Strona 80 z 260 PierwszyPierwszy ... 3070787980818290130180 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 791 do 800 z 2599

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

  1. #791
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Taka pisanina to strata czasu stąd była moja sugestia żeby zmienić system zamiast reformować firmę
    Z taką wiedzą można doktorat napisać i publikować prace w NYT. Po co marnować czas na forum.

  2. #792
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    @ Photointo, @ pawel.guraj
    make a picture not war,
    serdecznie zapraszam do zabawy
    https://www.canon-board.info/threads...e-ktore-lubisz
    Ostatnio edytowane przez becekpl ; 30-01-2019 o 14:22
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  3. #793

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    @ Photointo, @ pawel.guraj
    make a picture not war,
    serdecznie zapraszam do zabawy
    https://www.canon-board.info/threads...e-ktore-lubisz
    Nie no, wrzucanie fotek z Sony na forum Canona to była by już perwersja. Od tego mam bloga.

    P,paw
    https://pawel.online | R5 | RF 14-35 f/4 L | RF 24-105 f/4 L | RF 70-200 f/4 L| RF 100-500 f/4.5-7.1 L | RF 50 f/1.8 STM | RF 1.4x | Na blogu: Huta od środka

  4. #794
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez pawel.guraj Zobacz posta
    Nie no, wrzucanie fotek z Sony na forum Canona to była by już perwersja. Od tego mam bloga.

    P,paw
    Dlaczego? Tamten watek jest od zdjec, kazdy moze brac udzial. A wszelkie formy misjonarstwa (ktorejkolwiek marki) beda pacyfikowane. Od tej obory jest juz cala masa watkow na tym forum

  5. #795
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 477

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez pawel.guraj Zobacz posta
    Nie no, wrzucanie fotek z Sony na forum Canona to była by już perwersja. Od tego mam bloga.

    P,paw
    Wolę wrzucanie fotek zrobionych Sony (a jak jeszcze pokazują jakaś przewagę albo to coś czego nie ma Canon) niż te pełne frustracji krucjaty jakie są na tym forum.
    Ja chętnie zobaczę.

  6. #796
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 263

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez kmeg Zobacz posta
    Wolę wrzucanie fotek zrobionych Sony (a jak jeszcze pokazują jakaś przewagę albo to coś czego nie ma Canon) niż te pełne frustracji krucjaty jakie są na tym forum.
    Ja chętnie zobaczę.
    Ja już się naoglądałem. Dziękuję, postoję


    BTW - ciekawi mnie tylko ile osób potrafiłoby wskazać foty wykonane szkłem fuji 56mm f/1,2 w APS-C fuji oraz w FF wykonane Sony 85mm f/1.8 vs canonem EF 85 f/1.8 ? Mityczna przewaga FF nad APS-C , różowe słonie i jednorożce
    Ostatnio edytowane przez candar ; 30-01-2019 o 20:36
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  7. #797
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Ja już się naoglądałem. Dziękuję, postoję


    BTW - ciekaw byłbym ile osób byłoby w stanie wskazać foty wykonane szkłem fuji 56mm f/1,2 w APS-C fuji oraz w FF wykonane Sony 85mm f/1.8 vs canonem EF 85 f/1.8 ? Mityczna przewaga FF nad APS-C , różowe słonie i jednorożce
    Istotnie, takie porównanie byłoby ciekawe. Choć właściwie to jego wynik jest łatwy do przewidzenia
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  8. #798
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 599

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Photointo Zobacz posta
    Wg. danych spadki w rynku foto dotyczą lustrzanek. Nie ma spadków w rynku bezluster, ostatnio był nawet lekki wzrost. Rynek pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych dotychczas należał w 100% do Sony. Po zaprezentowaniu Nikona Z i EOSR udziały Sony spadły do 67%, Canon zyskał 22% a Nikon 10%. To czy te wyniki znacząco się zmienią zależy od Canona.
    Tylko od Canona? Tzn Sony jest bezsilne, dali wszystko co mają? A Nikon? 10% rynku w momencie gdy w sprzedaży był tylko Nikon Z7, 2x droższy od Canona R, cenowo na poziomie Sony A9? Jaki % sprzedaży w Sony stanowi A9? Jeśli Sony z większą ilością optyki natywnej, z 8 modelami w sprzedaży, z tanimi jak barszcz A7 mk1 i tanim A7 mk2 ma spadek do 67% to to jest spadek potężny, no i nikt nie ma wątpliwości, że będzie postępował. Canon i Nikon już dali nowszy soft, niewiele odstają od Sony, będą kolejne modele, większa ilość optyki. Jestem ciekawy jak szybko będzie udział poniżej 50%. Jesli to ma miejsce przy znacząco niższej cenie Sony niż ML Canona i Nikona to to jak wróży Sony?

  9. #799
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    to jest spadek potężny, no i nikt nie ma wątpliwości, że będzie postępował.

    Ciekawe skąd to założenie. Ja mam wątpliwości, że będzie postępował:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bcn-full-frame-mirrorless-marketing-1.jpg
Wyświetleń:	73
Rozmiar:	36,3 KB
ID:	1689

  10. #800
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2017
    Miasto
    Nowy Sącz
    Posty
    210

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Normalne że Sony zanotowało spadki przy wejściu nowych systemów canona i Nikona, są to bardzo dobre firmy z masą użytkowników w lustrzankach. Zobaczymy jak będzie po czasie. Na razie Canon nie ma bezlustra w pełnej klatce które może konkurować z a9 czy a7r iii.

Strona 80 z 260 PierwszyPierwszy ... 3070787980818290130180 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •