Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Darmowy Nik Software 4?

  1. #1
    Początki nałogu Awatar dulak
    Dołączył
    Nov 2009
    Miasto
    Lublin
    Posty
    268

    Domyślnie Darmowy Nik Software 4?

    Witam,

    Jestem od długiego już czasu użytkownikiem Nik Software 3. Dziś po południu otrzymałem na maila informację od Google (który jest nowym właścicielem Nika) że przyznają mi nowe wydanie Nik Collection za free. Kliknąłem, pobrałem i hula aż miło czy kogoś spotkało równie miłe zaskoczenie?

    Pozdrawiam

  2. #2
    Uzależniony Awatar kaindox
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    598

    Domyślnie Odp: Darmowy Nik Software 4?

    Ze strony Nik Software:
    Color Efex Pro 4

    "Registered customers who own Color Efex Pro versions 2.0 or 3.0 or 4 Select are eligible to purchase upgrades to Color Efex Pro 4 at a significant discount. Use the form below to choose your operating system, and host application. Then enter the product key of your current Color Efex Pro software, and click Purchase Upgrade.

    NOTE: If you purchase Color Efex Pro 3.0 or the Complete Collection on or after August 7, 2011 you are eligible for a free upgrade to Color Efex Pro 4. Click here to obtain your free download."

  3. #3
    Początki nałogu Awatar dulak
    Dołączył
    Nov 2009
    Miasto
    Lublin
    Posty
    268

    Domyślnie Odp: Darmowy Nik Software 4?

    To nie to, czytałem, stąd moje zaskoczenie. Na stronie Nika nie ma informacji o darmowych wersjach, znalazłem na zachodnich forach, że niektórzy również otrzymali, co bardzo miło zaskoczyło na święta.



    Za friko dostałem:

    Color Efex Pro 4
    Dfine 2
    Sharpener Pro 3 (1)
    Sharpener Pro 3 (2)
    Silver Efex Pro 2
    Viveza 2



  4. #4
    Początki nałogu Awatar dulak
    Dołączył
    Nov 2009
    Miasto
    Lublin
    Posty
    268

    Domyślnie Odp: Darmowy Nik Software 4?

    Znalazłem podobne do mojego zdziwienie na DPreview

    Ku mojemu zaskoczeniu zainstalowałem tego NIKa również na laptopie, na którym nigdy nie była instalowana żadna poprzednia wersja. Program zainstalował się - również bez proszenia o jakiekolwiek numery seryjne czy rejestracje - i działa!

    Czy nie wygląda na to, że google szykuje jakąś wielką akcję z nowym softem do rawów? Z sieci wynika, że tylko niektórzy zarejestrowani użytkownicy otrzymali podobnego maila.

    Dla jasności sytuacji, że nie jest to 15 dniowy trial:

    Wersja 15 dniowa nosi nazwę: nikcollection-1.0.0.7.exe
    Wersja darmowa pełna: NikCollection_1.007_22671_win_full[1]
    Ostatnio edytowane przez dulak ; 26-03-2013 o 14:19

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar allxages
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    2 549

    Domyślnie Odp: Darmowy Nik Software 4?

    Fajnie jakby NIK był darmowy. Kilka razy sprawdzałem ten soft bo mam wrażenie, ze ma potencjał i za każdym razem po dwóch dniach przestawałem używać, bo miałem wrażenie że wszystko mogę osiągnąć z poziomu LR.

  6. #6
    Początki nałogu Awatar dulak
    Dołączył
    Nov 2009
    Miasto
    Lublin
    Posty
    268

    Domyślnie Odp: Darmowy Nik Software 4?

    NIK to kompletnie inna bajka niż LR. Ja nie korzystam z LRa a NIKa używam pod PSem. To absolutnie fantastyczny soft.


    Moje zdumienie jest tym większe, gdyż buszując po sieci znalazłem poniższy tekst:

    "If you previously bought any of these plugins, Google isn’t going to leave you in the cold for already having dropped a lot of money. If you purchased any individual plugin within the last five years, you get the entire collection for free. If you spent more than $149 on plugins since February 22nd of this year, you’ll be refunded the difference."

    Ja do owej grupy nijak się nie kwalifikuję, a w mailu dostałem po prostu informację, że to "za bycie z NIKiem przez wiele lat", coś w ten deseń

  7. #7
    Początki nałogu Awatar kurczeblade
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    337

    Domyślnie Odp: Darmowy Nik Software 4?

    no, niesamowita historia ...

  8. #8
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    30

    Domyślnie Odp: Darmowy Nik Software 4?

    Ja nie otrzymałem maila o darmowej aktualizacji pomimo, że mam zakupiony program. Czy ktoś z was już kontaktował się z nimi w tej sprawie?

  9. #9
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    Lębork
    Posty
    378

    Domyślnie Odp: Darmowy Nik Software 4?

    Napisz do nich na supportus@niksoftware.com . Najlepiej wyślij od razu nr seryjny do produktu jaki masz. Ja najpierw pytałem czy mnie obejmuje promocja (mam SilverEfex Pro 2). Poprosili mnie o nr seryjny. Wysłałem i w zasadzie od razu dostałem linka do pobrania całego pakietu. Świetna sprawa, choć nie wiem czy będę korzystał z czego innego niż SilverEfex
    Marki trzy.

  10. #10

    Domyślnie Odp: Darmowy Nik Software 4?

    Cytat Zamieszczone przez canon1dx Zobacz posta
    Ja nie otrzymałem maila o darmowej aktualizacji pomimo, że mam zakupiony program. Czy ktoś z was już kontaktował się z nimi w tej sprawie?
    Sprawdź, czy mail od Nika z linkiem do pobrania kompletu nie wylądował Ci w spamie- u mnie i u mnóstwa ludzi tak właśnie było... Pozdrawiam

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •