PDA

Zobacz pełną wersję : Fotoalbum czy fotoksiążka? Co wybierają klienci?



najlepszefoto
27-02-2015, 12:42
Witam,

chcielibyśmy się oficjalnie przywitać, bo to nasz pierwszy post na tym forum, a więc witamy! W końcu jesteśmy...

Przy okazji chcielibyśmy poznać Wasze spostrzeżenia względem produktów finalnych sesji ślubnych.

Co preferują Wasi klienci? Co polecacie, a co częściej wykonujecie? Fotoalbumy, fotoksiążki czy albumy tradycyjne? Czekamy na Wasze opinie!

Pozdrawiam

Fotosz
01-03-2015, 12:24
Hej, miło mi że mogę odpowiedzieć jako pierwszy na Waszego pierwszego posta :)
Ja młodym polecam fotoksiążki, prezentują się świetnie (oczywiście te z wyższych półek), są dla mnie łatwiejsze w przygotowaniu. Bardziej elastycznie można budować całą historię ślubu. Pary młode jednak wybierają pół na pół. Niestety fotoksiążki są sporo droższe i to jest pewnie czynnik, który determinuje wybór. Jak zrobił bym album i książki w tych samych cenach to podejrzewam, że młodzi wybierali by w 90% przypadków książki :)

briho
01-03-2015, 13:33
Jak zrobił bym album i książki w tych samych cenach to podejrzewam, że młodzi wybierali by w 90% przypadków książki :)

Mam dokładnie takie same przypuszczenia :). Ja w większości przypadków oddaję albumy klasyczne, właśnie z uwagi na to, że są tańsze dla klienta. Nie znaczy to oczywiście, że klasyczne są złe, bo proponuję te z wyższej półki.

merida
01-03-2015, 21:38
Rozliczam się z parami za same zdjęcia, a gdy te mają już w domu, to średnio po miesiącu odzywają się z wybranymi fotografiami bym zrobił z nich album.
Na 10 par 8 wybrało album tradycyjny (konkretnie firmy Barański+opakowanie Briums), dwie pary nie chciały nic. Z fotoalbumami/fotoksiążkami często nie mogą się zdecydować jaką*by chcieli (jest dużo możliwości modyfikacji, rozmiarów, kolorów, materiałów..., a na stronach często brak prostego wyliczenia ile dokładnie będzie to kosztować) i ostatecznie decydują*się na tradycyjny.

Fotosz
02-03-2015, 13:32
odzywają się z wybranymi fotografiami bym zrobił z nich album.

Kilka razy też dawałem Parze Młodej do wyboru jakie zdjęcia mają się znaleźć w albumie / fotoksiążce. Zrezygnowałem z tego pomysłu bo często nie dało się z tych zdjęć skomponować efektownego i dobrego materiału. Teraz wybieram sam, oddaję młodym a oni są zachwyceni. Szybciej, prościej, i daje to lepszy efekt :)

najlepszefoto
02-03-2015, 13:48
Hej, miło mi że mogę odpowiedzieć jako pierwszy na Waszego pierwszego posta :)
Ja młodym polecam fotoksiążki, prezentują się świetnie (oczywiście te z wyższych półek), są dla mnie łatwiejsze w przygotowaniu. Bardziej elastycznie można budować całą historię ślubu. Pary młode jednak wybierają pół na pół. Niestety fotoksiążki są sporo droższe i to jest pewnie czynnik, który determinuje wybór. Jak zrobił bym album i książki w tych samych cenach to podejrzewam, że młodzi wybierali by w 90% przypadków książki :)

Zgadza się, cena fotoproduktów takich jak fotoksiążka czy fotoalbum, faktycznie jest wyższa, ale z pewnością trafi do Par szukających nowoczesnych rozwiązań (ich grono stale się powiększa). Album tradycyjny też ma swoje zalety, ale nie równa się do sztywnych kart naświetlanych na papierze srebrowym.

Mam jeszcze pytanie względem oferowania przez Pana tych produktów: pokazuje Pan on-line jak wygląda taki fotoprodukt czy może ma Pan jakieś zasoby pokazowe? Pozdrawiam i dziękuję za pierwszą odpowiedź.

--- Kolejny post ---


Rozliczam się z parami za same zdjęcia, a gdy te mają już w domu, to średnio po miesiącu odzywają się z wybranymi fotografiami bym zrobił z nich album.
Na 10 par 8 wybrało album tradycyjny (konkretnie firmy Barański+opakowanie Briums), dwie pary nie chciały nic. Z fotoalbumami/fotoksiążkami często nie mogą się zdecydować jaką*by chcieli (jest dużo możliwości modyfikacji, rozmiarów, kolorów, materiałów..., a na stronach często brak prostego wyliczenia ile dokładnie będzie to kosztować) i ostatecznie decydują*się na tradycyjny.

Witam,

Opcji faktycznie jest mnóstwo, ale celem tak bogatej oferty jest pełna personalizacja i możliwość wyboru fotoalbumu/fotoksiążki zgodnie ze swoim gustem.

A czy korzysta Pan z materiałów pokazowych? Pary Młode często chcą mieć fotoreportaż ślubny po prostu szybko i może zaprezentowanie im kilku konkretnych opcji sprawiłoby szybszy wybór, a nawet sugestię, aby wybrali fotoalbum lub fotoksiążkę.

Pozdrawiam

Fotosz
03-03-2015, 21:35
Mam pokazowy album i pokazową fotoksiążkę... Szczerze to brakuje mi wzorników, z jakich materiałów może być fotoksiążka. Producent nie miał jak mi ich udostępnić.

Tommeck
04-03-2015, 09:44
Robię fotoalbumy. Mam takie pokazowe albumy. Mam wzornik okładek w pdfie i próbki skór, ekoskór, kolorów i innych materiałów w niewielkich kawałkach "do pomacania". To dobre rozwiązanie, bo "na żywo" zawsze Klientom lepiej wybrać co się podoba niż takie lizanie ekranu monitora. :)

najlepszefoto
04-03-2015, 11:34
Mam pokazowy album i pokazową fotoksiążkę... Szczerze to brakuje mi wzorników, z jakich materiałów może być fotoksiążka. Producent nie miał jak mi ich udostępnić.

Najlepszefoto.pl oferuje wzornik eko-skór i materiałów na okładki. Jeżeli byłby Pan zainteresowany to można go zamówić osobno: www.najlepszefoto.pl/calc.php?calc/pattern/560 (http://www.najlepszefoto.pl/calc.php?calc/pattern/560) lub przy okazji zamówienia jakiegoś produktu.

diplo
18-03-2015, 10:33
W moich pakietach mam zarówno fotoksiążki jak i fotoalbumy. Bardzo często się zdarza tak iż PM mają niższy pakiet z Fotoksiążką a zamieniaja za dopłatą na Fotoalbum w drugą stronę jeszcze mi się nie zdarzyło :) Mam kilka Fotoalbumów pokazowych (co roku robię 1-2) jak i fotoksiążek.

crazy
19-03-2015, 20:53
Do niedawna moi klienci dostawali same zdjęcia, jako opcja fotoalbum. Teraz w najwyższym pakiecie album tradycyjny a za dopłatą fotoalbum.

najlepszefoto
20-03-2015, 18:34
W moich pakietach mam zarówno fotoksiążki jak i fotoalbumy. Bardzo często się zdarza tak iż PM mają niższy pakiet z Fotoksiążką a zamieniaja za dopłatą na Fotoalbum w drugą stronę jeszcze mi się nie zdarzyło :) Mam kilka Fotoalbumów pokazowych (co roku robię 1-2) jak i fotoksiążek.

Dziękujemy za opinię! Wynika z niej, że klienci zaczynają cenić jakość fotoalbumu i są w stanie zapłacić więcej, aby otrzymać wspomnienia oprawione w ekskluzywnej formie.

--- Kolejny post ---


Do niedawna moi klienci dostawali same zdjęcia, jako opcja fotoalbum. Teraz w najwyższym pakiecie album tradycyjny a za dopłatą fotoalbum.

I jak? Dużo osób decyduje się na fotoalbum?

crazy
21-03-2015, 20:26
Fotoalbum robi ogromne wrażenie jednakże z racji ceny mało kto z moich klientów się na niego decyduje. Kiedyś to lepiej wyglądało.

GalaktycznyMuczaczo
27-03-2015, 02:19
drogie najlepsze foto, uwazam wasze produkty za super, widzialem juz kilka roznych firm jednak wasza zdaje się górować stosunkiem jakości do ceny, zwłaszcza po tym co widzialem u fotografa który mi was polecił, szkoda tylko że pisze do was poraz kolejny maile na które odpowiedzi nie dostaje, sprawdźcie maila, moze siedze za granicą i maile dlużej idą :p heh, ale tak serio, to naprawdę chętnie wejdę z wami w współpracę tylko proszę bardzo o odpowiadanie na moje pytania , pozdrosy

BeatX
27-03-2015, 09:31
Ja mam od was prezentacyjną foto książkę i dwa prezentacyjne fotoalbumy (biała dama, czarna gwiazda).
Klienci dostają "w pakiecie" foto książkę, a jak chcą coś extra-deluxe to dopłacają do wybranego fotoalbumu :)
W ogromnej większości wybierają fotoalbumy..

najlepszefoto
27-03-2015, 13:45
drogie najlepsze foto, uwazam wasze produkty za super, widzialem juz kilka roznych firm jednak wasza zdaje się górować stosunkiem jakości do ceny, zwłaszcza po tym co widzialem u fotografa który mi was polecił, szkoda tylko że pisze do was poraz kolejny maile na które odpowiedzi nie dostaje, sprawdźcie maila, moze siedze za granicą i maile dlużej idą :p heh, ale tak serio, to naprawdę chętnie wejdę z wami w współpracę tylko proszę bardzo o odpowiadanie na moje pytania , pozdrosy

Dziękujemy za pozytywną opinię. Czy mogę prosić o adres na jaki wysłał Pan zapytanie? Staramy się odpowiadać na bieżąco, więc postaram się, żeby dostał Pan odpowiedź jak najszybciej. Pozdrawiam serdecznie.

MadziaP
27-03-2015, 15:05
U mnie najczęściej wybierają fotoalbum :)

GalaktycznyMuczaczo
27-03-2015, 16:08
Dziękujemy za pozytywną opinię. Czy mogę prosić o adres na jaki wysłał Pan zapytanie? Staramy się odpowiadać na bieżąco, więc postaram się, żeby dostał Pan odpowiedź jak najszybciej. Pozdrawiam serdecznie.

Witam

Pisalem na handlowy@ w tamtym tyg oraz na pro@ w tym tyg

zajaczek
23-04-2015, 16:59
Wydaje mi się, że im więcej opcji do wyboru tym lepiej.

najlepszefoto
24-04-2015, 08:23
Wydaje mi się, że im więcej opcji do wyboru tym lepiej.

Zgadzam się, w ofercie warto mieć i fotoalbum i fotoksiążkę, ale pytamy co sprzedajecie w pakietach częściej. Klienci często nie wiedzą jaka jest różnica między tymi produktami. Korzystasz z materiałów pokazowych czy tłumaczysz klientom różnice?

Pozdrawiam,
Monika

mssk
26-08-2015, 07:13
Drodzy Forumowicze, a jak oceniacie trwałość obrazu porównując: fotoksiążki vs. fotoalbumy vs. tradycyjne odbitki?
Ostatnio wyjąłem z regału swój album ślubny z tradycyjnymi odbitkami, oraz fotoksiążkę i byłem bardzo zaskoczony tym co zobaczyłem.
Jeśli posiadacie własne albumy sprzed kilku lat, to jak one się zachowują? Które nie straciły kolorów, a które być może wyblakły?
Ja jestem zaskoczony kiepską trwałością odbitek :(
Po 4 latach w zamkniętym albumie kolory są fatalne i daleko odbiegające od tego jak wyglądały po odebraniu z laba. Odbitki były robione w znanym mi dobrze zakładzie, na Noritsu i papierze Kodaka. Teoretycznie po takim czasie wszystko powinno być OK.
A tu klops! Skoro fotoalbumy są robione na odbitkach fotochemicznych, czy nie zauważacie na nich upływu czasu?
Dla porównania wziąłem fotoksiążkę wykonaną w tym samym czasie i trwałość obrazy / kolorów była bez zastrzeżeń.
Na moją wiedzę, raczej spodziewałbym się czegoś odwrotnego, a tu miłe zaskoczenie.

crazyfoto
17-10-2015, 23:20
Witam,

chcielibyśmy się oficjalnie przywitać, bo to nasz pierwszy post na tym forum, a więc witamy! W końcu jesteśmy...

Przy okazji chcielibyśmy poznać Wasze spostrzeżenia względem produktów finalnych sesji ślubnych.

Co preferują Wasi klienci? Co polecacie, a co częściej wykonujecie? Fotoalbumy, fotoksiążki czy albumy tradycyjne? Czekamy na Wasze opinie!

Pozdrawiam

Najczęściej to klientka chce foty na płycie bo najlepszefoto.pl znajdzie sobie w google i będzie miała taniej niż u mnie :)

najlepszefoto
22-10-2015, 10:04
Najczęściej to klientka chce foty na płycie bo najlepszefoto.pl znajdzie sobie w google i będzie miała taniej niż u mnie :)

Owszem znajdzie, ale nie zrobi projektu tak jak profesjonalny fotograf, więc chyba warto polecać komplet "produkt+usługa" i wtedy klient wie za co płaci. Zapraszam do wykonania sobie albumu pokazowego: Produkty demonstracyjne - najlepszefoto.pl (http://www.najlepszefoto.pl/produkty/produkty-demonstracyjne?qt-521=t522#qt-521)

Pozdrawiam,
Monika

stempel74
01-12-2015, 20:41
a ja chciałem zapytać czy tylko ja mam problemy we współpracy z firmą najlepszefoto czy jest ktoś kogo tez wkurzają? mnie denerwuje ich postawa za nic się nie przyznawać do błędu za nic nie brać odpowiedzialności?

crazy
01-12-2015, 20:54
a ja chciałem zapytać czy tylko ja mam problemy we współpracy z firmą najlepszefoto czy jest ktoś kogo tez wkurzają? mnie denerwuje ich postawa za nic się nie przyznawać do błędu za nic nie brać odpowiedzialności?
Tez miałem ostatnio duży zgrzyt z nimi. Dwa projekty różnych par, błędnie się zaladowaly do ich systemu, nie mogłem edytować koszyka ani dokończyć zamówienia. Telefon o zamknięcie koszyka z ich strony. Udało się, zlecenia przyjechały i jak je opakowaniem to myślałem ze zawału dostane, zamiast napisu imion młodych na dwóch różnych książkach miałem jeden i ten sam napis ASAS. Zgłoszona reklamacja, żadnego odzewu, telefony, maile, w końcu telefon na ogólny i się udało. Rozmawiam a Pani mi mówi, że nie może uznać reklamacji bo u nich wszystko dobrze, że to ja nadalem w programie. Powiedziałem Pani dosadnie, że jest Nie poważna, że takie coś sugeruje gdyż nigdy takiego błędu nie zrobiłem, a oddałem juz masę albumów młodym. Dwa dni ciszy na mój telefon, przyszedł mail ze mogą mi zaproponować wymianę okładki każdej za 50 zł za sztukę... Zrobiłem sam w domu, koszt 5zl. Chyba będzie trzeba szukać nowej firmy bo ostatnio kontakt z nimi tragedia i za takie wtopy nie uśmiecha mi się płacić extra.

horak
02-12-2015, 08:49
Sam w domu zrobiłeś sobie okładkę ?

najlepszefoto
02-12-2015, 08:56
Staramy się brać odpowiedzialność za nasze błędy. Przepraszam jeżeli nastąpiły jakieś nieporozumienia. Porozmawiam z koleżanką, która rozpatruje reklamacje. Są różne przypadki, które sprawdzamy i analizujemy. Koleżanka każdą reklamację sprawdza z zamówieniem i na jego podstawie ocenia problem. Obowiązują ją też pewne zasady i procedury, które nie zawsze jest w stanie przeskoczyć. Przepraszam, że kontakt w tym przypadku nie był płynny. Jeśli mogę prosić o Pana e-mail w wiadomości prywatnej to sprawdzę na czym polegał problem.

Pozdrawiam,
Monika

crazy
02-12-2015, 10:09
Sam w domu zrobiłeś sobie okładkę ?
Okładkę nie, ale naklejkę która nalozylem na grawer w czarnej gwieździe

najlepszefoto
02-12-2015, 14:31
Przeanalizowałam Pana przypadek z koleżanką, która zajmuje się reklamacjami oraz z biurem obsługi. Z naszej strony sprawa wygląda tak, że zgłosił Pan telefonicznie, że nie może złożyć zamówienia i ustalił z konsultantem, że skoro Panu blokuje coś system zamówień (u nas działał bez zarzutu) to kolega złoży Panu to zlecenie ręcznie, a Pan je przeedytuje i uzupełni (czyli np. wpisze tekst grawerunku). Niestety zatwierdził Pan i wysłał koszyk bez żadnych zmian. Jeżeli nie mam racji to proszę się ze mną skontaktować w wiadomości prywatnej i jeśli okaże się, że to jednak nasza wina to przyznamy się do błędu i go naprawimy. Na dziś wiem tyle ile napisałam. Czekam na kontakt.

Pozdrawiam,
Monika

crazy
02-12-2015, 14:38
Pani Moniko. Jasne, że napiszę do Pani :-)

elan
03-12-2015, 11:24
Najczęściej to klientka chce foty na płycie bo najlepszefoto.pl znajdzie sobie w google i będzie miała taniej niż u mnie :)

Nie chce się im za bardzo.
Moja oferta obejmuje robotę i projekt fotoalbumu. Czasem jakaś para chce większy, różne grawery i inne dodatki. I płacą za albym osobno, tak od 250 do nawet 700 zł.

Z najlepsze foto działa mi się całkiem ok. Raz się album rozkleił, wysłałem fotki albumu, numer zamówienia i w ciągu 3-4 dni zrobili nowy. Elegancko się zachowali. Wkurzające jest to, że działa tam u nich kilka firm należących do jednego właściciela i nie da się zrobić zamówień albumów, kalendarzy czy kubków jedną wysyłką. A to wszystko jeden budynek jest, byłem nawet tam kiedyś.

najlepszefoto
04-12-2015, 14:25
Nie chce się im za bardzo.
Moja oferta obejmuje robotę i projekt fotoalbumu. Czasem jakaś para chce większy, różne grawery i inne dodatki. I płacą za albym osobno, tak od 250 do nawet 700 zł.

Z najlepsze foto działa mi się całkiem ok. Raz się album rozkleił, wysłałem fotki albumu, numer zamówienia i w ciągu 3-4 dni zrobili nowy. Elegancko się zachowali. Wkurzające jest to, że działa tam u nich kilka firm należących do jednego właściciela i nie da się zrobić zamówień albumów, kalendarzy czy kubków jedną wysyłką. A to wszystko jeden budynek jest, byłem nawet tam kiedyś.

To zapraszamy ponownie :) co do wysyłek - zgadza się, jest jeden właściciel, ale firmy, koszty i produkty inne, więc nie możemy ich łączyć.

Pozdrawiam,
Monika

jinks
04-12-2015, 16:15
Najczęściej to klientka chce foty na płycie bo najlepszefoto.pl znajdzie sobie w google i będzie miała taniej niż u mnie :)

Laboratoria dla profesjonalnych fotografów mają cennik PRO i oddzielny detaliczny dla pozostałych klientów. Najlepszefoto ma tylko jeden dlatego dzieje się tak jak piszesz. Większość fotografów wyceniających swoje usługi przynajmniej na średnim poziomie zawsze będzie taką firmę omijała szerokim łukiem.

blackninja
05-12-2015, 01:41
Crazyfoto, a czego się spodziewałeś? NF jest najbardziej znienawidzoną przez mniejsze laby firmą za swoje niemal dumpingowe ceny odbitek. Podobnie jest z innymi produktami. Jako stały klient możesz mieć jakiś tam rabat, ale jeżeli liczysz sobie od klienta 2x tego co płacisz NF, to nic dziwnego, że wolą sobie sami znaleźć taką firmę, zapłacić niewiele więcej niż Ty a album zaprojektować w 100% taki jaki będą chcieli. NF nie interesuje kto u nich zamawia, liczy się ilość.

radiki
05-12-2015, 08:24
A jakie inne firmy z dobrą jakością i przyzwoitymi cenami moglibyście jeszcze polecić z własnego doświadczenia?

stempel74
08-12-2015, 14:31
ja wracam z odbitkami do labu miejscowego, drożej ale mam w ten sam dzień foty i korektę jak należy, a w NF ostatnio dopłaciłem za korektę i przysłali mi 170 fotek zaciemnych i tłumaczą się ze korekta była ale minimalna i można jej zwykłym okiem nie zauważyć:)a zamówiłem specjalnie 5 tych samych fotek bez korekty i nic się nie różnią ,i się uprą we wszystkich działach i jeden dział broni drugiego i dla nich nie ma problemu. No ale fotoksiażki trzeba przyznać robią najlepsze, chyba że ktoś coś porównywalnego zna?

briho
08-12-2015, 22:26
Barański robi bardzo dobrej jakości fotoksiążki, no i też oczywiście albumy klasyczne. Tylko, że ceny nie są już tak atrakcyjne jak u konkurencji.

ATBFLASH
08-12-2015, 23:19
Osobiście - porządna fotoksiążka miażdży każdy klejony album. Ale - nic na automacie typu jakieś cuda on-line. Moje dobre doświadczenie do np. dostałem wymiary do produkcji łącznie ze spadami i robiłem w PS gotowce na produkcję kolejnych stron. Efekt - nigdy bym nie zamówił sam albumu zdjęciowego a tylko foto książkę. Ok cena zupełnie inna, ale efekt nie ma co porównywać - wiem bo sam fotoknigę dostałem na swoją uroczystość ;D
Fakt cenę miałem inna niż detal - ale i tak wyższą niż album zwykły, ale ale ale... pokazywałem potem fotoksiązkę znajomym przy okazji różnych i z reguły były opinie "a mogłem/am wziąć takie jak Ty masz"......

blackninja
09-12-2015, 01:01
stempel74, przepraszam, ale na jakiej podstawie twierdzisz, że NF ma najlepsze fotoksiążki? Z jaką firmą porównujesz? Cyfrowa Ciemnia, Kruk Book, Bodzioch, Barański? Z tymi nie wygrywa niczym oprócz ceny.
NF owszem ma parę NAJ. NAJgorsza kontrola jakości (od jakiegoś czasu), NAJgorsza kontrola tego, co do kogo wysyłają, NAJgorszy przepływ informacji pomiędzy działami/pracownikami (jednego dnia coś ustalasz, drugiego dnia zmiennik nic nie wie!).
Kiedyś, kiedy mi się zdarzył błąd w fotolabumie, pisano lub dzwoniono do mnie. Teraz mają w d... robią jak leci. Kiedy sami zrobią błąd w życiu się nie przyznają. Winnych brak, tak samo jak poprawy.

stempel74
09-12-2015, 03:09
blackninja , kilka postów wcześniej ten problem poruszyłem, i ma więcej jak tu opisuje z nimi problemów takich , właśnie jak ty piszesz, dzięki za wymienienie alternatyw, bo ich ignorancja wobec klienta jest dla mnie niezrozumiała

najlepszefoto
09-12-2015, 10:14
Witajcie,

poruszyliście kilka tematów. Piszecie, że odbitki mamy tanie - to chyba dla Was dobrze. Jeżeli uważacie, że korekta nie działa to zgłaszajcie reklamacje, a najlepiej spróbujcie wykorzystać nasze profile i odbitki kalibracyjne (Programy do pobrania - najlepszefoto.pl (http://www.najlepszefoto.pl/do-pobrania?qt-256=t434#qt-256)).

Staramy się sprawdzać i weryfikować klientów (czy są profesjonalistami), ale póki co nie ukrywamy cen. Mówicie, że klient indywidualny sam sobie może zamówić album - pamiętajcie, że to mało prawdopodobne aby przygotował poprawny projekt według makiet i spadów, więc jedynie od Was może otrzymać produkt z ciekawym projektem i poprawnie wykonany.

Inna rzecz - fotoalbum ze sztywnymi kartami lepszy od fotoksiążki - zgadza się, bo naświetlane karty są lepszej jakości niż wydruk cyfrowy z Xeroxa i chyba nie ma co komentować. Jeśli chodzi o jakość samej fotoksiążki to pracujemy nad zupełnie nowym produktem, więc mam nadzieję, że zadowoli wymagających już w przyszłym roku.

Co do informowania klientów o błędach w projekcie - uwierzcie mi, że staramy się znaleźć ich jak najwięcej, ale nie jesteśmy w stanie wyeliminować wszystkiego. Jeżeli ktoś chciałby się upewnić, że zaprojektował poprawnie to zawsze można się z nami kontaktować. Co do naszych błędów - przyznajemy się i naprawiamy. Karolina od reklamacji robi co może aby zbadać i przeanalizować poszczególne przypadki.

Dziękuję Wam za wszystkie opinie.

Pozdrawiam,
Monika

darekPolsztyn
11-12-2015, 13:29
Pani Moniko, a czy jest szansa że będą Państwo wysyłali produkty za pośrednictwem InPost'a do paczkomatów? Uważam, że bardzo by się to przydało - byłoby to duże udogodnienie.

najlepszefoto
12-12-2015, 10:56
Pani Moniko, a czy jest szansa że będą Państwo wysyłali produkty za pośrednictwem InPost'a do paczkomatów? Uważam, że bardzo by się to przydało - byłoby to duże udogodnienie.

Witam, w tym momencie mamy dostępną opcję DHL Parcel Shop i można odbierać samodzielnie paczki w ich punktach nawet do 21:00 oraz w weekendy.(Dostawa - najlepszefoto.pl (http://www.najlepszefoto.pl/pomoc/dostawa/dostawa)). Pomyślimy też o paczkomatach :)

Pozdrawiam,
Monika

Piotr Król Fotografia
23-01-2016, 11:38
Ostatnio zdecydowanie fotoksiazki albumy moze jeden dwa w roku cenowo elegancki album i fotoksiazka w sumie wychodza podobnie a jednak efekt lepszy gdy oglada sie fotoksiazke :-)

najlepszefoto
24-01-2016, 14:02
Ostatnio zdecydowanie fotoksiazki albumy moze jeden dwa w roku cenowo elegancki album i fotoksiazka w sumie wychodza podobnie a jednak efekt lepszy gdy oglada sie fotoksiazke :-)

Jeszcze w tym roku ruszamy z nową jakością fotoksiążki - wkrótce pochwalimy się szczegółami. Mam nadzieję, że ta nowość przypadnie Wam do gustu :)

Pozdrawiam serdecznie,
Monika

mBoodo
25-01-2016, 10:22
Może i jestem tradycjonalistką, ale gdybym miała wybierać, postawiłabym na fotoalbum, choć one często są dość nieporęczne i trzeba być mega ostrożnym, by niczego nie zagiąć.
Po prostu mam wrażenie, że taki album jest solidniej wykonany niż książka.

crazy
25-01-2016, 10:26
Może i jestem tradycjonalistką, ale gdybym miała wybierać, postawiłabym na fotoalbum, choć one często są dość nieporęczne i trzeba być mega ostrożnym, by niczego nie zagiąć.
Po prostu mam wrażenie, że taki album jest solidniej wykonany niż książka.
Mam tak samo, może mniej wygodne ale efekt dużo lepszy bo i zdjęcia większe

kjoanna
09-05-2016, 15:28
Hej, witam.
Czy ma ktos z Was aktualny cennik do Krukbook?

aptur
13-05-2016, 18:09
Hej, witam.
Czy ma ktos z Was aktualny cennik do Krukbook?

Czekam tydzień na jakąkolwiek odpowiedź z tej firmy więc myślę, że należy poszukać innej.

diplo
16-05-2016, 12:51
Ja czekam ze 2 miechy i nic. Dawno olałem

zkruk
17-05-2016, 08:53
proszę o informację jakich odpowiedzi nie uzyskaliście - najlepiej adresy mailowe z których pisaliście do nas - natychmiast się tym zajmę.
Co do cennika - jest on dostępny tylko dla zarejestrowanych. Akceptację konta otrzymuje każdy kto prowadzi firmę lub posiada portfolio z którego jasno wynika, że jest fotografem, projektantem, grafikiem lub architektem.

Barbara87
18-05-2016, 12:28
Ja też jakoś jestem cały czas wierna fotoalbumowi... :)

kk001
11-07-2018, 17:48
Moi klienci są "starej daty" i zostają przy allbum na zdjęcia ślubne (https://www.albumyfoto.pl/albumy-slubne.html) . Mi również podoba się ta klasyczna wersja

amazinglizardwoman
21-08-2018, 22:41
proszę o informację jakich odpowiedzi nie uzyskaliście - najlepiej adresy mailowe z których pisaliście do nas - natychmiast się tym zajmę.
Co do cennika - jest on dostępny tylko dla zarejestrowanych. Akceptację konta otrzymuje każdy kto prowadzi firmę lub posiada portfolio z którego jasno wynika, że jest fotografem, projektantem, grafikiem lub architektem.

Moja sytuacja była taka sama jak kolegi piszącego. Miło by było otrzymać choćby negatywną odpowiedź weryfikacyjną, a nie żadną. A tak... Minął miesiąc, znalazłam już inne firmy niż KrukBook, testuję albumy, wydruki fine art i często jestem zachwycona jakością produktu i obsługą klienta. Na zdrowy rozsądek, przedsiębiorca powinien być otwarty na (płacącego przecież) klienta, nawet jeśli nie zajmuje się fotografią mocno komercyjną. A jeśli nie, wypada odpisać - "nie, dziękujemy, nie jesteśmy zainteresowani", "spieprzaj dziadu" czy cokolwiek innego. Szkoda, bo opinie o Państwa produktach są bardzo dobre. Kilka firm skreśliłam już z listy przez jakość, inne przez dziwny stosunek do klienta (Saal Digital najlepiej nie pytać o techniczne specyfikacje papieru do ich fotoalbumów drukowanych "high end" - odpowiadają, że nie odpowiedzą - serio)... Ale naprawdę to szkoda skreślić firmę przez brak kontaktu w ogóle. Nie chciałabym po prostu. Zwykła odmowa przez mail by wystarczyła, by podtrzymać opinię profesjonalistów.

Darknoor
24-10-2018, 14:59
Bardziej podobają mi się fotoalbumy niż fotoksiążki, wydaje mi się, że druk w nich jest lepszej jakości, straszne lubię te przekładki w środku, bo to takie trochę retro. Czytałem ostatnio artykuł „Fotoksiążka czy fotoalbum co wybrać” na printologii i chyba mnie utwierdził w moim przekonaniu. Aczkolwiek nie widziałem jeszcze na żywo żadnej fotoksiążki.

tombas
24-10-2018, 15:26
Bardziej podobają mi się fotoalbumy niż fotoksiążki, wydaje mi się, że druk w nich jest lepszej jakości, straszne lubię te przekładki w środku, bo to takie trochę retro. Czytałem ostatnio artykuł „Fotoksiążka czy fotoalbum co wybrać” na printologii i chyba mnie utwierdził w moim przekonaniu. Aczkolwiek nie widziałem jeszcze na żywo żadnej fotoksiążki.
dobre :) "nie widziałem, ale wiem, ze mi się nie podoba..."