Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: [muflon] Moje samoloty 2010

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar Krzychu
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Ambush Country
    Wiek
    48
    Posty
    3 611

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez muflon Zobacz posta
    Pax Akurat ten helikopter rzeczywiście odstaje poziomem od reszty... wrzuciłem bardziej dla kompletnego obrazu imprez, ot taki kalendarz trochę. W oryginale pewnie obcięty nie był - takie fotki staram się kadrować trochę z zapasem, ale przy obróbce obcinam tak, żeby uwypuklić główny obiekt.
    Mi tam tylko i wyłącznie chodziło o to że pomijając fakt czy takie kadrowanie się komuś podoba czy nie, to żeby stwierdzić że zostało to zrobione celowo nie trzeba się specjalnie nagłówkować ;-)
    Pozdrowienia,
    KZ
    KZ Aviation Photography

  2. #12

    Domyślnie

    tadpaw i Krzychu
    nie specjalnie wiem skąd od razu tyle jadu.
    Jestem pewien, że muflon potrafi sam za siebie się bronić zwłaszcza przed nie słusznymi atakami. Co do samego "ucinania" to jest w tym secie kilka kadrów gdzie jest przycięte to i tamto i tylko w 3 mi to nie pasuje. Forma mojego pytania była otwarta i nie miała charakteru ofensywnego więc tym bardziej nie rozumiem takiej irytacji. Zapewniam, że są tu bardziej nachalni i drobiazgowi oglądacze. Co do samych uwag na kadrowanie To Krzyśku też już miałeś swoje epizody wiec pytanie w kogo wyrzucasz kamieniem ??

    http://www.canon-board.info/showthread.php?t=67811
    Canon EOS 5D + Canon 28-300/1:3,5-5,6 L IS USM, Canon 50/1:1,4 USM

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar MC_
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Torun/Slupsk
    Posty
    3 449

    Domyślnie

    O ja pie******. Pierniczę.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •