a niby czemu żenujące? wybiła się laska na "inności" niby, a teraz poprostu tak jest, ze jak nie zrobisz inaczej tylko tradycyjnie to mozesz sie schowac. Pewnie niedlugo beda zdjecia w rzezni...pomyslcie ale faza panna mloda w sukni obryzganej krwią z nozem i lbem swini w rekach a obok kleczy pan mlody, wow ale to inne i super dajmy to do gazety, zplacmy za sesje gruba kase bedziemy wyjatkowi![]()
To tylko zabawa...nie spinajcie się...
Żenujący jest potok żółci który się wylał tylko dla tego że ktoś o kimś napisał artykuł.
A co mają zdjęcia Julii Molner do jadu którym ją poczęstowano? BTW, właśnie namawiam Parę do kilku zdjęć w rzeźni, krwi i świńskich łbów nie będzie ale będą warzywka.
Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący