Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Metz 70 MZ-5

  1. #11
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mrek Zobacz posta
    No to ja sie pofotyguje pod górę. Tylko nie wiem kiedy


    Ona sie trzyma palnika "łapkami" za te szpary na boku?
    A czy jakoś elekronika wie, ze jest nasadka? W 45CT-4 jest do tego celu czujnik mechaniczny.

    Uzywasz 70MZ-5 z 30D czy podobnym korpusem? Co dziala, a co nie? Oczywiscie nie pytam o TTL-II bo ten ni ma prawa zadzialac.
    Ja mam 76Mz-5 to zupełnie inna lampa. Wszystko działa idealnie z cyfrówkami Canona w tym z 30D. Tę nasadkę nakłada się na zatrzask. Z tym że ja jej nigdy dotąd nie używałem więc nie powiem Ci dokładnie jak jest ale sprawdzę.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  2. #12
    Początki nałogu Awatar mrek
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Miasto
    Posty
    331

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Ja mam 76Mz-5 to zupełnie inna lampa. Wszystko działa idealnie z cyfrówkami Canona w tym z 30D. Tę nasadkę nakłada się na zatrzask. Z tym że ja jej nigdy dotąd nie używałem więc nie powiem Ci dokładnie jak jest ale sprawdzę.
    Ale kostkę w niej masz SCA3102 M3? Myślałem, że do cyfry są już wyższe modele kostek SCA. Poczytam w sieci.
    Pozdrawiam
    Marek
    -----------
    canon user

  3. #13
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie

    SCA 3102 M3 - taki jest na niej symbol .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  4. #14
    Początki nałogu Awatar mrek
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Miasto
    Posty
    331

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    SCA 3102 M3 - taki jest na niej symbol .
    A uzywales swojej lampy jaki slave czy master? Mam druga 45CT-4 milo by bylo je sparowac. Stary mlotek jako master, a 70MZ jako slave bo ma te funkcje bez dokupowania drogiego SCA.
    Czytam instrukcje angielska i pozal sie boze jej tlumaczenie dystrybuowane z lampami w 2001 roku i za nic nie moge pojac jak to ugryzc.
    Pozdrawiam
    Marek
    -----------
    canon user

  5. #15
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mrek Zobacz posta
    A uzywales swojej lampy jaki slave czy master? Mam druga 45CT-4 milo by bylo je sparowac. Stary mlotek jako master, a 70MZ jako slave bo ma te funkcje bez dokupowania drogiego SCA.
    Czytam instrukcje angielska i pozal sie boze jej tlumaczenie dystrybuowane z lampami w 2001 roku i za nic nie moge pojac jak to ugryzc.
    Ja używam tej lampy wyłącznie jako master.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  6. #16
    Początki nałogu Awatar mrek
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Miasto
    Posty
    331

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Ja używam tej lampy wyłącznie jako master.
    To znaczy, ze inne lampy slave masz Metz'e serii MZ?
    Pozdrawiam
    Marek
    -----------
    canon user

  7. #17
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mrek Zobacz posta
    To znaczy, ze inne lampy slave masz Metz'e serii MZ?
    Metza mam tylko jedego. Nie stosuję rozwiązań z wieloma lampami. Jest mi to niepotrzebne.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •