Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Canon 80-200 f/2.8

  1. #21
    Pełne uzależnienie Awatar Arkan
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 401

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez
    Cytat Zamieszczone przez Jurek Plieth
    Cytat Zamieszczone przez Arkan
    Obawiam się, że nie
    No to moim zdaniem taki obiektyw to kanał i wcale się nie dziwię, że się Canon zeń wycofał :wink:
    No wlasnie, lipa... uwazam ze za drogo sprzedajacy sobie licza za takie badziewie do ktorego 'normalnego' TC sie nie da przypiac
    Noo, chyba że sprzedający w rabacie dorzuci Kenko Pro 1.4, zapasowy napęd AF-u i 3-letnią osobistą gwarancję na części mechaniczne oraz 6-ścio letnią na powłoki lakierowane - i nawet wtedy to będzie tak ze 3 razy za drogo :wink:

    Arkan
    Pentax K-5 II, Leica M9

  2. #22
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie

    ale dowicpinisie
    dzis mam 3 chetnych do pomacania obiektywu - jest duza szansa ze ktorys z nich kupi go.. nie bedziecie mieli problemow z zastanawianiem sie drogo to czy nie ;-)

  3. #23
    Pełne uzależnienie Awatar Jurek Plieth
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    74
    Posty
    2 087

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez
    No wlasnie, lipa... uwazam ze za drogo sprzedajacy sobie licza za takie badziewie do ktorego 'normalnego' TC sie nie da przypiac
    Kpina niczym nieuzasadniona! Kupujący musi mieć świadomość, że w jakiejś przyszłości, gdy będzie potrzebował dłuższej ogniskowej, to będzie musiał kupić następny obiektyw
    Słowo 'kanał' identycznie funkcjonuje np. w odniesieniu do doskonałego, acz 20 letniego samochodu. W przypadku najmniejszego problemu, wiesz co to znaczy...

  4. #24
    Pełne uzależnienie Awatar Arkan
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 401

    Domyślnie

    ale dowicpinisie
    Czacha to tylko moja zawiść - sam bym kupił, ale chwilowo brak kasy.
    dzis mam 3 chetnych do pomacania obiektywu - jest duza szansa ze ktorys z nich kupi go
    Daj im namiary na nas, to im wytłumaczymy jak bardzo ryzykowną transakcję chcą zawrzeć (do czasu aż sami zbierzemy kaskę ma się rozumieć :wink: )

    Arkan
    Pentax K-5 II, Leica M9

  5. #25
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie

    ja nigdy TC nie potrzebowalem.. a jak sie okazalo, takiej ogniskowej rowniez nie ;-) chociaz... rok temu myslalem zupelnie inaczej i pozbylem sie przeciez szerokiego kata na rzecz 28-135 i tele ;-)

  6. #26
    Pełne uzależnienie Awatar Jurek Plieth
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    74
    Posty
    2 087

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czacha
    ja nigdy TC nie potrzebowalem..
    Oczywiście, że masz rację co do tego, że im dłuższa ogniskowa, tym mniejszy zakres zastosowań. No, chyba, że ktoś uprawia wyłącznie fotografię sportową.
    Jednak problem z TC jako taki istnieje. Podłączanie do świetnego szkła przypadkowego konwertera (np. Kenko?) nie ma bowiem sensu

  7. #27
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czacha
    ale dowicpinisie
    dzis mam 3 chetnych do pomacania obiektywu - jest duza szansa ze ktorys z nich kupi go.. nie bedziecie mieli problemow z zastanawianiem sie drogo to czy nie ;-)
    Qna i bede musial na ebayu.de szukac albo jednak Sigme brac... mam nadzieje ze pamietasz ile masz zaspiewac ? Ja forse ciagle kombinuje :P

  8. #28
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie

    dzis do transakcji nie doszlo - foty probne zostaly zrobione... czekam na odzew

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •