Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516
Pokaż wyniki od 151 do 159 z 159

Wątek: Capture One 7

  1. #151
    Początki nałogu Awatar woyd
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Dębno
    Wiek
    52
    Posty
    488

    Domyślnie Odp: Capture One 7

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    po zaznaczeniu kilku wariantów spróbuj "ctrl+shift+D" albo "shift+klikniecie na ikonkę zębatki"

    w wersji Express za cholerę niestety nie działa
    A orientujecie się może, czy można w jakiś sposób spowodować, by Capture One Express (ver 7.2.4) ponownie oznaczał tym żółtym słoneczkiem wyeksponowane warianty ? Zmian w workflow im się %$@$@%$ zachciało....

    Canon 5DmII + 40D + 24-70 f2.8 L + 17-40 L + 85 f1.2 L + 35mm f1.4 L + 70-200 f2.8 L + Tamron 28-75 + EF 50 f/1,4 II || Canon 580EX II + studyjne błyskotki 3000W || Blog || digart

  2. #152
    Bywalec
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    105

    Domyślnie Odp: Capture One 7

    Co to są wyeksponowane warianty? W każdym razie w 8 nic takiego nie widziałem, ani w Express ani w Pro (które teraz testuje)

  3. #153
    Początki nałogu Awatar woyd
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Dębno
    Wiek
    52
    Posty
    488

    Domyślnie Odp: Capture One 7

    Przez wciśnięcie F8 tworzysz sobie nowy wariant danego zdjęcia - do kanapki rawowej. Do wersji 7.0 bodajże, gdy eksportowałeś cokolwiek np do Photoshopa, Capture One zaznaczał te wyeksportowane elemenyy taką ikoną żółtego słoneczka w dolnej części każdego pojedyńczego zdjęcia. W wersji 7.2.4 nic takiego niestety nie widzę. No i - jak pisałem wcześniej - nie działa eksportowanie zaznaczonych wariantów przez skrót CTRL+D, ani żaden inny

    Tapniete mobilnie

    Canon 5DmII + 40D + 24-70 f2.8 L + 17-40 L + 85 f1.2 L + 35mm f1.4 L + 70-200 f2.8 L + Tamron 28-75 + EF 50 f/1,4 II || Canon 580EX II + studyjne błyskotki 3000W || Blog || digart

  4. #154
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Capture One 7

    Spróbuj na forum phaseone

    Wysłane z mojego LG-V500 przy użyciu Tapatalka
    Miłego dnia
    moja www

  5. #155
    Bywalec
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    105

    Domyślnie Odp: Capture One 7

    W 8 słoneczko pojawia się jeśli wyeskportujesz przez "process"

  6. #156
    dawniej jas_rambo
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    116

    Domyślnie Odp: Capture One 7

    Wie ktoś może jak ustawić żeby C1 przy każdym uruchomieniu autoamtycznie ładował tą samą sesję, zamiast tego okna do wyboru? Teraz za każdym razem muszę wybrać w browse plik sesji z katalogu programu.

  7. #157

    Domyślnie Odp: Capture One 7

    Wywala mi się przy starcie Capture Pro One. Odinstalowywałem instalowałem na nowo, próbowałem czyścić rejestry i nic nie pomaga jakieś pomysły ?

    przy starcie pojawia się komunikat

    "Capture One nie mógł zainicjować swój plik dziennika. Raporty aplikacji nie będą dostępne"

    Pod tym linkiem znajduje się powstały raport, ale nie wiele z niego rozumiem

    http://www.videomirkow.pl/Instrukcja...reOneCrash.xml

  8. #158
    Bywalec
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    105

    Domyślnie Odp: Capture One 7

    Gdzieś na stronach producenta jest instrukcja jak kompletnie odinstalować c1

  9. #159

    Domyślnie Odp: Capture One 7

    Capture Pro One w Wersji 7.2.4 jest bardzo dobry. Fakt troszeczkę trzeba było pokombinować, aby wszytko rozgryźć, ale się da. Mam jedynie problem z eksportem zdjecia które potraktuje opcja Local Adjustments. To znaczy jeśli zastosuje to świetne narzędzie do lokalnej korekty zdjęcia pędzlem nie eksportuje tego pliku. Nie ma żadnego komunikatu jedynie zapali się na chwilkę pomarańczowe słoneczko i eksportu nie ma. Co ciekawe koledze eksportuje bez problemu, ale nie potrafimy znaleźć co ja mam inaczej ustawione niż on. Może ktoś cos w tym temacie pomoże ?

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez PiKa Zobacz posta
    Gdzieś na stronach producenta jest instrukcja jak kompletnie odinstalować c1
    Dzieki wyczyściłem dokładnie rejestry i zadziałało. Nawet ponownie w wersji trialowej 60 dni ;-)

Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •