Ciekawe czy to prawda...
https://asia.canon/en/support/eos-r-...n-1-2-0/notice
Wersja do druku
Ciekawe czy to prawda...
https://asia.canon/en/support/eos-r-...n-1-2-0/notice
Jeśli na oficjalnej stronie to musi być prawda. Ja tam nie liczę na jakiś przełom i super działanie eye detection. Po prostu trochę poprawią i tyle.
Wiele osób narzekało że nie ma eyeAF w serwo. To teraz będzie. Tylko kto normalny fotografując "akcję" woli polegać na łapaniu ostrości na oko niż na sylwetkę/twarz? Tak czy siak bardzo fajnie, że coś działają.
Działają, działają nawet z duala chcą zrobić quada - więc teoretycznie AF będzie jeszcze lepszy.
Oczywiscie. Nowy firmware potrafi czasem cuda :)
Nie wiem, czy to możliwe, ale mogliby zrobić opcjonalny grip z dodatkowym slotem na SD. Choć to już zajeżdża Sci-fi ;)
Jakby się pojawił taki grip, to by się sprzedawał jak ciepłe bułeczki. Oczywiście pewnie byłby odpowiednio wyceniony, razem z podatkiem dla profesjonalistów;)
Przy portretach działające dobrze eye-af w servo to zbawienie, więc ma to sens jak najbardziej. Nie trzeba się w ogóle martwić aspektem ustawiania ostrości.
No właśnie ciekaw jestem jak to będzie działać w R z firmware 1.2.0. Na cuda bym nie liczył. W tej materii Sony jest daleko z przodu.
zrobili tak specjalinie, żeby dać wam powód do ponarzekania, bo tematy do marudzenia się powoli kończyły ;)
Jak dla mnie to zupelnie oczywiste, ze dodadza obsluge nowych szkiel RF. Moze to oczywiscie stanowic okazje by skorygowac jakies tam pomniejsze bugi w sofcie, ale to o nowe szkla sie nade wszystko rozchodzi. Przyjmuje zaklady :)
Z bateriami pewnie będą jazdy.
Nie spodziewam się by było inaczej. Tutaj inny kod raczej nie pomoże. Pojedynczy Digic 8 który siedzi w tych aparatach pewnie się nie wyrabia.