Strona 97 z 260 PierwszyPierwszy ... 47879596979899107147197 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 961 do 970 z 2599

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

  1. #961
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Bez baterii? Kiepsko...

  2. #962
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 944

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Jak plytka Arca Swiss... tylko ze bez szyny arkowej

    Sprzedaj jeleniom za maly korpus, zeby zaplacili 500PLN (takie ostrozne oszacowanie) zeby dalo sie to trzymac...

  3. #963
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Bartek - skąd w Tobie takie zasoby epitetów wobec osób dla których aparat żeby był użyteczny ma być stosunkowo mały? Co sprawia że Cię to tak drażni? Piszesz o tym już któryś raz w różnych miejscach. Nie rozumiem takiego podejścia. Przepraszam za takie osobiste wycieczki ale po prostu mnie dziwi że inteligentny gość nie może przyjąć do wiadomości że potrzeby ludzi jednak bardzo się różnią i obdarzanie ludzi mających te potrzeby różne od naszych jest co najmniej nie na miejscu.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  4. #964
    Coś już napisał
    Dołączył
    Nov 2017
    Posty
    75

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    A to nadal nie jestem zainteresowany Szkieł topowych i tak nie kupię a do pozostałych lepszy będzie A73.
    Ja już się zmęczyłem czekaniem na porządne bezlustro Canona. Będę robił na dwa fronty. Na jednej stronie 5d4 a na drugiej A73. Właśnie zamówiłem A73 i Tamrona 28-75 f/2.8 Di III.

  5. #965
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 401

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    Jak plytka Arca Swiss... tylko ze bez szyny arkowej

    Sprzedaj jeleniom za maly korpus, zeby zaplacili 500PLN (takie ostrozne oszacowanie) zeby dalo sie to trzymac...
    Ale, że korpus wyceniony na 1300 USD to inna sprawa
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  6. #966

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)


  7. #967
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Ale, że korpus wyceniony na 1300 USD to inna sprawa
    Chodzą ploty (aż trudno uwierzyć), że taka cena ma być na starcie z gripem i konwerterem. Coś to niepodobne do Canona. Czyżby to body było tak tanie w produkcji???
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  8. #968
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 401

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Chodzą ploty (aż trudno uwierzyć), że taka cena ma być na starcie z gripem i konwerterem. Coś to niepodobne do Canona. Czyżby to body było tak tanie w produkcji???
    W ten adapter dodany w cenie to wierzę bo szkła RF raczej nie dla posiadaczy RP. W grip darmowy nie wierzę.
    To 1300 USD też takie trochę pobożne życzenie - ceny angielskie bardziej realne 1400 funtów z adapterem.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  9. #969
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    W ten adapter dodany w cenie to wierzę bo szkła RF raczej nie dla posiadaczy RP. W grip darmowy nie wierzę.
    To 1300 USD też takie trochę pobożne życzenie - ceny angielskie bardziej realne 1400 funtów z adapterem.
    Hmmm.. ceny angielskie na początku są zawsze bardzo wysokie....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  10. #970
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez JERONIMO1 Zobacz posta
    Canon w formie, specka jak zawsze bez rewelki.

Strona 97 z 260 PierwszyPierwszy ... 47879596979899107147197 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •