Strona 44 z 120 PierwszyPierwszy ... 3442434445465494 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 1194

Wątek: Co nowego nas czeka u Canona (wątek spekulacyjny)....

  1. #431
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 944

    Domyślnie Odp: Co nowego nas czeka u Canona (wątek spekulacyjny)....

    Cytat Zamieszczone przez Eberloth Zobacz posta
    spod której trudno mu się będzie wydostać . Jeśli ktoś fotografuje coś ciut bardziej ruchomego niż młyny nad kanałami, doceni AF bezluster.
    foce hokeja na lodzie raz na jakis czas. no, teraz nie, bo w NL zycie publiczne zamarlo. no ale jak jest, to foce, hobbystycznie. 6D2 czy 80D. zszokuje cie, ale nie narzekam na AF zadnego z tych korpusow. focilem drzewiej ten same temat M5-tka i tu tez nie bylo najgorzej, chociaz lag celownika byl tak okrutny, ze nie dalo sie odniesc wrazenia, ze aparat zlapal ostrosc kiedy robil zdjecie. na kompie bylo OK, wiec ten dyskomfort przy foceniu trzeba bylo stlamsic

    Cytat Zamieszczone przez Eberloth Zobacz posta
    A demonizowanie EVF vs OVF też jest przerysowane. Co innego jest w linii M, co innego R (przepaść jak mawiają niektórzy )
    na pewno? wedlug specyfikacji M5 i RP maja taka sama rozdzielczosc. dopiero R/R5/R6 maja lepiej. dla osoby przyzwyczajonej do optycznego celownika (polecam kiedys sprobowac jak to bylo) to jest parodia :/
    www albo tez flickr

  2. #432
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: Co nowego nas czeka u Canona (wątek spekulacyjny)....

    Mam 5d3 i R5 oba aparaty zgripowane. Do pracy nadal uzywam 5D3 ale portrety dzieci itd to już tylko R5'ka. AF jest rewelacyjny, na całej martycy, odpada zabawa z punktami itd. Cenowo kosmos ale przy najbliższym cashbacku kupie 85 1.2 RF.
    Ostatnio edytowane przez zdebik ; 30-12-2021 o 13:20 Powód: Klawa w tel...

  3. #433
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1 999

    Domyślnie Odp: Co nowego nas czeka u Canona (wątek spekulacyjny)....

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    wedlug specyfikacji M5 i RP maja taka sama rozdzielczosc. dopiero R/R5/R6 maja lepiej
    Nie mam RP - mam porównanie dla 50D/7D/6D vs R. Nie odczuwam dyskomfortu z tego powodu przy obecnym korpusie.
    I mam jako backup APS-C M50 - tu przyznaję jest duża różnica w stosunku do R
    Ostatnio edytowane przez Eberloth ; 30-12-2021 o 13:26
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  4. #434
    Uzależniony Awatar Heldbaum
    Dołączył
    Jun 2021
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    992

    Domyślnie Odp: Co nowego nas czeka u Canona (wątek spekulacyjny)....

    A Wy znowu, zamiast spekulować, to kłócita się, co lepsze, jajko czy kura... Zaraz, wróć. To chyba było jakoś inaczej...

    A plan wykonania zdjęć leży.
    http://glebsky.pl/ Mój blog fotograficzny, oraz http://flickr.com/photos/197047644@N07/ dla tych, którzy z jakichś powodów chcieliby zobaczyć moje zdjęcia

  5. #435
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 944

    Domyślnie Odp: Co nowego nas czeka u Canona (wątek spekulacyjny)....

    Cytat Zamieszczone przez Heldbaum Zobacz posta
    A Wy znowu, zamiast spekulować, to kłócita się, co lepsze, jajko czy kura... Zaraz, wróć. To chyba było jakoś inaczej...

    A plan wykonania zdjęć leży.
    w zyciu. za 20 minut zamykam lapsa i smigam w gorki, godziny dorabiac bede wieczorem.
    w Alpach jestem i dzisiaj nawet przestalo lac (poprzednie 3 dni byly zbrodnicze pogodowo). wiec tylko jeszcze musze zdecydowac czy duzy plecak targam, czy lekko ide


    EDIT: ale chyba duzy
    Ostatnio edytowane przez akustyk ; 30-12-2021 o 14:45
    www albo tez flickr

  6. #436
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1 999

    Domyślnie Odp: Co nowego nas czeka u Canona (wątek spekulacyjny)....

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    za 20 minut zamykam lapsa i smigam w gorki,
    Szkoda ze nie masz bezlustra. Zrobiłbyś fajne zdjęcia
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  7. #437
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 277

    Domyślnie Odp: Co nowego nas czeka u Canona (wątek spekulacyjny)....

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    ja z definicji stoje z boku i patrze z oslupieniem, jak stado owiec zaczyna biec w jedna strone tylko dlatego, ze ktos tak powiedzial
    tylko ze to nie tak
    mam porównanie przy fotografowaniu koni w galopie co było przy 5Dmk3 a mam teraz w R6(przy tych samym szkle 100-400 L)
    R6 rulezzz
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  8. #438
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Co nowego nas czeka u Canona (wątek spekulacyjny)....

    Cytat Zamieszczone przez pawel.guraj Zobacz posta
    Dla mnie ta twierdza jest już definitywnie zdobyta. Broną się jakieś tam ostanie baszty.
    Nie tylko dla Ciebie. Wystarczy popatrzeć co media zrobiły z tą wiadomością - dla zwykłego "Kowalskiego" - wiadomość jest następująca: Canon kończy z lustrzankami - tyle i aż tyle.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  9. #439
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 944

    Domyślnie Odp: Co nowego nas czeka u Canona (wątek spekulacyjny)....

    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    tylko ze to nie tak
    mam porównanie przy fotografowaniu koni w galopie co było przy 5Dmk3 a mam teraz w R6(przy tych samym szkle 100-400 L)
    R6 rulezzz
    ale kon w galopie to jest ruch jednostajny prostoliniowy, przeciez to recznym ostrzeniem mozna obrocic

    zeby nie bylo niedomowien: nie przecze, nie odmawiam, ze dobry DPAF zapiety pod dobrze wytresowane algorytmy nowych Digikow, w celownikach ktore nie maja zenujacego lagu (pozdrawiam projektantow M5!) to jest wypas. i lepsze czucie ze AF dobiega szybko gdzie trzeba i sledzi na temacie

    przecze tylko tej ewangelii, ze lustrem tego nigdy nie dalo sie obrocic. moze za czasow 5D2 czy 6D1 slynacych z "chciales miec ostrosc tam gdzie aparat zabladzil... wroc... nastawil" zamiast "aparat nastawil tam gdzie chciales" ale za czasow 6D2/5D3 to AF podpiety pod przytomnego uzytkownika potrafi wiele wiecej niz "ni cholery sie nie da"
    www albo tez flickr

  10. #440
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 944

    Domyślnie Odp: Co nowego nas czeka u Canona (wątek spekulacyjny)....

    Cytat Zamieszczone przez Eberloth Zobacz posta
    Szkoda ze nie masz bezlustra. Zrobiłbyś fajne zdjęcia
    focilem ze statywu w LV. zeby lustro nie stalo na przeszkodzie. jury uznaje awansem, czy jednak nadal skansen?

    Załącznik 7325
    www albo tez flickr

Strona 44 z 120 PierwszyPierwszy ... 3442434445465494 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •