Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: [killer1558] makro #3

  1. #11
    killer1558
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez igor58 Zobacz posta
    Fajne zdjęcia, jednak sens opisu sprzętu ("plaster lerkarski na kółku do tulejki kleję") słabo do mnie dociera. Czy killer1558 mógły polecić jakieś linki? Czy są to rozwiązania autorskie, czy gdzieś podpatrzone (pytam z ciekawości).

    Pzdr.

    I.
    czy rozwiązania autorskie na soczewkę chyba tak bo w necie nie widziałem tak kombinowałem sobie bo już mnie helios zaczął wkurzać że tak z bliska ostrzy:P testy przechodziło wszystko co powiększa :hehe: i wpadłem w końcu na pomysł żeby z radzieckiej lornetki wydrzeć soczewki i to był strzał w 10 jak dla mnie ,po bokach mniejsza winieta jak w heliosie a złączone razem dają większe powiększenie, z jedną na motylki śmigam tylko GO jest większa i tło już nie wychodzi super
    acha ostrość teraz łapię z około 10 cm
    dobra link do sprzętu sory że fotki kiepskie do zarówki właśnie zrobione
    http://1558killer.fotosik.pl/albumy/444275.html

  2. #12
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie

    killer1558 przeczytaj uważnie "Zasady publikacji zdjęć na forum Nasze fotografie", bo robisz straszny bałagan !
    http://canon-board.info/announcement.php?f=47&a=17
    Zasady są proste:
    - watek raz na dwa tygonie
    - nie więcej jak 8 zdjęć w wątku (chyba ze stanowią serię, wtedy dopuszczalne jest 10), dodawanych od razu w pierwszym poś, lub sukcesywnie
    - skończy się limit zdjęć w watku, czekasz do regulaminowego terminu i zakładasz nowy wątek.
    Jeśli chcesz mieć możliwość prezentowania zdjęć bez ograniczeń czasowych i ilościowych załóż sobie wątek w "Galeriach użytkowników", tam limity nie obowiązują.
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

  3. #13
    killer1558
    Guest

    Domyślnie

    ok nie ma sprawy albo spadam albo galeria :hehe: ale kto ten regulamin pisał żeby raz na dwa tygodnie fotki wklejać :hehe:
    a tak nawiasem mówiąc to kto podzielił mój wątek na dwie czę ści :hehe:
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    dobra znalazłem już wszystko podzielone co zostało ,moda przepraszam za bałagan ale od tego są żeby pilnować :P coś wiem o tym bo sam jestem nim ale w innej tematyce :hehe: :P
    do zobaczenia za ileś tam przydałby się licznik kiedy można coś w kleić :P
    Ostatnio edytowane przez killer1558 ; 02-06-2008 o 00:47 Powód: Automerged Doublepost

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •