PDA

Zobacz pełną wersję : E-Kurs świat obrazu - wart czy niewarto ?



browar
02-04-2015, 18:20
Witam!
Pytanie jak w temacie, spotkał się ktoś z tym wcześniej, albo kupił i przeszedł taki kurs?
Cena nie jest jakaś porażająca, za to spis treści tego kursu wygląda obiecująco ?
Warto czy nie?

Link do kursu, o który pytam:
E-akademia fotografii (http://www.swiatobrazu.pl/sklep/e-akademia-fotografii_fhe_ware.html)

trothlik
02-04-2015, 18:27
Nie wiem jaka jest twoja filozofia i kolegów forumowiczów ale powiem ci na moim przykładzie.
Ja bym tego nie kupił. Przeglądałem sporo tzw poradników, lekcji "w przystępnej formie" itd. I wniosły one do mojego życia wielkie nic.
Najwięcej nauczyłem się z własnych doświadczeń albo od "kolegów-pasjonatów"

cobalt
02-04-2015, 18:38
Patrzę na program i jest on bardzo obszerny. Ciekawe w jakim czasie chcę to zrealizować 44h?
Ja bym chyba w to nie wchodził. Podstawa to tak jak pisze @trothlik odpowiednia ilość eksperymentów i podpowiedź kogoś biegłego w temacie.
Wiem, że czasami kumpel z PAP w 20min przekaże mi więcej w bezpośredniej rozmowie niż 1h kursu.

salas
02-04-2015, 18:39
Jak ogarniasz język angielski to nie ma najmniejszego sensu :p w necie znajdziesz praktycznie wszystko i nawet po naszemu jest bardzo dużo ;)
imo nie ma sensu

słowiczek
03-04-2015, 08:09
Świat obrazu i szeroki kadr- bardzo cenię sobie te serwisy, znalazłem tam sporo darmowych porad dla początkujących fotoamatorów. Konieczne jest czytanie oraz praktyka z danego zagadnienia. W ten sposób unikniesz mętliku w głowie;)

browar
03-04-2015, 21:13
Faktycznie chyba na razie dam sobie spokój z płatnymi kursami ;)
Sporo jest tego na YouTube, ale tam wiadomo każdy może coś wrzucić i czasami mam wrażenie , że trafiam na filmiki ludzi umiejących jeszcze mniej niż ja ... :)
W każdym razie dzięki za odzew , a jeżeli macie jakieś linki do wartościowych porad - kursów, darmowych i po polsku to chętnie przyjmę ... :)

igor58
04-04-2015, 08:35
podobnie jak Słowiczek polecam www.szerokikadr.pl