Dobra rada. Kupować w USA. Super pomysł na rozwój masowy systemu. Naleśnik sama w Polsce jest dostępny za 500 zł nowy. Do zestawów dodawany za 1 lub 100 zł. Naleśnik sony do zestawu za 300 zł. W Polsce. W sklepie na rogu.
Jak myślisz jaki system ma lepszą przyszłość i możliwiości w Polsce? Kto traktuje Polaków poważnie? A kto robi sobie z nas jaja?