Zagadka okolicznościowa o równym numerze 1699
Gdzie to jest. Interesuje mnie nazwa geograficzna miejsca w którym to stoi.
Wersja do druku
dobrze, to ja podpowiem: to nie jest Poczdam.
moge podpowiedziec na ktorym poludniku :) bo sam nie mam co wystawic :)
dawaj :) podpowiadaj innym bo zagadka może ale nie musi okazać się łatwa (nie licząc Ciebie)
no jest latarnia i sa ruiny... i podpowiem jeszcze, ze miejsce z gatunku takich, ze jak nie pada to swieto lasu czy tez trzech kroli. no, moze trzech kroli czesciej wypada :)
przesadzasz, przy mnie nie padało :) chyba :p
dobrze no... niech bedzie, ze wierze :)
jakby sie do jutra chetny nie znalazl, to sie wychyle. bo nawet znalazlem cos, co by sie na zagadke nadawalo :)
Jak ciągle pada, to pewnie jakaś wyspa. Wielka Brytania na przykład.
irlandia
Nie Wyspy i nie Irlandia ale mam wrażenie że to ten sam deszcz :p
Francja
Jeśli nie Poczdam to Pointe Saint-Mathieu.
Mamrot. Oczywiście że to ten przepiękny Point. Polecam jeśli ktoś tam jeszcze nie dotarł. :) Zadajesz następną a ja profilaktycznie udzielam pierwszej odpowiedzi: to Poczdam.
--- Kolejny post ---
Mamrot. Oczywiście że to ten przepiękny Point. Polecam jeśli ktoś tam jeszcze nie dotarł. :) Zadajesz następną a ja profilaktycznie udzielam pierwszej odpowiedzi: to Poczdam.
Spędziłem dwa tygodnie w Bretanii i ani kropli deszczu.
troche kilometrow od domu mam, ale kiedys sie na pewno wybiore. w Normandii takie dowcipy chodza odnosnie klimatu...
https://i.pinimg.com/736x/16/41/0f/1...m-normandy.jpg
jako mieszkaniec kraju smaganego tymi samymi wiatrami... moge tylko pokiwac glowa ze spojrzeniem utkwionym w chmurach nad moim biurem
Także dwa tygodnie w Bretanii i pogoda chyba z nami w szachy grała :)