PDA

Zobacz pełną wersję : Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !



fomag
19-02-2015, 13:03
Kochani,

Zapraszam na spotkanie warsztatowe / zlot użytkowników Canon-board.info.

Termin: 17-19 września 2015 roku

Miejsce: Smardzewice (obok Tomaszowa Mazowieckiego)

Koszt udziału w warsztatach to:
179 zł -€“ opłata za 3 dni warsztatów (17-19.09.2015)
99 zł - opłata za jeden, wybrany dzień warsztatów

(Uwaga, koszt może ulec drobnym zmianom, rozmowy trwają)

Wystawiamy faktury.

W cenie:
- wypożyczanie sprzętu Canon, testowanie
- testowanie sprzętu studyjnego, monitorów fotograficznych itp.
- korzystanie ze studio fotograficznego
- udział w wykładach, ćwiczeniach, warsztatach i zajęciach plenerowych z wykładowcami
- 3 różnych prowadzących z różnych dziedzin fotografii

Uwaga! Koszt nie obejmuje noclegów, wyżywienia oraz podróży.

Informacje odnośnie możliwości noclegowych otrzymacie od nas w mailu potwierdzającym zgłoszenia – będzie opcja bezpośredniej rezerwacji noclegów w miejscu, w którym odbywa się Zlot ze specjalną zniżką dla uczestników zlotu.

Zdecydowaliśmy się na taką organizację z uwagi na mnogość życzeń, że ktoś chce w pokoju 1 osobowym, ktoś w 2 osobowym z innym uczestnikiem (taniej), ktoś chce na 1 dzień, a ktoś chce tylko śniadania itp itd.

Koszt całej 3 dniowej imprezy bez kosztów dojazdu powinien zamknąć się w 400-500 zł, tak to wyliczyliśmy.


W 3-ciej edycji rozszerzamy trochę promocje warsztatów do formuły "Spotkanie użytkowników aparatów fotograficznych Canon", a nie tylko użytkowników forum.
Pomyśleliśmy, że będzie ciekawej a ponadto przy frekwencji 20-25 osób przedsięwzięcie jest zbyt obciążające finansowo i nieopłacalne do wykonania.


Ponadto nie obniżamy oczywiście poprzeczki, ciekawi prowadzący, dużo inspiracji fotograficznej, możliwość przetestowania sprzętu itd. Z pewnością będzie już EOS 5Ds/5DsR w wystarczającej ilości aby każdy mógł przetestować.


O poprzednich zlotach można czytać tutaj:
Spotkania i zloty Canon-board (http://www.canon-board.info/spotkania-i-zloty-canon-board-73/)

A o tym zlocie napisane tez jest na http://blog.cyfrowe.pl (http://blog.cyfrowe.pl/index.php/2015/07/3-zlot-fanow-canon-dolacz-do-nas/)


Plan wydarzenia

Czwartek, 17.09.2015

12.00 -€“ 12.30 -€“ Rejestracja uczestników
12.30 -€“ 13.00 -€“ Oficjalne rozpoczęcie (powitanie przez właściciela forum Canon-Board.info), omówienie spraw organizacyjnych, prezentacja firmy Cyfrowe.pl, pierwsze wypożyczenia)
13.00 -€“ 14.00 -€“ Przerwa
14.00 -€“ 20.00 -€“ Blok warsztatowy CZŁOWIEK WE WNĘTRZU (Paweł Klein www.pawelklein.com
20.00 -€“ 21.00 -€“ Przerwa / ognisko
21.00 / 22.00 -€“ Fotografia nocna dla zainteresowanych

Piątek, 18.09.2015

09.00 -€“ 14.00 -€“ Bloki warsztatowe (obróbka zdjęć z EIZO/DataColor; praca przy komputerach / Warsztat modowy w Studio - Wojtek Korsak www.photowork.pl)
14.00 -€“ 16.00 -€“ Przerwa
15.00 -€“ 20.00 -€“ Bloki warsztatowe (obróbka zdjęć z EIZO/DataColor; praca przy komputerach / Pejzaż - Wojtek Korsak)
20.00 -€“ 21.00 -€“ Przerwa
21.00 -€“ Fotograficzne inspiracje (wieczór z fotografem i jego fotografią) - Sebastian Małachowski (www.sebastianmalachowski.pl)

Sobota, 19.09.2015

10.00 -€“ 13.00 - Testowanie sprzętu Canon, EIZO
13.00 -€“ Oficjalne zakończenie


Rezerwacja elektroniczna: http://zlotcanon2015.evenea.pl/

Procedura jest następująca:
1. Zainteresowany wysyła zgłoszenie wypełniając prosty formularz rejestracyjny pod linkiem powyżej
2. Po wysłaniu dostaje maila potwierdzającego, w którym informujemy o miejscu zlotu, zasadach płatności oraz możliwościach noclegowych
3. Chętny uiszcza opłatę czym rezerwuje sobie miejsce.
4. Następnie kontaktuje się z hotelem i wybiera opcje noclegu i wyżywienia taką jaka mu najbardziej odpowiada.

Uwaga! W przypadku warsztatów z obróbki z uwagi na ograniczoną liczbę stanowisk komputerowych decyduje kolejność zgłoszeń+wpłat.


Lista oficjalnych zgłoszeń na zlot:
1. edytach
2. zuch
3. piotr19671115
4. tomaszgalazka
5. Chameleon
6. Netis

+ 6 osób dodatkowych


Poprzednio deklarowali jeszcze udział, a jeszcze nie zgłosili się:

michael_key
maciek12ss
joaneska
Mawet
słowiczek
mrenias

krakał
19-02-2015, 17:17
Kurczę, jestem w sytuacji panny młodej - chciałbym, ale boję się. Moje umiejętności fotograficzne są baaaaardzo nikłe, boję się, ze się zwyczajnie zbłaźnię na takim zlocie...

xxkomarxx
19-02-2015, 17:41
Deklaruje obecnosc :-) tak wstepnie rzecz jasna

xxkomarxx
19-02-2015, 17:48
Kurczę, jestem w sytuacji panny młodej - chciałbym, ale boję się. Moje umiejętności fotograficzne są baaaaardzo nikłe, boję się, ze się zwyczajnie zbłaźnię na takim zlocie...
Przesadzasz. Super spotkanie ze swietnymi ludzmi. Duzo wiedzy i fajnej zabawy

maciek12ss
19-02-2015, 18:05
W tyn roku po opowieściach kolegów, którzy byli rok temu decyduję się i ja :) Chyba że mnie autobus potrąci albo jakieś zlecenie wpadnie :D

Daggoth
19-02-2015, 18:33
Fomag dla Podlasia miejsca jak zawsze tym razem w innym składzie się zjawimy jak sądze pozdrawiam wszystkich z wcześniejszego zlotu psss czy gdzieś film z tego wcześniejszego zlotu jest ? Fomag jak pamiętam nagrywałeś coś :-)

fomag
19-02-2015, 23:36
Fomag dla Podlasia miejsca jak zawsze tym razem w innym składzie się zjawimy jak sądze pozdrawiam wszystkich z wcześniejszego zlotu psss czy gdzieś film z tego wcześniejszego zlotu jest ? Fomag jak pamiętam nagrywałeś coś :-)

Siema!
Będzie super!

Hmm... ty masz rację... powiem Tobie, że chyba z tego wszystko zapomniałem i to co nakręcone to leży gdzieś na jakiś kartach (bo na pewno nie skasowane)... muszę odkopać w takim razie i zlecić montaż cokolwiek by z tego było (kręcenie amatorskie, nie jak z 1 zlotu :) ). Zapisuję na listę do zrobienia... ale nie obiecuję terminu :-/

Netis
20-02-2015, 22:32
Jakby coś, to ja oczywiście będę. Tym razem nie rzutem na taśmę :P


Kurczę, jestem w sytuacji panny młodej - chciałbym, ale boję się. Moje umiejętności fotograficzne są baaaaardzo nikłe, boję się, ze się zwyczajnie zbłaźnię na takim zlocie...

Powiem Ci, że gdy jechałem w ubiegłym roku, byłem zdecydowany na fotografię okolicznościowo - imprezową, jednakże po pewnych warsztatach nie jestem pewien, czy nie wolałbym zajmować się fotografią produktu. Wyjątkowo w tym roku, wezmę na zlot 400D (chociaż nie wiem, czy w ogóle jakiekolwiek body zabierać).
Będziesz miał możliwość przetestowania nowych aparatów i obiektywów. Poznasz fantastycznych ludzi i takie tam inne atrakcje :P

RobertON
21-02-2015, 00:43
Chętnie przyjadę i wypiję coś na odwagę i wzmocnienie z kolegami...bo focić to raczej się będę próbował.

Zapewne będzie jakaś lista uczestników.

xxkomarxx
21-02-2015, 13:00
Oj napic sie zawsze jest z kim.

zuch
22-02-2015, 21:35
Witam
Jak tylko się dowiedziałem, że jest znany termin i miejsce to się ucieszyłem i będę się starał by być. Więc składam wstępna deklaracje uczestnictwa.

fomag
22-02-2015, 21:57
@zuch
Miło będzie znowu spotkać :)

Wrzuciłem wstępną listę.

słowiczek
23-02-2015, 01:13
1. fomag
2. zuch
3. xxkomarxx
4. maciek12ss
5. Daggoth + ... (Podlasie )
6. Netis
7. RobertON
8. słowiczek

nie może mnie nie być...:D. fomag, znów mi prezent strzeliłeś, bo zlot będę miał pod nosem, nie wiem, czy nie bliżej, niż do Spały;)

--- Kolejny post ---


Chętnie przyjadę i wypiję coś na odwagę i wzmocnienie z kolegami...bo focić to raczej się będę próbował.

Zapewne będzie jakaś lista uczestników.

fajno, że będziesz, a focić to akurat w tych okolicach jest co. Żeby Ci tylko miejsca na kartach starczyło:)

wajo94
24-02-2015, 13:43
Ja też jadę;-)



1. fomag
2. zuch
3. xxkomarxx
4. maciek12ss
5. Daggoth + ... (Podlasie )
6. Netis
7. RobertON
8. słowiczek
9. wajo94

michael_key
26-02-2015, 09:36
No to jak wszyscy to wszyscy :) dopisuję się :)

xxkomarxx
26-02-2015, 10:54
No to jak wszyscy to wszyscy :) dopisuję się :)
No i bardzo dobrze :-)

Fabik
26-02-2015, 19:10
A jaka będzie tematyka warsztatów???

słowiczek
26-02-2015, 20:05
A jaka będzie tematyka warsztatów???

W sumie to byłbym za ubiegłorocznym zestawem, było wszystko i dla każdego. Teraz z uwagi na większą ilość dni pewnie będzie ciut inaczej. Czas pokaże, jeszcze trochę go jest;)

fomag
26-02-2015, 22:40
W sumie to byłbym za ubiegłorocznym zestawem, było wszystko i dla każdego. Teraz z uwagi na większą ilość dni pewnie będzie ciut inaczej. Czas pokaże, jeszcze trochę go jest;)

Dni jest tyle samo, a zestaw powinien być podobny tzn. różnorodny, ale wszystkich tematów ruszyć się nie da. Intensywne prace uzgadniania agendy trwają.

zuch
26-02-2015, 22:51
A jakże by mogło być inaczej :) Ciebie też @fomag. A może uda się przed zlotem?

maciek12ss
26-02-2015, 22:56
Taki zlot to nie tylko szkolenie. Ale fajnie będzie poznać te wszystkie nicki forumowe w realu :) Mówię za siebie bo pojadę tam pierwszy raz.

mrenias
27-02-2015, 12:07
Super!
jestem jak najbardziej na tak :) Więc proszę o wpisanie mnie na listę.
I mam pytanie, czy może to być również rodzinny wypad (Żona + Dzieciak) czy raczej mile widziana obecność tylko foto-użytkownika?

DarekS6
28-02-2015, 08:48
Chętny na udział .

fomag
01-03-2015, 16:23
I mam pytanie, czy może to być również rodzinny wypad (Żona + Dzieciak) czy raczej mile widziana obecność tylko foto-użytkownika?

Może być rodzinnie, oczywiście nocleg i jedzenie trzeba zapłacić. Jak mały potomek to "upchniemy" gratis :)
Miejsca wg mnie będą.

Canonierzysta
02-03-2015, 23:22
Zapowiada się więcej uczestników niż w zeszłym roku ;) Może być więc jeszcze ciekawiej ;)

Możecie wstępnie zapisać i mnie :D

No i pytanie standardowe: czy w tym roku koszulki imienne/nickowe będą dostępne? ;)

I taki pomysł... może udałoby się zorganizować jakiś serwis sprzętu ewentualnie jakiegoś diagnostę?? Mogłoby być i odpłatnie ( po cenach promocyjnych ;)) Jakieś czyszczenie sprzętu, małe kalibracje... hę?

ryba_ryba
03-03-2015, 02:38
Zgłaszam wstępnie swój akces

kkocis
04-03-2015, 21:59
jeśli program będzie ciekawy to i ja się chętnie dopiszę :) Czy istnieje już jakiś zarys jaka tematyka będzie w tym roku ?

fomag
05-03-2015, 13:03
Zarys mocno się robi. Ostatni jedne z pomysłów to Fotografia architektury z Pawłem Klein, oczywiście nie tylko. Jeszcze parę dni i pojawią się kolejne.

Domcia
05-03-2015, 13:06
Też się wstrzymuję z decyzją do ogłoszenia programu. :)

słowiczek
06-03-2015, 01:35
I taki pomysł... może udałoby się zorganizować jakiś serwis sprzętu ewentualnie jakiegoś diagnostę?? Mogłoby być i odpłatnie ( po cenach promocyjnych ;)) Jakieś czyszczenie sprzętu, małe kalibracje... hę?

Musiałby przyjechać tydzień wcześniej i wyjechać tydzień po :mrgreen: Paweł jest niesamowity::)

kkocis
07-03-2015, 22:51
ja bym chętnie zobaczył w akcji jakiegoś "magika" od np makro albo astro fotografii :)

Fabik
08-03-2015, 12:01
Architektura mnie średnio interesuje, ale jeśli to prowadzi p. Paweł to warto.

xxkomarxx
08-03-2015, 12:11
Architektura mnie średnio interesuje, ale jeśli to prowadzi p. Paweł to warto.
Na zlot zawsze warto sie wybrać.

zuch
09-03-2015, 00:21
Astro fotografia to fajny pomysł kiedyś byłem na spotkaniu amatorów astronomii z pokazem fotografii coś niesamowitego jak z czarnych czeluści kosmosu wydobywały się te wszystkie barwy. Takie zdjęcia widziałem tylko w czasopismach, a wtedy miałem okazje zobaczyć jak powstają. Warto więc nawet jak kogoś to nie kręci to z samej ciekawości zobaczyć .

słowiczek
09-03-2015, 11:15
Kurczę, jestem w sytuacji panny młodej - chciałbym, ale boję się. Moje umiejętności fotograficzne są baaaaardzo nikłe, boję się, ze się zwyczajnie zbłaźnię na takim zlocie...

Daj spokój, to zlot, a nie konkurs, ja w zeszłym roku pojechałem zieloniutki jak wiosenna łąka :). Pakuj klamoty i przyjeżdżaj:)

fomag
09-03-2015, 12:06
Daj spokój, to zlot, a nie konkurs, ja w zeszłym roku pojechałem zieloniutki jak wiosenna łąka :). Pakuj klamoty i przyjeżdżaj:)

Dobrze pisze. Fotografia jest tam wszędzie dookoła Ciebie, każdego co się nie spytasz to o tym pogadasz i dostajesz takiego "kopa" wiedzy że hej! Ja w życiu nie zorganizowałbym tyle czasu nawet cyklicznie po 1-2h/tydzień aby tyle skorzystać.

Mawet
17-03-2015, 20:48
Mnie też proszę wstępnie dopiszcie, a co mi tam. Zielona jak szczypiorek na wiosnę, ale mam nadzieję, że dacie mi ogromnego "kopa" wiedzy. :D

przemo_k
26-03-2015, 01:17
I jak się mają sprawy programu?
Coś się już zarysowało?

słowiczek
27-03-2015, 02:21
ja bym chętnie zobaczył w akcji jakiegoś "magika" od np makro albo astro fotografii :)

Do astro foto w tej lokalizacji warunki są świetne, również do wieczorno - nocnych landszaftów, znam dość dobrze tą okolicę. Ale czekamy na program.

fomag
28-03-2015, 11:28
Jest szansa, że program kompletny opublikujemy w tym nadchodzącym tygodniu.
Teraz było trochę pracy innej, ale to już zakończone i działamy!

edytach
02-04-2015, 18:22
Witajcie - proszę o zapisanie mnie nalistę - też chcę tam być :) w zeszłym roku nie mogłam ale w tym nie odpuszcze :)

xxkomarxx
03-04-2015, 21:43
Witajcie - proszę o zapisanie mnie nalistę - też chcę tam być :) w zeszłym roku nie mogłam ale w tym nie odpuszcze :)
I bardzo dobrze :-)

dzyngiz
05-04-2015, 21:32
Proszę o umieszczenie mnie na liście :)

joaneska
09-04-2015, 19:39
nie byłam jeszcze na zlocie, wstępnie proszę mnie wpisać.
Czy ktoś może będzie jechał z Krakowa? albo okolić? jak tak proszę o info na prive

18. joaneska

tryba
09-04-2015, 20:58
Ok myślałem, że mam silną wolę. Proszę o dopisanie do listy 19 TRYBA.

fomag
09-04-2015, 22:21
Kochani...

Bardzo nie lubię kogoś zawodzić i nie wiem jak zareagujecie... Z uwagi na kilka okoliczności utrudniających przeprowadzenie zlotu w tym terminie, jesteśmy zmuszeni go przesunąć na jesień...
To kwestie braku sprzętu o czym dowiedzieliśmy się ledwo co, braku wystarczającego wsparcia sponsorów, konkurencyjnej imprezy i kilku drobniejszych rzeczy.

Najmocniej przepraszam wszystkich, którzy zrobili już sobie plany.

Nowy termin to 17-19 września (czwartek-sobota). Trzymamy schemat czasowy nie kolidujący z ew. ślubami w sobotę (koniec imprezy ok 12tej w sobotę, ktoś będzie mógł wyjechać szybciej, a ktoś zostać np. z rodziną dłużej).

Miejsce to samo.

Obiecuję, że będzie jeszcze lepiej niż poprzedni zlot, że będziemy kręcić profesjonalny film-relację, że będzie fotorelacja a przede wszystkim będą wartościowi wykładowcy, dużo sprzętu i świetna atmosfera.

Dzięki temu, że już było dużo przygotowane, to będziemy mogli szybciej pokazać agendę i jeszcze lepiej przygotować imprezę.

tryba
09-04-2015, 22:39
Chyba za dużo piwa wypiłem. Jutro to przeczytam jeszcze raz ze zrozumieniem.

maciek12ss
09-04-2015, 23:08
Dla mnie bez różnicy, tak czy tak zlot wypada przez pracowitym weekendem ( wesele ). Dalej podtrzymuję swoją chęć udziału.

zuch
09-04-2015, 23:15
no trudno, ja nadal chętny. Rodzinka będzie zawiedziona bo miałem ich odwiedzić po zlocie. Mam nadzieje, że wrzesień będzie ciepły i kolorowy.

wajo94
10-04-2015, 08:53
Dla mnie za wcześnie nawet na wstępną deklarację.

kkocis
10-04-2015, 12:27
połowa września to lipnie:( zimno, ciemno wcześnie. Chyba że faktycznie plan zlotu będzie bardzo zachęcający

fomag
10-04-2015, 13:35
Będzie dobrze.
Kolejne jednak będziemy celować na czerwiec, ale to 2016. Do tego dobrze się przygotujemy, serio, no i teraz na pewno wypali.

Pewnie założę później osobny wątek tylko dedykowany do zlotu wrześniowego.

DarekS6
10-04-2015, 18:19
Chętny

słowiczek
10-04-2015, 22:24
Nowy termin to 17-19 września (czwartek-sobota)

Miejsce to samo.

...czyli po zakwicie wody. Może być.

--- Kolejny post ---


połowa września to lipnie zimno, ciemno wcześnie.

Jak będzie pogoda, zmienisz zdanie;)

--- Kolejny post ---


Mam nadzieje, że wrzesień będzie ciepły i kolorowy

Tu zawsze jest taki:)

joaneska
11-04-2015, 16:06
czerwiec był dla mnie pewniejszy, ale wrzesień wstępnie też może być.
można mnie wstępnie dopisać, ale na ostateczna deklaracje rzeczywiście za wcześnie

Mawet
11-04-2015, 23:01
Mi wrzesień wstępnie pasuje. Nie będę miała zajęć na uczelni, także myślę, że nic mi nie przeszkodzi przyjechać. :) Nadal chętna. :D

słowiczek
12-04-2015, 02:00
Bardziej jestem pewien września, niż czerwca. Wciąż więc obecny.

edytach
12-04-2015, 06:06
Ja też chętna na wrzesień :)

RobertON
12-04-2015, 11:35
Niestety - termin wrześniowy nie jest dla mnie. Proszę o wykreślenie mnie z listy.

Dokładnie w tych dniach mam Konferencję IES w Krakowie.

Przykro mi, że nie spotkam się Kolegami.

P.S. Mam tylko taką uwagę, jak się planuje takie przedsięwzięcie i podaje publicznie termin, to się go nie zmienia, choćby "żaby spadały z nieba"...Takie jest moje zdanie.

fomag
12-04-2015, 14:35
P.S. Mam tylko taką uwagę, jak się planuje takie przedsięwzięcie i podaje publicznie termin, to się go nie zmienia, choćby "żaby spadały z nieba"...Takie jest moje zdanie.

Dziękuję za uwagę, jednak decyzja została podjęta nie na podstawie "widzi mi się organizatora" a na podstawie uzasadnionych argumentów, nie wszystkich zależnych od nas. Stanęliśmy na stanowisku, że lepiej zmienić termin niż robić coś niepewnego i słabego pod względem "zawartości". Dodam, że to pierwszy przypadek gdy jakikolwiek event musiał zostać przeniesiony na inny termin (nie było też innych odwołanych).

mrenias
12-04-2015, 17:51
Na chwilę obecną wrzesień też jest OK. Jedyny minus to taki, że miałem nadzieję Was wcześniej poznać osobiście :)
Pozdrawiam i do zobaczenia

Netis
12-04-2015, 20:08
Oczywiście ja też będę. Wrzesień średnio mi pasuje. Ale będę.

wajo94
12-04-2015, 21:55
Nie przejmuj się fomag, wszystkim nie dogodzisz. Ja na razie nie jestem pewien, więc nie podejmuję decyzji.

Canonierzysta
13-04-2015, 10:02
Kurcze... dla mnie tez nie jest to dobry termin... myślę, że będę decydował sekundy przed zamknięciem listy...

dzyngiz
13-04-2015, 11:21
poproszę o wpisanie

zuch
18-04-2015, 18:24
Fomag nie bój żaby i tak będzie full, w tym czy innym terminie :) takiej imprezy po prostu nie można opuścić :)

ryba_ryba
21-04-2015, 21:50
Proszę mnie dopisać

michael_key
07-06-2015, 09:24
Dla mnie termin w zasadzie nie gra roli... będę :)

fomag
07-07-2015, 10:26
Kolejna partia informacji dot. zlotu:


Co czeka Uczestników na kolejnym zlocie?
- Na pewno bardzo dużo fotografowania
- Profesjonalne warsztaty fotograficzne, zarówno w studio, jak i w plenerze,
- możliwość testowania sprzętu Canon (aparaty, obiektywy) oraz szeroki wybór akcesoriów fotograficznych
- prezentacje najnowszych technologii druku.

Przede wszystkim jednak przez 3 dni można dyskutować, wymieniać się doświadczeniami i spędzić czas w gronie pasjonatów fotografii.

Podczas zlotu udostępnimy wypożyczalnię sprzętu i studio. Uczestnicy będą mogli przychodzić, wymieniać wypożyczony sprzęt oraz drukować swoje fotografie czy korzystać ze sprzętu studyjnego i porad.

Dla kogo przede wszystkim jest zlot i warsztaty?
- dla użytkowników forum Canon-board.info
- dla hobbystów i pasjonatów fotografii
- dla posiadaczy aparatów marki Canon
- dla początkujących fotografów (min. to orientowanie się w terminologii fotograficznej i pojęcie jak wpływa na zdjęcie przesłona, czas i pozostałe parametry podczas fotografowania - resztę wiedzy poszerzysz na spotkaniu)
- dla zaawansowanych fotografów


Koszt udziału w warsztatach to:
179 zł – opłata za 3 dni warsztatów (17-19.09.2015)
99 zł – opłata za jeden, wybrany dzień warsztatów

(uwaga, koszt może ulec drobnym zmianom, rozmowy trwają)

Wystawiamy faktury.

Koszt obejmuje udział we wszystkich warsztatach podczas zlotu oraz możliwość testowania sprzętu i próbnych wydruków.

Uwaga! Koszt nie obejmuje noclegów, wyżywienia oraz podróży.
Informacje odnośnie możliwości noclegowych otrzymacie od nas w mailu potwierdzającym zgłoszenia – będzie opcja bezpośredniej rezerwacji noclegów w miejscu, w którym odbywa się Zlot ze specjalną zniżką dla uczestników zlotu.

Zdecydowaliśmy się na taką organizację z uwagi na mnogość życzeń, że ktoś chce w pokoju 1 osobowym, ktoś w 2 osobowym z innym uczestnikiem (taniej), ktoś chce na 1 dzień, a ktoś chce tylko śniadania itp itd.

Koszt całej 3 dniowej imprezy bez kosztów dojazdu powinien zamknąć się w 400-500 zł, tak to wyliczamy.


Szczegóły na temat oficjalnych zgłoszeń i płatności otrzymacie w połowie lipca.


WSTĘPNY ROGRAM ZLOTU:

Czwartek 17.09.2015
12.00 – 12.30 Rejestracja uczestników

12.30 – 13.00 Oficjalne rozpoczęcie (powitanie przez właściciela forum, omówienie spraw organizacyjnych, prezentacja firmy Cyfrowe.pl, pierwsze wypożyczenia)

13.00 – 14.00 Przerwa
14.00 – 20.00 Blok warsztatowy CZŁOWIEK WE WNĘTRZU (Paweł Klein)
20.00 – 22.00 Ognisko
22.00 - … Fotografia nocna dla zainteresowanych


Piątek 18.09.2015
09.00 – 14.00 Bloki warsztatowe (obróbka zdjęć z EIZO / warsztaty foto)
15.00 – 16.00 Przerwa
15.00 – 20.00 Bloki warsztatowe (obróbka zdjęć z EIZO / warsztaty foto)
20.00 – 21.00 Przerwa
21.00 - … Fotograficzne inspiracje (wieczór z fotografem i jego fotografią)


Sobota 19.09.2015
10.00 – 13.00 Testowanie sprzętu Canon, EIZO
13.00 Oficjalne zakończenie

Organizator Zlotu:
Cyfrowe.pl na zlecenie Fomag - właściciela forum canon-board.info

Partnerzy Zlotu:
Canon
Eizo

Netis
11-07-2015, 09:25
Wszystko fajnie, skoro i tak termin zmieniony, trzeba było wybrać weekend w poście.
Sam znam kilka osób, które nie przyjadą bo pracują i nie mogą wziąć 2 dni urlopu...
Druga sprawa, jakoś nie bardzo atrakcyjny ten program. Paweł nie może prowadzić warsztatów pierwszego dnia, bo jak zwykle fotografia nocna nie odbędzie się.
Po trzecie, jeżeli kolejny raz będzie to Spala, to ja dziękuję.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

fomag
12-07-2015, 12:28
Oh, duże tego marudzenia... :)


Wszystko fajnie, skoro i tak termin zmieniony, trzeba było wybrać weekend w poście.
Dziękuję za sugestię, ale równie dużo sugestii było zupełnie przeciwnych.



Sam znam kilka osób, które nie przyjadą bo pracują i nie mogą wziąć 2 dni urlopu...
Zapewne, tak samo jak wiele osób nie przyjeżdżało bo pracowali w weekend (np. śluby)


Druga sprawa, jakoś nie bardzo atrakcyjny ten program. Paweł nie może prowadzić warsztatów pierwszego dnia, bo jak zwykle fotografia nocna nie odbędzie się.
Kwestia gustu, nie uda się zadowolić wszystkich, to na pewno. Drugiego zdania zupełnie nie rozumiem. A fotografia nocna jak się nie odbywała to z braku chętnych albo z nikłej frekwencji chętnych (1-2 osoby) wobec chętnych do innych atrakcji czy form spędzania czasu.



Po trzecie, jeżeli kolejny raz będzie to Spala, to ja dziękuję.

Jakbyś przeczytał dokładniej, to wiedziałbyś, że to miejscowość Smardzewice.
Nie zamierzamy wracać do tamtego miejsca...

przemo_k
13-07-2015, 09:03
fomag, jesteś uosobieniem uprzejmości, kolega Netisjest chyba z gatunku osób programowo niezadowolonych, bo w swoim krótkim poście, nie zawarł niczego pozytywnego, a Tobie, mimo wszystko się chce polemizować.
Kolego Netis, załóż może bardziej różowe okulary, bo patrzysz na świat w zbyt czarnych barwach. Przecież, nie ma przymusu, a jak coś nie pasuje, to albo trzeba pokombinować żeby pasowało, albo samemu coś zorganizować albo znaleźć i zaproponować wykładowców/prezenterów, którzy będą chętni podzielić się wiedzą. Proste, jak świński ogonek.

michael_key
13-07-2015, 09:15
Nie każdy, każdemu dogodzi, ale... ja z racji fakt, że będę w tym czasie pracował będę brał sobie urlop.
Jak już przemo_k napisał, jest sporo czasu by pokombinować i tam być ( jeśli ktoś ma ochotę :) ).

fomag
17-07-2015, 20:21
Uruchomiliśmy rezerwację elektroniczną:
III Zlot Fanów Canon - Biznes i przedsiębiorczość w , 17.09.2015 - Evenea (http://zlotcanon2015.evenea.pl/)

Dopisałem też garść informacji w pierwszym poście.

... rozpoczęła się akcja informacyjna o zlocie. Baner na canon-board.info i np. na Blog Cyfrowe.pl | LEPSZA FOTOGRAFIA, LEPSZY FILM (http://blog.cyfrowe.pl)

jinks
20-07-2015, 22:30
@fomag czy mógłbyś napisać coś więcej o warsztatach? Te z EIZO będą dotyczyły głównie zarządzania kolorem?

fomag
21-07-2015, 13:52
Tym razem EIZO to nie prezentacja o zarządzaniu kolorem - choć o tym też możecie zapytać specjalistów z EIZO, którzy będą.

Pracujemy jeszcze nad szczegółami. To będą warsztaty fotograficzne połączone z obróbką zdjęć, prowadzone przez fotografa.
Zajęcia prawdopodobnie podzielone będą na dwie części – jedną w terenie, drugą na sali. W terenie – zdjęcia z wykorzystaniem produktów DataColor (Cube, Checkr, LensCAL). Potem na sali prezentacja jak obrobić wykonane zdjęcia. Następnie uczestnicy przy wsparciu prowadzącego robią obróbkę swoich zdjęć.

Będę stanowiska komputerowe z monitorami EIZO. Spróbujemy na ile sala pozwoli i tak aby nikt nie tracił, dopuścić dodatkowe osoby jeśli przyjadą ze swoimi laptopami. Jednak to będzie obróbka na swoich monitorach wtedy a nie na EIZO... różnie to wychodzi. Ale skorzystać z wiedzy będzie można.

fomag
21-07-2015, 21:33
Dalsze uszczegółowienie programu.



Czwartek, 17.09.2015

12.00 -€“ 12.30 -€“ Rejestracja uczestników
12.30 -€“ 13.00 -€“ Oficjalne rozpoczęcie (powitanie przez właściciela forum Canon-Board.info), omówienie spraw organizacyjnych, prezentacja firmy Cyfrowe.pl, pierwsze wypożyczenia)
13.00 -€“ 14.00 -€“ Przerwa
14.00 -€“ 20.00 -€“ Blok warsztatowy CZŁOWIEK WE WNĘTRZU (Paweł Klein paweł klein fotografia (http://www.pawelklein.com)
20.00 -€“ 21.00 -€“ Przerwa / ognisko
21.00 / 22.00 -€“ Fotografia nocna dla zainteresowanych

Piątek, 18.09.2015

09.00 -€“ 14.00 -€“ Bloki warsztatowe (obróbka zdjęć z EIZO/DataColor; praca przy komputerach / Warsztat modowy w Studio - Wojtek Korsak Wojtek Korsak Photography - portfolio (http://www.photowork.pl))
14.00 -€“ 16.00 -€“ Przerwa
15.00 -€“ 20.00 -€“ Bloki warsztatowe (obróbka zdjęć z EIZO/DataColor; praca przy komputerach / Pejzaż - Wojtek Korsak)
20.00 -€“ 21.00 -€“ Przerwa
21.00 -€“ Fotograficzne inspiracje (wieczór z fotografem i jego fotografią) - Sebastian Małachowski (www.sebastianmalachowski.pl)

Sobota, 19.09.2015

10.00 -€“ 13.00 - Testowanie sprzętu Canon, EIZO
13.00 -€“ Oficjalne zakończenie

fomag
23-07-2015, 07:50
Aktualny stan zgłoszeń/rejestracji:

1. edytach
2. zuch
3. piotr19671115
4. tomaszgalazka
5. Chameleon
6. Netis
7. michael_key

+ 5 osób dodatkowych

Razem 12 uczestników póki co.

kkocis
30-07-2015, 22:47
Hmm chyba niestety w tym roku odpadam. Termin niezbyt mi odpowiada, a i tegoroczny program jakoś mnie nie przekonuje. Po pierwszym zlocie bylem zachwycony (miejscem, organizacją, poziomem obsługi hotelowej, wykładami, zajęciami praktycznymi (zwłaszcza z niesamowitym Tomkiem Albinem)), po drugim zawiedziony, a widzę że trzeci jest w dwóch punktach powieleniem drugiego. Nie chcę ani obrażać ani krytykować nikogo (bo zaraz pewnie pojawią się komentarze w stylu "nie pasuje to nie jedź" albo "nie podoba się to sam zorganizuj lepiej") ale warsztaty z Pawłem Kleinem były ciekawe do momentu pracy z modelką. Tysiące kombinacji, 8 lamp i w sumie nie wiem jakie były tego rezultaty bo (przynajmniej ja a jeśli ktoś ma to chętnie zobaczę) nie widziałem efektów w postaci gotowych zdjęć. To samo tyczy się p. Sebastiana Małachowskiego. Zdjęcia panny młodej wykonywane na tle śmietnika / garażu i "obietnica" że super wyjdą i się o tym przekonamy. Jakoś nadal nie widziałem efektów tych zdjęć, a panowie bawili się w sesję dobre dwie godziny.
Dla mnie osobiście najciekawiej zapowiada się dzień drugi warsztatów - obróbka zdjęć. Aczkolwiek kiedy wchodzę na stronę p. Wojciecha Korsaka (lista jego osiągnięć jest przyznam imponująca) który ma te zajęcia prowadzić to ponownie nie obrażając nikogo (jest to moja subiektywna ocena) jego zdjęcia (a jest ich a stronie zaledwie kilkanaście) nie powalają - zrobienie fotki krajobrazu będąc na Zanzibarze raczej nie należy do trudnej sztuki a np zdjęcie http://www.photowork.pl/wp-content/gallery/bretagnebretania/Wojtek_Korsak.jpg100.jpg jest według mnie żenującej jakości no ale cóż o sztuce się nie dyskutuje - w końcu jednym z najdroższych obrazów świata jest o ile pamiętam Czarny kwadrat na białym tle autorstwa Kazimierza Malewicza:) Mimo wszystko życzę wszystkim udanego zlotu i może zobaczymy się na IV zlocie :)
Pozdrawiam serdecznie

fomag
31-07-2015, 12:25
@kkocis

Masz prawo tak napisać, wiemy, że nie da się zadowolić potrzeb i oczekiwań wszystkich. Zbieramy uwagi od uczestników i próbujemy nowych formatów czy wariantów i co ważne, to MY ponosimy ryzyko, że się nie uda, że będzie mało chętnych, że strata finansowa będzie ogromna. Nie robimy tego "na odwal" bo to kosztuje sporo pracy i pieniędzy.

Jest jeszcze jedna sprawa... minęło 2 lata od 1 zlotu. Nic przez ten czas się nie nauczyłeś? Jestem pewien, że jesteś fotografem w innym miejscu niż kiedyś, z inną wiedzą. Stąd zmieniają się oczekiwania i potrzeby. Stąd też może być inna ocena obecnego programu zlotu.

Tym razem jest zmiana terminu trochę oraz zmiana formuły organizacyjnej zwiększającej elastyczność dla uczestników. Czyli ktoś może przyjechać bez noclegu, ktoś może nocować w pokoju 1 osobowym a ktoś bez jedzenia itd. Dlatego bierzemy tylko niewielką opłatę na poczet części kosztów jakie ponosimy.

Zobaczymy jak będzie, ja jestem pozytywnie nastawiony. To będzie tak duża impreza już 4-ta przez nas organizowana, klapy nie będzie.
Tutaj można zobaczyć film ze zlotu nikoniarze.pl z tego roku (https://youtu.be/pc4ifFHz1gk?list=UUVawWVTagFACtQM-Bz9oZLg)

Kibek
31-07-2015, 13:41
Mam pytanie, jak mocno trzeba być zaawansowanym aby skorzystać coś / wynieść z warsztatów?
Czy one są tylko dla profesjonalistów?

kkocis
31-07-2015, 14:57
@fomag
Jasne wszystko rozumiem tylko poprostu majac porownanie do pierwszego zlotu uwazam ze drugi byl jedynie jego cieniem. Dlaczego po ponad roku nie ma zdjec konkursowych? Dlaczego nie ma ogloszonych zwyciezcow zwlaszcza w konkursie ogloszonym przez Cyfrowe.pl gdzie nagroda bylo mocowanie do aparatu (nie pamietam teraz fachowej nazwy). Dlaczego nie ma zdjec z sesji slubnej wykonywanej przez Sebastiana i Krzysztofa? Gdzie sa zdjecia z warsztatow z Pawlem ktore trwaly to poznych godzin wieczornych?
Nie mowie tu o zdjeciach robionych przez uczestnikow tylko przez "wykladowcow". Swoje mozliwosci znam ale chcialbym zobaczyc jak do tych tematow podchodza profesjonalisci ktorzy wykonuja swoja profesje zawodowo i wielokrotnie zarabiaja na tym kupe pieniedzy.
Jak juz wspomnialem po pierwszym zlocie przywiozlem wiele swietnych zdjec (zwlaszcza z warsztatow z Tomkiem Albinem). Natomiast z drugiego zlotu gdyby nie rewelacyjne modelki i ich anielska cierpliwosc w pozowaniu dla naszej zwariowanej ekpiy mysle ze nie przywiozlbym zadnego zdjecia godnego pokazania na forum publicznym.
Ekipa jak zwykle dopisala i milo bylo spedzic ten czas no ale niestety jakos specjalnie wiedzy z drugiego zlotu nie wynioslem. Gdzie po pierwszym zlocie sporo sie dowiedzialem ciekawych rzeczy.
Mimo wszystko jeszcze raz zycze udanego zlotu i chcialbym napisac tutaj w okolicach pazdziernika - "kurde zaluje ze nie pojechalem" :)

michael_key
02-09-2015, 21:15
Ktoś jedzie z zachodniopomorskiego?

bgl
06-09-2015, 09:29
Szanowni Państwo,

Jestem rencistą, od kilku lat hobbystycznie fotografuję lustrzankami Canona, korzystając później z kompletu Lightroom/Photoshop (mając wiele oczekiwań na podciągnięcie umiejętności).

Bardzo chciałbym wziąć udział w tych warsztatach. Problem polega na tym, że z racji zdrowia nie mogę prowadzić własnego samochodu (padaczka, w wyniku SM). Mimo że niby chodzę, pływam, etc.

Czy ktoś z Was jadąc na Warsztaty mógłby mnie zabrać, np. z Centrum Warszawy.
Ja mieszkam w Wesołej. Do Warszawy dojeżdżam np. SKM/KM, np. na/przez Warszawa Śródmieście lub w inne miejsce.

Napiszcie proszę jeżeli jest to możliwe. Oczywiście uczestnictwo w kosztach transportu – zrozumiałe.
Wtedy zapisuję się na Warsztaty.

Bartosz „Glapek” Glapa, bgl1234567@gmail.com, 602205675.

bgl
08-09-2015, 12:21
Szanowni Państwo,

Jestem rencistą, od kilku lat fotografuję lustrzankami Canona. Mam troszkę sprzętu, korzystam z kompletu Lightroom+Photoshop.

Bardzo chciałbym wziąć udział w tych warsztatach, trochę się pouczyć. Problem polega na tym, że z racji zdrowia (dla bezpieczeństwa) nie mogę prowadzić własnego samochodu (!) - SM --> padaczka. Mimo że niby chodzę, pływam, etc.

Czy ktoś z Was jadąc na Warsztaty mógłby mnie zabrać, np. z Centrum Warszawy.
Mieszkam w Wesołej. Do centrum Warszawy dojeżdżam np. SKM/KM, np. na/przez Warszawa Śródmieście lub w inne miejsce.

Napiszcie proszę czy mógłbym się z kimś z Was zabrać. Oczywiście moje uczestnictwo w kosztach transportu jest zrozumiałe. Wtedy zapisuję się na Warsztaty. Inna forma transportu do Smardzewic jest chyba trudna, trochę nie potrafię sobie tego wyobrazić ...

Bartosz „Glapek” Glapa, bgl1234567 (at) gmail.com, 602205675.

bgl
08-09-2015, 18:25
Czołem , masz już kogoś kto jest gotów pomóc Ci w transporcie?

A jeżeli tak, to może jedzie przez Warszawę?
Bo ja nie mam żadnej osoby jadącej z Warszawy, a nie mogę prowadzić samochodu.
Oczywiście dołożę się do ceny transportu.

Pozdrawiam,

BGL

bgl1234567(at)gmail.com
602_205_675

Mawet
10-09-2015, 16:59
Witajcie.
Niestety z racji podjętej pracy i egzaminu w czasie trwania warsztatów jestem zmuszona zrezygnować z uczestnictwa, niestety. :(
Życzę wam udanego pobytu. :)

bgl
12-09-2015, 09:48
Przepraszam, czy naprawdę nikt z Was nie jest z Warszawy lub przez nią nie jedzie?
A może ktoś wybiera się na warsztaty NIE-samochodem. Bo ja niestety nie mam pomysłu...

Glapek

michael_key
12-09-2015, 21:17
Ja na chwilę obecną jadę pociągiem :)

Tap ze smartfona

MartinYa
15-09-2015, 20:23
Jade z Gorzowa wlkp. jeśli ktoś jest zainteresowany mogę po drodze zabrać☺

Wysłane z mojego SM-T535 przy użyciu Tapatalka