Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Lightroom 5 czy Perfect Suite 9.5?

  1. #11
    Bywalec Awatar McMelassa
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    Chodzież
    Wiek
    46
    Posty
    201

    Domyślnie Odp: Lightroom 5 czy Perfect Suite 9.5?

    Sam jestem Ciekawy obróbki RAW w Perfect Photo Suite. Z uwagi na to, że używałem darmowej wersji Perfect Effect, gdzieś tam się rejestrowałem - ścigają mnie z promocjami teraz na zakup pełnego pakietu. Cena przyznam bardzo ciekawa (zeszli już do około 67$ +VAT 3x obniżali mi cenę) Na razie wstrzymałem się z uwagi na to ze całą obróbkę robię w Rawtherapee (+ewentualnie Adobe Elements 10 (wiem, że stary lecz z dodatkiem Elements+ wystarcza dla mnie) a pieniążki zbieram na obiektyw. Z drugiej strony cena kusi...
    Rozwijam się... jeszcze tylko nie wiem w co.

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar RobertON
    Dołączył
    Dec 2012
    Miasto
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    60
    Posty
    2 173

    Domyślnie Odp: Lightroom 5 czy Perfect Suite 9.5?

    Cytat Zamieszczone przez McMelassa Zobacz posta
    Adobe Elements 10 (wiem, że stary lecz z dodatkiem Elements+ wystarcza dla mnie)
    He...he, a ja myślałem, że PSE v9 z Elements+ jest kompletnie "za stary", a tu proszę Kolega z 10-tką. Mnie również wystarczy 9-tka.
    Ostatnio edytowane przez RobertON ; 01-06-2015 o 21:15

  3. #13
    Początki nałogu Awatar janhalb
    Dołączył
    Dec 2008
    Wiek
    53
    Posty
    303

    Domyślnie Odp: Lightroom 5 czy Perfect Suite 9.5?

    @zysk: Ja po tygodniu testowania stwierdzam tylko, że cały interfejs LR jest nieco bardziej przejrzysty - od razu widać, co gdzie jest, podczas gdy w Perfect S. trzeba się chwilę "poprzyzwyczajać"…

    No i jedna genialna (dla mnie) opcja w LR, której w PeS nie ma, to możliwość porównania poprzez ustawienie obok siebie zdjęcia "przed" i "po".

    Z drugiej strony w PeS jest rzeczywiście mnóstwo fajnych presetów - no i warstwy...

    --- Kolejny post ---

    @McMelassa: 67, powiadasz? O, to fajne. Mnie na razie proponują 79, to może powinienem jeszcze poczekać... ;-)

    Ja też ściągnąłem sobie Perfect Effects (były kiedyś jakoś "okazyjnie" do wzięcia za free), też się rejestrowałem. To może i mnie jeszcze obniżą...
    Ostatnio edytowane przez janhalb ; 01-06-2015 o 21:19
    Amator, po prostu amator*

    *Słownik Języka Polskiego PWN: AMATOR: 1. 'osoba, która zajmuje się czymś dla przyjemności' https://500px.com/janhalb

  4. #14
    Bywalec Awatar McMelassa
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    Chodzież
    Wiek
    46
    Posty
    201

    Domyślnie Odp: Lightroom 5 czy Perfect Suite 9.5?

    Trzeba pamiętać, że jak do naszego kochanego kraju to jeszcze 18% vat doliczają. Mi zaproponowali najpierw 5% rabatu, wszedłem na stronę i wyszedłem. Godzinę później było 10% na poczcie. Wszedłem na stronę i ... Dzień później było 15% ( na stronie miałem 67,14$ ) tylko mnie zastanawia trochę wolniejsze działanie w stosunku do innych moich programów.

    Pozdrawiam Grzegorz
    Rozwijam się... jeszcze tylko nie wiem w co.

  5. #15
    Bywalec Awatar McMelassa
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    Chodzież
    Wiek
    46
    Posty
    201

    Domyślnie Odp: Lightroom 5 czy Perfect Suite 9.5?

    Cytat Zamieszczone przez RobertON Zobacz posta
    He...he, a ja myślałem, że PSE v9 z Elements+ jest kompletnie "za stary", a tu proszę Kolega z 10-tką. Mnie również wystarczy 9-tka.
    PSE v9 też miałem kolega wymieniał swoją 10 z premiere elements na 11 cz 12 więc ja sobie też zrobiłem aktualizację.

    Pozdrawiam Grzegorz
    Rozwijam się... jeszcze tylko nie wiem w co.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •