Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: USA - zapis z wyprawy

  1. #1
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 021

    Domyślnie USA - zapis z wyprawy

    Hejo
    po kilku tygodniach siedzenia przed Premiere Pro, udało mi się skompilować 2 filmiki z USA - objazd 4 stanów z grupą, i solowy wypad do Yellowstone. Oba już się przetworzyły w 4k na YT.

    Piszę to, bo głównie chcę z siebie wyrzucić, że wreszcie skończyłem montaż Nie cierpię siedzieć nad video - najpierw przejrzenie wszystkich surowych plików - co do programu a co do kosza. Potem sieczka tego w programie. Potem szukanie sztuczków kruczków na animacje, napisy, itp. I na koniec największy koszmar czyli udźwiękowienie. To głównie przez to tak długo mi się schodzi.

    Aczkolwiek potem jest to znakomita pamiątka, którą zupełnie inaczej się odbiera niż foto

    Klipy nagrane R6 i iphone 12 Pro (te głównie przez szybę auta). Różnicę w jakości widać wyraźnie. Na dodatek Premiere Pro ma jakiś dziwny problem z kolorystyką klipów applowskich, trzeba im manualnie zmieniać color space, czy coś takiego, a efekt i tak nie jest jakiś wybitny. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości Adobe rozwiąże ten niezrozumiały dla mnie problem. Dodatkowo mimo wyłączenia opcji hdr iphone i tak mocno robi hdra.

    Anyway, enjoy

    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 237

    Domyślnie Odp: USA - zapis z wyprawy

    Bardzo fajne. Chciało się obejrzeć do końca :-) Irytuje trochę ten nakładany dźwięk migawki, ale to oczywiście szczegół. Brakuje jakiejś potrawki z wiewiórek na koniec :-). No i przy okazji oczywisty wniosek, że smartfon to nie aparat. Gratuluję, bo pokazałeś stany, jakie są warte obejrzenia.

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 206

    Domyślnie Odp: USA - zapis z wyprawy

    Cytat Zamieszczone przez cauchy Zobacz posta
    Hejo
    po kilku tygodniach siedzenia przed Premiere Pro, udało mi się skompilować 2 filmiki z USA - objazd 4 stanów z grupą, i solowy wypad do Yellowstone. Oba już się przetworzyły w 4k na YT.

    Piszę to, bo głównie chcę z siebie wyrzucić, że wreszcie skończyłem montaż Nie cierpię siedzieć nad video - najpierw przejrzenie wszystkich surowych plików - co do programu a co do kosza. Potem sieczka tego w programie. Potem szukanie sztuczków kruczków na animacje, napisy, itp. I na koniec największy koszmar czyli udźwiękowienie. To głównie przez to tak długo mi się schodzi.

    Aczkolwiek potem jest to znakomita pamiątka, którą zupełnie inaczej się odbiera niż foto

    Klipy nagrane R6 i iphone 12 Pro (te głównie przez szybę auta). Różnicę w jakości widać wyraźnie. Na dodatek Premiere Pro ma jakiś dziwny problem z kolorystyką klipów applowskich, trzeba im manualnie zmieniać color space, czy coś takiego, a efekt i tak nie jest jakiś wybitny. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości Adobe rozwiąże ten niezrozumiały dla mnie problem. Dodatkowo mimo wyłączenia opcji hdr iphone i tak mocno robi hdra.

    Anyway, enjoy

    https://www.youtube.com/watch?v=bpjNl8wKCpY
    Dzięki, kawał porządnej roboty.
    Z przyjemnością obejrzałe, ... troche wspomień

    jp
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •