PDA

Zobacz pełną wersję : Torby reklamowe z nadrukiem w małych ilościach



merida
31-03-2015, 17:42
Czy orientuje się*ktoś, gdzie można zamówić*torebki z nadrukiem w niewielkich ilościach? Znalazłem sporo firm, gdzie minimalny nakład to 100 sztuk, co dla moich potrzeb nie ma sensu. O takiej torbie już*nie raz myślałem, gdy przyszło PM oddać zdjęcia w postaci albumu, wydruków, pendrive i robiła się*czasem sterta rzeczy. Idealną*ilością*było by ok 30szt. Jeśli nie, to może lepiej kupić*czyste torby laminowane i naklejać logo? Podzielcie się*doświadczeniem.

Michał Świerkot
06-04-2015, 01:14
Znalazłeś coś sensownego ????

andre1978
07-04-2015, 17:59
Aż się dziwię, że marekb (http://www.canon-board.info/members/marekb-4878/) nie odezwał się w temacie.

zysk
07-04-2015, 18:11
Znalazłem sporo firm, gdzie minimalny nakład to 100 sztuk, co dla moich potrzeb nie ma sensu
Nakład 30 szt .jest kompletnie niepoważny .
Każda firma zrobi Tobie taka ilość ,ale zapłacisz jak za 100 szt.
Jeśli musisz zaoszczędzić ,zostają półśrodki typu:
-osobno torebki,osobno nalepki i naklejasz.
Ale to nie ma ani wyglądu ,ani klasy ,odradzam .

merida
07-04-2015, 21:14
No chyba całkiem daruję bo po prostu nic sensownego nie znalazłem.

zajaczek
23-04-2015, 16:59
Ja znam tylko, ale z ogromnym nakładem.

Arabica
27-08-2015, 12:52
Tak funkcjonuje chyba każda firma, ale może wyślij zapytanie do paperbag.pl, robią na prawde doskonałe torby i dbają o jakość produktu. Są papierowe, wytrzymałe i ekologiczne. Koleżanka zamawiała na urodziny do restauracji aby włożyć tam podziękowania.

mayday
01-09-2015, 15:38
Tak funkcjonuje chyba każda firma, ale może wyślij zapytanie do paperbag.pl, robią na prawde doskonałe torby i dbają o jakość produktu. Są papierowe, wytrzymałe i ekologiczne. Koleżanka zamawiała na urodziny do restauracji aby włożyć tam podziękowania.dzięki za info. też szukałem czegoś sprawdzonego,

forsyth
02-09-2015, 11:36
Polecam Torby foliowe, papierowe Mk-Pak (http://mk-pak.pl/kontakt.html)
Zrobiłem u nich 100 szt mocnych grubych reklamówek z moim logo za trochę ponad 100zł. Na 1.5 roku starczy.

yurand
29-09-2015, 09:36
Jeżeli zależy ci na szybkiej realizacji toreb reklamowych (http://selprom.pl/products/show/97/torby_papierowe), polecam drukarnię Selprom. Mają szeroki wybór rozmiarów, oferują produkty naprawdę dobrej jakości i cena, która mnie do nich przekonała. Jeżeli szukasz nietypowego rozmiaru warto do nich napisać e-maila, na pewno coś Ci ciekawego zaproponują.

crazyfoto
17-10-2015, 22:51
Kiedyś zanim zacząłem chałtury weselne prowadziłem szwalnie i w tamtych czasach minimalne zamówienie etykiet,opakowań itp. u producenta to było 10-20tyś szt.Teraz jestem nie w temacie ale 30 reklamówek to raczej bym nie dzwonił.

Stefan56
26-10-2015, 10:54
Ja torby reklamowe dla mojego niewielkiego sklepu zamawiam w firmie Atemi. Zazwyczaj nie jest to zbyt duża ilość ok. 50-100 szt. Myślę więc, że spokojnie możesz się z nimi skontaktować i dogadać, co do ilości jaka Ciebie interesuje.

fotoamelia
30-11-2015, 16:44
Ja korzystam z firmy Atemi.pl. Zamawiam regularnie u nich torby na nadrukiem z logo mojej firmy. Zawsze solidnie realizują moje zamówienia.

Sting
17-12-2015, 03:53
Widzę, że polecacie Atemi, więc chyba sam skorzystam. Co do minimalnego nakładu to wszystko zależy od firmy, od tego, jak się dogadasz oraz od znajomości :) Drukuję różne rzeczy i z początku małonakładowe projekty były nieosiągalne, ale po pewnym czasie (po wielu zleceniach dla tej samej drukarni) właściciel przyjmuje nawet takie zlecenia, które normalnie na początku naszej współpracy odrzuciłby z miejsca :)

diplo
17-12-2015, 11:37
Mam takie pytanko, które torby w takim razie zamawiacie?

fotoamelia
28-12-2015, 14:49
Możesz sprawdzić firmę Atemi.pl. Zamawiałam torby z nadrukami do swojego sklepu i jestem z nich bardzo zadowolona.

Sabina123
26-10-2016, 08:13
Widzę, że potrzebujecie czegoś sprawdzonego. Szczerze mówiąc korzystałam z wielu firm, ale najbardziej do gustu przypadła mi firma najważniejsze atuty, to dobra jakość toreb reklamowych, dobry kontakt z firmą oraz szybki czas realizacji. Jeżeli chodzi o cenę, to jest ona stosunkowo niska w porównaniu do innych firm.

Fotosz
18-11-2016, 12:14
@merida,
sam niedawno jeszcze szukałem firmy, która zrobiła by dla mnie torby z nadrukiem w małych nakładach w rozsądnej cenie... Nic niestety nie znalazłem, ale wpadłem na inny pomysł, który sprawdza się świetnie.
Kupiłem toby papierowe, ładne w jakże modnym dzisiaj stylu "eko" a do tego zamówiłem pieczątkę z logo i danymi adresowymi... Nabita pieczątka na torbie w stylu "eko" wygląda naprawdę świetnie i robi dobre wrażenie. Polecam bo wychodzi to dużo taniej i wygląda nawet lepiej niż się spodziewałem:)

atos
02-01-2017, 13:33
A Ci co zamawiali takie torby, to sami musieli przygotować identyfikację graficzną, czy zlecali też w firmie? To chyba ona wie najlepiej jaki format, kolory itd użyć?

brajans
03-01-2017, 12:41
A Ci co zamawiali takie torby, to sami musieli przygotować identyfikację graficzną, czy zlecali też w firmie? To chyba ona wie najlepiej jaki format, kolory itd użyć?

Dopytaj jeszcze tutaj
/pkt 8 regulaminu forum/

Powinni coś zaproponować w tym zakresie. Oni robią torby z logami (torby papierowe i foliowe). Powinni więc pomóc.

Madera
06-07-2017, 09:25
Ja torby reklamowe zamawiam z internetu. Jak ktoś już napisał - małe ilości się nie opłacają, ale jak ja do siebie biorę 500 to wychodzi dosyć fajna cena, a przynajmniej tu: https://diamond-druk.pl/torby-reklamowe - zamawiam tu często też inne rzeczy, jak banery czy ulotki.

robertskc7
06-07-2017, 11:59
10 torebek za 700zeta !!! Chyba Was zdrowo po****ło

rafels3
06-07-2017, 12:08
...netto :mrgreen: "Jakość za niską cenę" - tak mają w logo.

7four
06-07-2017, 16:23
10 torebek za 700zeta !!! Chyba Was zdrowo po****ło

Kup maszyny, wtedy wyceń innym usługę taniej.

Btw, niezły kryptoreklamowy wątek. Sami jedno-postowcy reklamujący "swoje" usługi.

robertskc7
06-07-2017, 20:14
Kup maszyny, wtedy wyceń innym usługę taniej.

Ja myślałem, że wystarczy dać ofertę ze specyfikacją torby na byle oferii i czekać na tone tanich ofert, bo torebka z logo za 80PLN to to dla mnie PARANOJA. Ale jak widać są inne drogi :)