PDA

Zobacz pełną wersję : Wielkopolski Park Narodowy / Rogalinski Park Krajobrazowy - miejsca na zdjecia



akustyk
01-04-2006, 01:48
pytanko do fotografow przyrodniczych: gdzie w ww. lokalizacjach szukac fajnych miejsc na zdjecia poranne (swit, wschod slonca, rano)? przy czym definitywnie nie fauna, umiarkowanie flora, a najchetniej rasowy krajobraz.

bede 3 dni w okolicy i chcialbym cos pofocic. kimam w Bedlewie, mam auto zeby dojezdzac

z gory dzieki! chcialem wykorzystac wyjazd zeby zrobic troche zdjec w tym popularnym miejscu, ale zupelnie nie znam lokacji gdzie najlepiej szukac zdjec. a o 5:30 w nocy to sie nie jezdzi i nie szuka takowych "na oko" :)

adamek
02-04-2006, 23:44
Hej!
Kiepski ze mnie przyrodnik, ale lubię sobie chodzić tam. Ja idąc sobie o 7 rano w listopadzie z ośrodka harcerskiego w rogalinku ( http://www.rogalinek.zhp.wlkp.pl/ ) w stronę Poznania szedłem ścieżką wzdłuż Warty. I tam jak się odejdzie od cywilizacji już (betonowa droga, ośrodek harcerski) to pomiędzy tym ośrodkiem a wiochą o nazwie Wiórek znalazłem parę bardzo miłych miejsc. Z bardzo delikatną przyrodą. Tylko mówię z góry --> bardizej były to wyłuskane fragmenty niż rozległe pejzaże.
aha. Można się natknąć na jakiegoś fauna idąc. :)

Cichy
03-04-2006, 19:55
Akustyk, luknij u mnie w Galerii na łęgi rogalińskie. BTW kiedy bedziesz focił ?

dies
03-04-2006, 22:42
:) kiedy?

Cichy
04-04-2006, 11:11
Akustyk już chyba biega po łąkach :)

Cichy
21-04-2006, 11:00
Ad. tematu w innym wątku, który może odstraszać tematyką studyjną.

Jutro rano (SOBOTA, 22.04) wybieramy się na rozlewiska Warty pod Rogalinem. Na ptaki, zwierzaki, ratowniczki WOPR-u (niepotrzebne skreślić) itp. Pisze się ktoś? Ruszamy o 5 rano z Ronda Starołęka, coby sfocić mgiełki jeszcze i wschód słońca . Są chętni ? Mogą być ostatecznie nawet z Nikonami :)

akustyk
21-04-2006, 13:29
juz bylem. 1-3 kwietnia :) wiec nie zdarzylem przeczytac podpowiedzi.

planuje jechac do Rogalinka jeszcze przed latem. moze w weekend majowy wyskocze