PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebna pomoc z LR5



Adam71
28-12-2014, 20:19
Z racji zakupienia przeze mnie pakietu LR5 potrzebuję pomocy w łopatologicznym wytłumaczeniu mi osobiście kilku rzeczy w tym sofcie. U mnie w Pruszkowie przy moim kompie. W zamian stawiam duże piwo....
Po prostu uważam że zajęcia praktyczne będą mi bardzo przydatne gdyż nie mogę rozkminić kilku rzeczy ... I chodzi mi o foldery , zapisywanie , tworzenie profilów itp.

zysk
28-12-2014, 20:25
Tanie są roboczogodziny w Twoim rejonie :mrgreen: .

Adam71
28-12-2014, 20:29
Ojej , chodzi mi o koleżeńska pomoc z godzinkę ... A nie o śluby i zarabianie kasy ...

zysk
28-12-2014, 20:34
Ojej , chodzi mi o koleżeńska pomoc z godzinkę ... A nie o śluby i zarabianie kasy ...

Żartowałem :mrgreen: ,godzinka nie wystarczy.
Kilkanascie/kilkadziesiąt samodzielnie zmarnowanych do rana godzin=najlepsza szkoła :lol: .

jan pawlak
29-12-2014, 10:08
Ojej , chodzi mi o koleżeńska pomoc z godzinkę ... A nie o śluby i zarabianie kasy ...

LR5,
. I chodzi mi o foldery , zapisywanie , tworzenie profilów itp.
...........pomoc z godzinkę

Powinieneś szukać pomocy na innych portalach, w innych miejscach gdy Ci chodzi o cuda. ;)

jp

mkamelg
30-12-2014, 01:19
Z racji zakupienia przeze mnie pakietu LR5 potrzebuję pomocy w łopatologicznym wytłumaczeniu mi osobiście kilku rzeczy w tym sofcie. U mnie w Pruszkowie przy moim kompie. W zamian stawiam duże piwo....
Po prostu uważam że zajęcia praktyczne będą mi bardzo przydatne gdyż nie mogę rozkminić kilku rzeczy ... I chodzi mi o foldery , zapisywanie , tworzenie profilów itp.

Wszystko, co musisz wiedzieć zaczynając pracę z Adobe Lightroom [wideoporadnik] | Fotoblogia.pl (http://fotoblogia.pl/887,adobe-lightroom-podstawy)