PDA

Zobacz pełną wersję : euro-gwarancja



grregorry1
21-09-2004, 20:02
Mam pytanko do osob ktore wiedza cos na tan temat. Chodzi mi oto czy jak kupie sprzet w niemczech i przykladowo zepsuje mie sie aparat to czy serwis canona- polska naprawi mi go bezplatnie ( jesli aparat jest jeszcze gwarancja)?? Czy ktos sie spotkal z takim zjawiskie ze serwis canona odmowil naprawy sprzetu zakupionego poza granicami Polski??

eternus
21-09-2004, 20:26
Jesli masz dowod zakupu i wypelniona karte gwarancyjna z jakiegokolwiek kraju UE, to mozesz go serwisowac w dowolnym kraju UE (czyli takze w Polsce).

Nie slyszalem zeby ktokolwiek mial z tym jakiekolwiek problemy.

grregorry1
21-09-2004, 20:37
Pytalem kiedys w sklepie canona i powiedzial mi ze serwis takiej gwarancji nie przyjmie mi. Chyba musze napisac to canona i moe oni mi cos wiecej powiedza na ten temat.

eternus
21-09-2004, 20:52
To sie nie dawno zmienilo. Chyba nieco pozniej niz 1 maja. Wiec moze masz nieaktualne informacje.

Ja jestem pewny tego co napisalem - z reszta bylo tez o tym jasno na stronie oficjalnej Canona.

gietrzy
21-09-2004, 21:52
Pytalem kiedys w sklepie canona i powiedzial mi ze serwis takiej gwarancji nie przyjmie mi. Chyba musze napisac to canona i moe oni mi cos wiecej powiedza na ten temat.
To zacznij kupować w innym sklepie Canona :!: :!: :!:
Co za banda, miałem tu dać Ci link do canon.pl ale mają chyba awarię. Wystarczy Ci dowód zakupu (faktura, paragon, itp.) i podbita? karta gwarancyjna. KONIEC PIEŚNI.

grregorry1
21-09-2004, 22:44
ok. dzieki

gietrzy
22-09-2004, 08:36
ok. dzieki
http://www.canon.pl/gdzie_serwisowac.php