PDA

Zobacz pełną wersję : Czas zdobyć zdobycz :)



nelia8
21-09-2004, 10:07
Cóż... jestem tutaj nowa... wow! fresh ( hihi)... ale może ktoś zechce sie ze mną cieszyc :mrgreen:
Dzisiaj kupuję mojego wymarzonego ( na razie na nic innego nie mam finansowych szans) Canonka!!! (300d) Jupi!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ach... nawet ta paskudna pogoda, ktora zwylke przyciska mnie do ziemi nie jest wstanie zepsuć mi dzisiaj nastroju... lecę po niego jak na skrzydłach ! :mrgreen:

Pozdr.paaa :mrgreen:

eternus
21-09-2004, 10:29
No dobrze... ja ciesze sie razem z Toba :) Sam wiem, ile to radosci.
Ale zeby nie bylo tu calkiem bezsensownego tematu, to chociaz podziel sie wrazeniami "na goraco".

Vitez
21-09-2004, 10:41
Rozumiem radosc... ja przed zakupem swojego 10D spalem ze 3 godz tylko z nerwow i niecierpliwosci a pozniej caly dzien sie nim bawilem :D

nelia8
21-09-2004, 10:49
ech... znajomy namawia mnie na zakup na allegro no i znowu pojawiły sie wątpliwości...
Może to jednak lepsze wyjście ... zaoszczędzę trochę kaski... będzie na parę zabawek do aparatu... ale jak czeka sie na wymarzone cudeńko to aż strach sie bać i nie ukrywam ze ciężko sie zdecydowac co lepiej ( kurcze a już byłam niby pewna ! ech...)

Wiem ze niektórzy z Was kupowali na allegro, zadowoleni?

Sorka za recenzowanie decyzji ale może pomożecie mi ją podjąć...

Ach nie znosze ni z tego ni z owego pojawiających sie wątpliwości... może to przez to że jestem kobietą? ech...

maku
21-09-2004, 10:51
Gratulacje!!!
Pamiętam jeszcze, co sam przeżywałem. Nie ma to jak nowa fajna zabawka.

gietrzy
21-09-2004, 11:08
ech... znajomy namawia mnie na zakup na allegro no i znowu pojawiły sie wątpliwości...
Może to jednak lepsze wyjście ... zaoszczędzę trochę kaski... będzie na parę zabawek do aparatu...
Kupuj u sprawdzonych allegrowiczów np. TommyJ Ja kupuje u niego. Jest OK. Jak kupowałem dwa lata temu G3 byłem zielony w fotografii, kupowaniu na allegro, nie wiedziałem co i jak sprawdzić. Tomek wszystko spokojnie pokazał, zbadał, spakował, podziękował. Zero stresu.


Wiem ze niektórzy z Was kupowali na allegro, zadowoleni?
Jak wyżej :mrgreen:


Sorka za recenzowanie decyzji ale może pomożecie mi ją podjąć...
Przeszukaj to forum, tu się kiedyś chwaliliśmy kto od kogo co ma i czy jest zadowolony z obsługi klienta (szukaj: TIP, link, allegro?) Wtedy będziesz wiedziała od kogo kupić. Ja ze sklepów tak normalnie mogę polecić foto-net.pl (http://www.foto-net.pl)

Rudi
21-09-2004, 11:37
Vitez napisał:,

Rozumiem radosc... ja przed zakupem swojego 10D spalem ze 3 godz tylko z nerwow i niecierpliwosci a pozniej caly dzien sie nim bawilem
Ja o mały włos kuriera nie udusiłem za 10 minutowe spóźnienie
nelia8 napisała:,

Ach nie znosze ni z tego ni z owego pojawiających sie wątpliwości... może to przez to że jestem kobietą? ech...
Wykaż się kobiecą intuicją :wink:
nelia8 napisała:,

ale jak czeka sie na wymarzone cudeńko
jak zaklinali starożytni chińczycy... "obyś czekał" :wink:
Mam nadzieje że radość ze sprzętu wynagrodzi Ci czekanie :)
Pozdrawiam i powodzenia
Rudi

Lehoo
21-09-2004, 13:07
Cześć. Jesteś z Lubonia tak ? A znasz kogoś o nicku "epimus" z allegro? On jest właśnie z Lubonia (k.Poznania :wink: ) Ma na imię Jacek. Kiedyś lubował się w Canonie, teraz podobno Nikon uderzył mu do głowy :| .

eternus
21-09-2004, 13:38
Rozumiem radosc... ja przed zakupem swojego 10D spalem ze 3 godz tylko z nerwow i niecierpliwosci a pozniej caly dzien sie nim bawilem :D

Ja w sumie to spac moglem, choc przez tydzien poprzedzajacy zakup czytalem non stop instrukcje, opinie, materialy - wszystko co tylko znalalem o tym w Internecie.

Zas z samym odbiorem to byla ciekawa sprawa - zaznaczylem przy zakupie odbior w godzinach 17-19 (bo taka byla opcja i to mi pasowalo, bo w poludnie mialem wyjechac na kilka godzin). Rano (tj. kolo 9-tej) budzi mnie telefon od kuriera, ktory pyta sie jak dokladnie do mnie trafic, bo ma problemy i ze bedzie za 5 minut. :D

Nigdy nie ucieszylem sie tak bardzo telefonem, ktory mnie zbudzil :)

Tomasz Golinski
21-09-2004, 14:50
Ja probowalem slledzic przesylke przez internet ale nic nie wyskakiwalo, zaczynalem sie denerwowac, ale po powrocie z pracy lezal juz u mnie na lozku. Obiad niepredko zaczalem jesc... Najwieksza tragedia to ze trzeba najpierw baterie naladowac!! :evil:

Tytus
21-09-2004, 14:57
Cóż... jestem tutaj nowa... wow! fresh ( hihi)... ale może ktoś zechce sie ze mną cieszyc :mrgreen:
Dzisiaj kupuję mojego wymarzonego ( na razie na nic innego nie mam finansowych szans) Canonka!!! (300d) Jupi!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ach... nawet ta paskudna pogoda, ktora zwylke przyciska mnie do ziemi nie jest wstanie zepsuć mi dzisiaj nastroju... lecę po niego jak na skrzydłach ! :mrgreen:

Pozdr.paaa :mrgreen:

szukaj na allegro, ja tak robiłem, a transakcja i tak nastąpila poza allegro, bo większość sprzedających traktuje allegro jak tablicę ogłoszeń i nic innego, bo nie chcą płacić prowizji
jeden nawet mi powiedział, że jak chcę kupic przez allegro to muszę JA zapłacic prowizję bo takie są zasady -
zaplułem mu maila z odpowiedzią ze śmiechu...

ceny spadają, więc szukaj wytrwale, choć TIP spoza allegro raczej więcej nie weźmie,
na pewno dokup sobie czytnik kart, bo zrzucanie zdjęć z aparatu trwa wieki, no i jeżeli jest to twój pierwszy aparat cyfrowy to przygotuj się na długie godziny przed komputerem spędzone na "wywoływaniu" zdjęć, bo takie surowe z matrycy, to do pokazania za bardzo się nie nadają...

a tak w ogóle to witaj serdecznie, jestem Tytus, czarna owca tego forum :mrgreen: i najmniej zadowolona osoba z zakupu 300D :wink:

Tomasz Golinski
21-09-2004, 15:02
poza allegro? ale spotkales sie osobiscie? ja bym chyba nie mial tyle zaufania zeby przez kuriera to robic...

Tytus
21-09-2004, 15:10
poza allegro? ale spotkales sie osobiscie? ja bym chyba nie mial tyle zaufania zeby przez kuriera to robic...

ja jestem hardcoreowiec :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
osobiście z facetem rozmawiałem :mrgreen: ja byłem w Wawie, a czasami w Brux a on we Wrocławiu :lol:

dzi
21-09-2004, 15:32
poza allegro? ale spotkales sie osobiscie? ja bym chyba nie mial tyle zaufania zeby przez kuriera to robic...

ja jestem hardcoreowiec :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
osobiście z facetem rozmawiałem :mrgreen: ja byłem w Wawie, a czasami w Brux a on we Wrocławiu :lol:
no to rzeczywiscie hardcore, mnie już raz na allegro wykołowano (straciłęm czujność) i w plecy poszło pare groszy. Jak miałbym kupowac poza allegro to tylko odbiór osobisty

Lehoo
21-09-2004, 16:00
dzi....
masz 20D ???? No,no....
Szybko padł widzę wybór. A przedtem 10D ? Jakie wrażenia? Warto zamieniać czy dać sobie luz na razie....?
Pozdrawiam
Lehoo

dzi
21-09-2004, 16:20
dzi....
masz 20D ???? No,no....
Szybko padł widzę wybór. A przedtem 10D ? Jakie wrażenia? Warto zamieniać czy dać sobie luz na razie....?
Pozdrawiam
Lehoo
gdybym wcześniej miał 10D to pewnie bym sie nie przesiadał i poczekał na mniejszy crop. Ja przesiadlem sie z 300D i sens w takiej przesiadce już widze i to spory (choc crop ten sam). Byłem zdecydowany na 10D, ale róznica w cenie zachęciła mnie do 20tki - stąd mój wybór.
No cóż, nie mogę wypowiedzieć sie, gdyż 10D to miałem w ręku przez 10minut w życiu, wiec któryś użytkownik 10D, co przesiadł sie na 20D mógłby ocenić to - z pl.rec.foto.pl są już polemiki na temat czy sie opłaca czy nie podczas przechodzenia z dziesiątki na dwudziestkę - zdania są rózne i zależą od potrzeb - dla jednych liczy się szybkość karabinu 20D i zapis na karcie.
Aparat na szczęscie mi sie nie wiesza a z wyboru jestem bardzo zadowolony

Lehoo
21-09-2004, 16:27
Ja mam w sumie 10D jakieś 4 miesiące, więc sobie poczekam. Przynajmniej na spadek ceny :mrgreen: Chociaz i tak te eny już zaczynają być przystępne... Jak sobie pomyślę jak kupowałem D1x za 14.000 :shock: Ufffff.....

nelia8
22-09-2004, 12:16
Witam wszystkich serdecznie!

Tytus dziękuję za powitanie :D

Zdecydowałam sie jednak na zakup przez allegro (dzięki Vitez :) ). W piatek jadę osobiście odebrać moje cudeńko... ach to czekanie :? ...
wyostrza apetyt.... :mrgreen:
tylko błagam, błagam dajcie się cieszyć tą 300... nie wspominajcie od razu o 10...20... :wink:

Pozdraiwam, paa

Tomasz Golinski
22-09-2004, 12:18
jak chcesz sie dlugo cieszyc to ignoruj Tytusa. A jesli chcesz wiedziec, co mozna robic lepiej, to go czytaj ;)

tpop
22-09-2004, 14:36
najmniej zadowolona osoba z zakupu 300D :wink:

A to czemu? Przeciez to dobry aparat. Moze fotograf malo jeszcze wprawiony? :wink:
Czemu jestes tak krytyczny?

eternus
22-09-2004, 16:13
najmniej zadowolona osoba z zakupu 300D :wink:

A to czemu? Przeciez to dobry aparat. Moze fotograf malo jeszcze wprawiony? :wink:
Czemu jestes tak krytyczny?

Widac, ze tu jestes jeszcze od nie dawna (z reszta tak jak ja). I nie polapales sie jeszcze w odmiennym podejsciu Tytusa do tego aparatu. Przejrzj kilka watkow z tego forum, a zrozumiesz o co chodzi :) Poznasz te specyfike tego forum :mrgreen:

Tytus
22-09-2004, 16:40
[ Dodano: 22 Wrzesień 2004 ]

jak chcesz sie dlugo cieszyc to ignoruj Tytusa. A jesli chcesz wiedziec, co mozna robic lepiej, to go czytaj ;)

taa lepiej żyć w błogiej nieświadomości

ale jak kolega pisze, lepiej mnie czytać, niż powtarzać moje błędy :mrgreen:

ergo, co powiem jest święte :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a na poważnie, to na pewno aparat da ci wiele radości :wink:

[ Dodano: 22 Wrzesień 2004 ]



najmniej zadowolona osoba z zakupu 300D :wink:

A to czemu? Przeciez to dobry aparat. Moze fotograf malo jeszcze wprawiony? :wink:
Czemu jestes tak krytyczny?

Widac, ze tu jestes jeszcze od nie dawna (z reszta tak jak ja). I nie polapales sie jeszcze w odmiennym podejsciu Tytusa do tego aparatu. Przejrzj kilka watkow z tego forum, a zrozumiesz o co chodzi :) Poznasz te specyfike tego forum :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 22 Wrzesień 2004 ]


najmniej zadowolona osoba z zakupu 300D :wink:

A to czemu? Przeciez to dobry aparat. Moze fotograf malo jeszcze wprawiony? :wink:
Czemu jestes tak krytyczny?

ten fotograf robi zdjęcia od 20 lat więc nawet, gdyby był tępy jak krowa, to przez ten czas do czegoś metodą prób i błędów jednak by doszedł

ten fotograf niestety nie posłuchal rady przyjaciół, którzy mowili, że jak się chce mieć dslr o parametrach analoga to jeżeli nie ma się kilkudziesięciu tysięcy złotych do wydania trzeba jeszcze ze dwa lata co najmniej poczekać z przesiadką na cyfrę

no a skoro nie posłuchał to teraz psioczy i tyle... :wink:

ale coraz bardziej pokornieję, więc psioczenia jest z dnia na dzień mniej...