Dziękuję bardzo za wyczerpującą odpowiedż. Poza pracą w takich aplikacjach jak AUTO CAD, CATIA spędzam również czas nad symulatorami lotu. Jest to część mojej profesji, więc bardzo zależy mi nie tylko na jak najdoskonalszym przedstawieniu obrazu, ale także na wiernym odwzorowaniu dynamiki. I tutaj trochę obawiam się technologii LCD, jako iż dużo słyszy się o problemie smużenia oraz gorszym przez to sprawowaniu się monitorów LCD w porównaniu z CRT w odniesieniu do dynamicznej grafiki komputerowej (gry komputerowe, popularne "shootery").
O Eizo Flexscan HD2441W napisał Pan, że rozrywka najwyższej jakości. Czy mógłby Pan sprecyzować, co kryje się za tym pojęciem, ponieważ cena tego modelu jest niewiele niższa od CE240W, który nazywany jest już profesjonalnym.
Idąc w drugą stronę (ku niższej półce cenowej), jaka jest dokładnie różnica pomiędzy modelem HD2441W a S2411W? Ja zauważam tylko łącze HDMI.
Niestety 14.11 jest kolejnym dla mnie dniem pracy, ale dziękuję za informację.