Strona 193 z 197 PierwszyPierwszy ... 93143183191192193194195 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 921 do 1 930 z 1962

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

  1. #1921
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Re: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    O zgrozo ostatnio kupiłem jakieś kolejne szkła i czekam na ten moment kiedy upadający Canon zacznie wyprzedawać w cenie bułek te szkła i doczekać się nie mogę ....
    Za kilka lat na placu boju zostanie pewnie dwie może trzy firmy i to tylko z najdroższym sprzętem. Ja siedzę w systemie praktycznie tylko ze względu na video. Nie chce mi się nosić aparatu.
    Wiem że to nie jest reprezentatywne ale ostatnio byłem w Dol. Strążyskiej - kupa luda i może wszystkiego były ze trzy osoby z aparatami. Reszta wszystko telefony. Strach się bać co będzie jak runą bastiony tele i GO w komórkach.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  2. #1922
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Re: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Panowie bardzo proszę o zaprzestanie ataków personalnych...!
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #1923
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 246

    Domyślnie Re: Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Niestety, jak powyżej widać jeden smutny, stary i niespełniony fotoziut może uprzykrzyć czytanie forum...

    Miło widzieć ukochanego wielbiciela! Bardzo dziękuję za tak przemiłe słowa pod moim adresem.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    O zgrozo ostatnio kupiłem jakieś kolejne szkła i czekam na ten moment kiedy upadający Canon zacznie wyprzedawać w cenie bułek te szkła i doczekać się nie mogę ....
    Za kilka lat na placu boju zostanie pewnie dwie może trzy firmy i to tylko z najdroższym sprzętem. Ja siedzę w systemie praktycznie tylko ze względu na video. Nie chce mi się nosić aparatu.
    Wiem że to nie jest reprezentatywne ale ostatnio byłem w Dol. Strążyskiej - kupa luda i może wszystkiego były ze trzy osoby z aparatami. Reszta wszystko telefony. Strach się bać co będzie jak runą bastiony tele i GO w komórkach.
    Gdzie napisano, że Canon coś zacznie wyprzedawać "w cenie bułek te szkła"? Zupełnie jak: "Słuchacze pytają: Czy to prawda, że na Placu Czerwonym rozdają samochody? Radio Erewań odpowiada: tak, to prawda, ale nie samochody, tylko rowery, nie na Placu Czerwonym, tylko w okolicach Dworca Warszawskiego i nie rozdają, tylko kradną."

    Osobiście uważam, że nowe L-ki Canona z mocowaniem RF powinny mieć złoty pasek zamiast czerwonego, bo czerwony to i źle kojarzyć się komuś może a i symbolem statusu oraz niemałej przecież inwestycji w takową L-kę byłyby wyznacznikiem. :P

    ps.
    każdy dziś ma smartfona i każdy jest artystą fotografem, takie mamy czasy

    ps.2
    ciekawi mnie jak za kilka lat wyląduje Pentax ze swoimi DSLRami Model K-3 III APS-C za 10.000 zł zadziwia ceną https://www.fotopolis.pl/newsy-sprze...-wiecznie-zywa O resztę C/N/S jestem spokojny
    Ostatnio edytowane przez candar ; 01-04-2021 o 22:15
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  4. #1924
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 281

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Re: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Ja siedzę w systemie praktycznie tylko ze względu na video. Nie chce mi się nosić aparatu.
    btw
    włócząc się po necie natknąłem się na stronę rodaka mieszkającego w NZ. Robi świetne rzeczy i to wszystko......tadam , Lumixem!!!
    https://www.kpictures.co.nz/
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  5. #1925
    Uzależniony Awatar italy
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    508

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Re: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    btw
    włócząc się po necie natknąłem się na stronę rodaka mieszkającego w NZ. Robi świetne rzeczy i to wszystko......tadam , Lumixem!!!
    https://www.kpictures.co.nz/
    Chyba muszę odkopać swego komunijnego Druha

  6. #1926
    Pełne uzależnienie Awatar atsf
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    4 288

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Nic mnie tak nie wkurza, jak Canon, bo nic innego nie mam. Jeszcze nie mam.
    EOS 550D, 6D, M2, M5, 80D, 7D II, kit 18-55 IS, EF-S 55-250 IS STM, EF-M 4-5,6/11-22 STM, EF-M 3,5-5,6/18-55 STM, EF-M 2/22 STM, EF 3,5-4,5/28-70, EF 1,8/50 Mk 1 i STM, EF 100-400L II, Tamron 100-400, Olympusy OM-1, OM-2N, OM-4, OM-10, stałki i zoomy Zuiko od 24 do 200 mm.

  7. #1927
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 024

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Re: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Strach się bać co będzie jak runą bastiony tele i GO w komórkach.
    Już padają. Ale powoli, bo takim telefonicznym fotografom tele kojarzy się z podglądaniem sąsiadki i serio, słyszałem to już dziesiątki razy u rozmaitych jutuberów-recenzentów. Po co ci tele? Sasiadke chcesz podglądać? Daj spokój, to kup se lornetke tego rodzaju poziom jest u „masowego fotografa”.

    Poza tym np apple bardzo konsekwentnie nie daje tele w iphonach i nie zanosi się na zmiany, nad czym ubolewam. Tak się składa że jestem na etapie wybierania nowego telefonu po czterech latach i fotograficznie jedyny który mnie satysfakcjonuje to jest S21 ultra. Tylko że to jest ćwierć kilogramowa cegła, plus Drugie tyle power bank i mam wagę lustra.
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  8. #1928
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 423

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Propos drwin z producentów aparatów. Pamiętacie jak sony goniło C i N produkując co raz to nowsze lustrzanki z turbo bajerami i tymi ich reklamami w TV. Ooooo kiedy to było... a nie czekaj raptem 5 lat temu.

  9. #1929
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Re: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Wiem że to nie jest reprezentatywne ale ostatnio byłem w Dol. Strążyskiej - kupa luda i może wszystkiego były ze trzy osoby z aparatami. Reszta wszystko telefony. Strach się bać co będzie jak runą bastiony tele i GO w komórkach.
    W ostatnich latach jak wyciągam swój wielki, czarny aparat w miejscu publicznym to wszyscy dziwnie się patrzą co za czasy...
    Miłego dnia
    moja www

  10. #1930
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Re: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Ja się nie dziwię i cały czas jestem pod wrażeniem jak gościom z Canona świetnie idzie w goleniu ludzi z kasy (adaptery EF-RF, no bajka!).
    Canon robi to co Apple i nikt nikogo nie zmusza do kupowania produktów ww firm.

Strona 193 z 197 PierwszyPierwszy ... 93143183191192193194195 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •