Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: [flipflap] Air Show 2014

  1. #11
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 675

    Domyślnie Odp: [flipflap] Air Show 2014

    To ja odniosę się do samego samolotu - niedoświetlony o jakieś 0,7 - 1,3 EV

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar zysk
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1 121

    Domyślnie Odp: [flipflap] Air Show 2014

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    To ja odniosę się do samego samolotu - niedoświetlony o jakieś 0,7 - 1,3 EV
    Napisałbyś jakiś odświeżony poradnik o fotografowaniu samolotów,
    bo te wciąż powtarzane i linkowane trochę się zużyły .
    Świeża krew z Ciebie, miałaby wzięcie .
    "http://www.canon-board.info/galerie-uzytkownikow-15/zysk-auto-moto-speed-i-inne-95489/"]galeria na CB[/URL]
    7D2/10-640/2,8-5,6+YN568EXII

  3. #13
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 675

    Domyślnie Odp: [flipflap] Air Show 2014

    W sumie ciekawa myśl, jak znajdę wydawcę
    A tak poważnie to chętnie to zrobię ale jak znajdę trochę czasu

  4. #14
    Coś już napisał Awatar ralf
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Kraków
    Posty
    65

    Domyślnie Odp: [flipflap] Air Show 2014

    Cytat Zamieszczone przez flipflap Zobacz posta
    Mnie to ani pali ani ziebi. Moze teoretycznie jest to mozliwe ustawic sie w takiej odpowiedniej pozycji i zamowic przelot B-25 zeby zrobic takie zdjecie. Pytanie tyllko poco tyle zachodu jak mamy photoshop?
    Po co w ogóle robisz zdjęcia, ściągnij kilka z internetu poprzerabiaj i napisz na forum, że je zrobiłeś. Może się nikt nie zorientuje.

  5. #15

    Domyślnie Odp: [flipflap] Air Show 2014

    Cytat Zamieszczone przez ralf Zobacz posta
    Po co w ogóle robisz zdjęcia, ściągnij kilka z internetu poprzerabiaj i napisz na forum, że je zrobiłeś. Może się nikt nie zorientuje.
    Ralf, twoja logika jest naprawde zalamujaca. Dlatego bede pisal wolno. Moze zrozumiesz.

    - Robie zdjecia bo daje mi to duzo przyjemnosci.
    - Przerabiam zdjecia w Photoshopie bo daje mi to duzo przyjemnosci i jak narazie nie jest to zabronione.
    - Pokazuje na forum wizje tego co staralem sie osiagnac dla czystej satysfakcji

    Capish?! Jak nie to przeczytaj to jeszcze raz!

    Moze sie to tobie niepodobac i masz do tego pelne prawo. Moze sie to tobie podobac i do tego tez masz pelne prawo.

    Ja wiem ze to duzo informacji do prztrawienia ale zadam tobie jeszcze jedno pytanie. Jak sie nieczujesz na silach to nie musisz odpowiadac.

    - Dlaczego mam sciagac zdjecia z internetu skoro moge je sam zrobic i przerobic, i sprawia mi to przyjemnosc?

    Zanimm odpowiesz wez kilka glebszych oddechow i nie traktuj tego watku jako worek boxerski.

    Pozdrowienia

  6. #16
    Uzależniony Awatar trothlik
    Dołączył
    Sep 2004
    Wiek
    46
    Posty
    782

    Domyślnie Odp: [flipflap] Air Show 2014

    Cytat Zamieszczone przez ralf Zobacz posta
    Po co w ogóle robisz zdjęcia, ściągnij kilka z internetu poprzerabiaj i napisz na forum, że je zrobiłeś. Może się nikt nie zorientuje.
    Mam dokładnie to samo odczucie...
    Sztuką jest zrobić tak zdjęcie żeby szopa nie potrzebowało.
    Ale teraz każdy kto ma "luszczankie" to fotograf a przy odrobinie wyczucia z każdego gluta zrobi fotę.
    trothlik
    "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

  7. #17

    Domyślnie Odp: [flipflap] Air Show 2014

    Cytat Zamieszczone przez trothlik Zobacz posta
    Mam dokładnie to samo odczucie...
    Sztuką jest zrobić tak zdjęcie żeby szopa nie potrzebowało.
    Ale teraz każdy kto ma "luszczankie" to fotograf a przy odrobinie wyczucia z każdego gluta zrobi fotę.
    Masz racje to jest sztuka. Znajdz mi prosze jednego renomowanego fotografa ktory w obecnych czasach nie uzywa Photoshopa?

    Tyle na ten temat

    Ponizej kilka nastepnych zdjec (przerobionych troche w photoshopie a nie sciagniete z internetu) z tego samego pokazu.

    Tym razem bohaterem jest B-25 Mitchel - jeden z ostatnich jeszcze latajacych modeli ktorych wyprodukowano prawie 10000.

    13

    14

    15

    16

    17

  8. #18
    Coś już napisał Awatar ralf
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Kraków
    Posty
    65

    Domyślnie Odp: [flipflap] Air Show 2014

    Cytat Zamieszczone przez flipflap Zobacz posta
    Ralf, twoja logika jest naprawde zalamujaca. Dlatego bede pisal wolno. Moze zrozumiesz.

    - Robie zdjecia bo daje mi to duzo przyjemnosci.
    - Przerabiam zdjecia w Photoshopie bo daje mi to duzo przyjemnosci i jak narazie nie jest to zabronione.
    - Pokazuje na forum wizje tego co staralem sie osiagnac dla czystej satysfakcji

    Capish?! Jak nie to przeczytaj to jeszcze raz!

    Moze sie to tobie niepodobac i masz do tego pelne prawo. Moze sie to tobie podobac i do tego tez masz pelne prawo.

    Ja wiem ze to duzo informacji do prztrawienia ale zadam tobie jeszcze jedno pytanie. Jak sie nieczujesz na silach to nie musisz odpowiadac.

    - Dlaczego mam sciagac zdjecia z internetu skoro moge je sam zrobic i przerobic, i sprawia mi to przyjemnosc?

    Zanimm odpowiesz wez kilka glebszych oddechow i nie traktuj tego watku jako worek boxerski.

    Pozdrowienia
    Próbowałem ci tylko uzmysłowić problem przez podanie bardziej jaskrawego przykładu. Nie ma przecież problemu z podciąganiem kontrastu czy regulacją jasności ale pokazywaniem sytuacji, która nie miała nigdy miejsca i podpisywaniem tego jako zdjęcie. Poszukaj sobie w internecie co się działo w przypadku różnych konkursów foto, gdy wyszło na jaw, że ktoś sobie coś na zdjęciu dokleił, albo przy plakacie na igrzyska zimowe w Krakowie. Tak samo przypadek national geographic, gdy dawno temu zachwyceni możliwościami photoshopa umieścili na okładce sklonowanych astronautów.

    Nie wiem czy to cię przekona czy nie, ale jak masz wrzucać fotomontaże to je podpisuj i tyle.

  9. #19
    Coś już napisał
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    73

    Domyślnie Odp: [flipflap] Air Show 2014

    Piekny ten B-25.
    Fota nr 13- czy mi sie wydaje czy samolot ma zafarb zielony?

    A co do fotki nr 1 to mozna to potraktowac w formie zartu- nie wsyzscy musza rozumiec oco w tym chodzi...
    Ja czekam na dalsze fotki.
    Jeżeli wrzucasz jakies mocno przerobione zdjecie(np. nr1) to zaznacz to -wtedy uniknie się niepotrzebnej spiny...
    Czekam na wiecej!
    moje zdjęcia głownie lotnictwo:
    http://kcfoto.pl/

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •