyślnie Odp: Aparaty foto a smartfony

    założyłeś sobie swój temat ale jak sam napisałeś pies z kulawa noga tam nie zajrzał, wiec obsrywasz watki innym
    parę osób ci już napisało ze NIC NIE WNOSISZ i żebyś sobie dal spokój ale ty nie rozumiesz a raczej udajesz ze nie rozumiesz
    może ci trzeba pisać drukowanymi?
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  7. #517
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 600

    Domyślnie Odp: Aparaty foto a smartfony

    1. Jak wątek nas brzydzi, nudzi itp to przestajemy go czytać, o pisaniu nie wspominając. W czym problem? Słyszeliście zapewne o karmieniu trolli.

    2. Co do uwag o zasadności tego wątku, to jest on dozwolony. To, że to forum Canona nie wyklucza rozmów o innym sprzęcie fotograficznym. Ba, jest dział Hyde Park, można w nim rozmawiać (i się rozmawia) o prawie wszystkim.
    Wątek przeniosę do innego działu (Sprzęt fotograficzny innych firm), bo w tym momencie jeszcze (przez chwilkę) jest w podforum Pozostałe, gdzie się rozmawia o akcesoriach typu filtry, baterie, światłomierze itd.

    3. JP raczy nas funkcjami konkretnego modelu smartfonu Samsunga. Nie wiem po co. Powinien założyć wątek poświęcony temu modelowi. Po co nam ta wyliczanka jakie zdjęcie wykonano w jakim trybie? Ja rozumiem jego ekscytacje, ale powinien on wiedzieć, że jest mnóstwo rzeczy których on nie zna i którymi się nie musi z nami dzielić. A my mu nie piszemy, że np Pentax K1 ma śledzenie gwiazd, że nawet w lustrzankach bywa stacking itd itd.
    Istnieje niebezpieczeństwo, że JP kupi niedługo inny telefon i poznamy dokładnie każdą pozycje w jego menu.

    Nie zamykajmy nikomu ust, nie musimy czytać ani pisać w wątku który nas nie interesuje, a tym bardziej jeśli nas irytuje. O czym pisałem w pkt 1.
    Pisując tu powodujemy, że wątek jest popularny.

    Zapewne system wyśle teraz wiele PW o przeniesieniu postów.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 10-08-2022 o 20:40
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

  8. #518
    Uzależniony Awatar Heldbaum
    Dołączył
    Jun 2021
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    992

    Domyślnie Odp: Aparaty foto a smartfony

    Becek, nie "parę osób", tylko Ty jeden. Tylko Ciebie szlag trafia na mój widok, ale na szczęście "jeszcze parę osób" wie, dlaczego. "Dokonujesz samozaorania" permanentnie (że zacytuję Ciebie samego), błaźniąc się na każdym kroku brakiem zrozumienia dosłownie wszystkiego, co do Ciebie rozmawiają. Poradzić Ci coś? Jak nie możesz znieść mojego "obsrywania wątków", to po prostu na nie nie wchodź. Napisać Ci to drukowanymi literami?
    http://glebsky.pl/ Mój blog fotograficzny, oraz http://flickr.com/photos/197047644@N07/ dla tych, którzy z jakichś powodów chcieliby zobaczyć moje zdjęcia

  9. #519
    Bywalec Awatar don
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    37
    Posty
    243

    Domyślnie Odp: Aparaty foto a smartfony

    Pytanie jeszcze brzmi jaki to jest TV 4K 65 cali, ma którym są te zdjęcia oglądane, czy może taki za 20.000 zł czy może taki za 1.000 zł.
    Moja CaroLina

  10. #520
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 237

    Domyślnie Odp: Aparaty foto a smartfony

    No właśnie. Jaki telewizor 65 cali polecacie jako fotoramkę?

Strona 52 z 296 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102152 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •