PDA

Zobacz pełną wersję : Gdańsk. Plener - Koszary we Wrzeszczu.



SimOn!
04-04-2006, 19:04
Postanowilem pojsc za ciosem skoro Stocznia wypalila to pojdzmy dalej a raczej w kolejne miejsce.

Tym razem proponuje Teren dawnych koszar wojskowych w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Słowackiego

Narazie chce sprawdzic jake jest zapotrzebowaniena ta lokalizacje. Kto bedzie chetny niech da jakis znak (graficzny ;-) ).

Teren obecnie nalezy do Hossy (grupa inwestycyjna, developer), ktora sporo w 3miescie buduje, na terenie koszar maja w niedalekiej przyszlosci powstac mieszkania.
Wydaje mi sie ze moze byc ciezko zdobyc ich zgode na wejscie na teren koszar. Ale mysle ze razem cos osiagniemy :!:
Narazie poczynilem pierwsze kroki i napisalem pieknego ;-) maila do nich.

Piszcie co sadzicie o tym pomysle?
Moze ktos ma jakies dojscia do Hossy by przychylniej na nas spojrzeli.



Sprawa odroczona do CZERWCA
Niestety spoznilem sie z tym poamyslem ! Przedstawicielka Hossy poinformowala mnie ze obecnie porowadza rozbiorke budynkow i nie ma zadnej mozliwosci wejscia na teren koszar. Do sprawy bedzie mozna wrocic w czercu po zakonczonej rozbiorce tuz przed rozpoczeciem prac budowlanych. Szkoda kudre :?

kwiatas
04-04-2006, 22:21
jestem na tak :)

tomalxx
05-04-2006, 12:12
Ja też. :-)

dazz
05-04-2006, 12:46
też chętnie popstrykam

jayms
05-04-2006, 18:56
Musicie się spieszyć bo już rozpoczęło się wyburzanie budynków od strony ulicy Szymanowskiego.Na początku grudnia ubiegłego roku byłem w tych koszarach z aparatem wraz z grupą ludzi z innego forum.

krzysp
06-04-2006, 07:42
Jestem jak najbardziej za.

Amon
06-04-2006, 13:41
Witam,
Jako że na forum jestem w sumie "nówka" to najpierw zapytam: Można się dołączyć??

Klosiu
06-04-2006, 20:58
Jezeli osoby z forum N mogla uczestniczyc w tym plenerze to chetnie bym dolaczyl ;)

SimOn!
06-04-2006, 22:38
Witam,
Jako że na forum jestem w sumie "nówka" to najpierw zapytam: Można się dołączyć??
Zapraszam. Jak tylko sprawa wypali.



Jezeli osoby z forum N mogla uczestniczyc w tym plenerze to chetnie bym dolaczyl
Moj kumpel z ktorym wpadlismy na pomysl tego plenerku tez jest Żłoty ;-) JA tam nie mam uprzedzen :mrgreen:
Wiez Zapraszam!

Inna sprawa ze caly czas Hosssa milczy. Jak nie bedzie odzewu do poniedzialku, to zadzwonie sobie do nich.