Wybaczcie OT, ale nie mogłem się powstrzymać ^_^
12zł za kilogram takich "L"
a żeby nie był taki OT do końca, zapytam, czemu "mark"? np. MarkII itp.
Pewnie jest to banalnie proste, ale jakoś nie ogarnąłem
a i w poszukiwaniach nadziałem się jeszcze na TO - takie małe uzupełnienie tematu.