Strona 22 z 23 PierwszyPierwszy ... 1220212223 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 228

Wątek: Canon 5D Classic do ślubów w 2015r ???

  1. #211

    Domyślnie Odp: Canon 5D Classic do ślubów w 2015r ???

    Też stałem się szczęśliwym posiadaczem 5Dc stan jak ze sklepu i niech tak będzie. Te body warto brać nawet za 2500zł jak jest w dobrym stanie. Jeśli nawet było by jako zapas to i tak trzeba nauczyć się korzystać z niego w trudnych warunkach. Nowsze body ogłupiają... Faktycznie kolory z 5Dc są zdecydowanie lepsze i przyjemniejsze jak z 6D Czarne szyny szkoda rysować lampą
    było.. C550D, C7D, C28, T17-50VC, Takumar 50SMC, Zenitar 16, S8, S14. Teraz jest tylko lepiej

  2. #212
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    Olesnica
    Posty
    93

    Domyślnie Odp: Canon 5D Classic do ślubów w 2015r ???

    mam to samo, czasem mam myśli o sprzedaży, są jeszcze inne body częściej używane ale jak wezmę piątkę, zrobię kilka zdjęć to natychmiast mi przechodzi. Jak dla mnie 6d ze swoim "kompaktowym" obrazkiem do pięt nie dorasta staruszkowi. Oczywiście mówię to z punktu widzenia osoby której do szczęścia wystarcza iso 100-400

  3. #213

    Domyślnie Odp: Canon 5D Classic do ślubów w 2015r ???

    No tak, ale wysokie iso z 6D naprawdę jest mądrym dodatkiem i w trudnych warunkach nie zastąpione
    było.. C550D, C7D, C28, T17-50VC, Takumar 50SMC, Zenitar 16, S8, S14. Teraz jest tylko lepiej

  4. #214

    Domyślnie Odp: Canon 5D Classic do ślubów w 2015r ???

    5d jest nadal bardzo dobrym rozwiązaniem tym bardziej przy obecnej jego cenie. Dla mnie obrazek z 5d classic jest niezastąpiony - wszystko co powyżej tj. 5d II i 5d III to zupełnie inny obraz...
    P.S.
    W stopce mam większość fot wykonanych 5d + niektóre nikon.

  5. #215
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    33

    Domyślnie Odp: Canon 5D Classic do ślubów w 2015r ???

    Podepnę się pod temat aby zadać pytanie.

    Panowie/Panie czy warto kupić Canon 5d tzw clasic z przebiegiem 40 tyś (ponoć potwierdzonym) za 1400, czy lepiej dozbierać do mark II?

    Wiem już co nieco o fotografii i ff wiem do czego posłuży. Idąc dalej. Nie jest mi niezbędne wysokie ISO i piksele w wersji miliard. Robię głównie portrety, czasem fashion i krajobrazy jak podróżuję, do tej pory miałem aps-h (Canon 1d mark II). Jednak nie wykluczam że będę czasem robił śluby.

    Co sądzicie.

    I nie wiem czy się przyda. Nie cropuje często, staram się tak komponować kadr aby nie musieć tego robić.
    Ostatnio edytowane przez abi85 ; 21-12-2016 o 22:33

  6. #216
    Pełne uzależnienie Awatar crazy
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Chełmno
    Wiek
    40
    Posty
    1 554

    Domyślnie Odp: Canon 5D Classic do ślubów w 2015r ???

    Cytat Zamieszczone przez abi85 Zobacz posta
    Podepnę się pod temat aby zadać pytanie.

    Panowie/Panie czy warto kupić Canon 5d tzw clasic z przebiegiem 40 tyś (ponoć potwierdzonym) za 1400, czy lepiej dozbierać do mark II?

    Wiem już co nieco o fotografii i ff wiem do czego posłuży. Idąc dalej. Nie jest mi niezbędne wysokie ISO i piksele w wersji miliard. Robię głównie portrety, czasem fashion i krajobrazy jak podróżuję, do tej pory miałem aps-h (Canon 1d mark II. Jednak nie wykluczam że będę czasem robił śluby.

    Co sądzicie.

    I nie wiem czy się przyda. Nie cropuje często, staram się tak komponować kadr aby nie musieć tego robić.
    Do tego co piszesz warto, obrazek odwdzięczy Ci się :-)
    Skupiam się na zdjęciach a nie na tym czym fotografuję.

  7. #217
    Uzależniony Awatar mwitek
    Dołączył
    Dec 2011
    Miasto
    Łódź
    Posty
    501

    Domyślnie Odp: Canon 5D Classic do ślubów w 2015r ???

    Cena dobra

  8. #218
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    33

    Domyślnie Odp: Canon 5D Classic do ślubów w 2015r ???

    Dzięki Panowie.

  9. #219
    Początki nałogu
    Dołączył
    Dec 2014
    Miasto
    Oberschlesien
    Posty
    389

    Domyślnie Odp: Canon 5D Classic do ślubów w 2015r ???

    Tylko sprawdź czy była akcja wymiany lustra zrobiona. Bo teraz to już trochę kosztuje.
    Widzę ostrość na nieskończoności...!

  10. #220
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    Olesnica
    Posty
    93

    Domyślnie Odp: Canon 5D Classic do ślubów w 2015r ???

    30 zł chyba kosztuje.Miałem 3 piątki zrobiły sporo zdjęć i w żadnym się lustro nie odkleiło, myślę że z tym nagminnym pisaniu o lustrze to trochę przesada.

Strona 22 z 23 PierwszyPierwszy ... 1220212223 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •