PDA

Zobacz pełną wersję : Tablet Wacom za 119 zł - Promocja Biedronka



domelek
13-11-2014, 15:16
Nie wiem czy do wszystkich dotarła informacja o całkiem ciekawej promocji w Biedronce.
Do kupienia jest fajny tablet marki Wacom. Z tego co czytałem to trzeba spieszyć się z zakupem bo rozchodzą się szybciej niż świeże kajzerki :)
Ja upolowałem jedną z dwóch sztuk dostępnych w sklepie.

Więcej informacji: Tablet graficzny One by Wacom S - Produkt - Biedronka.pl (http://www.biedronka.pl/pl/product,id,3727,name,tablet-graficzny-one-by-wacom-s)

Sunders
13-11-2014, 15:31
Nie wiem czy do wszystkich dotarła informacja o całkiem ciekawej promocji w Biedronce.
Do kupienia jest fajny tablet marki Wacom. Z tego co czytałem to trzeba spieszyć się z zakupem bo rozchodzą się szybciej niż świeże kajzerki :)
Ja upolowałem jedną z dwóch sztuk dostępnych w sklepie.

Jaki to model, jakie ma oznaczenia?

domelek
13-11-2014, 15:41
jaki to model, jakie ma oznaczenia?

ctl-471

namoamo
13-11-2014, 16:11
Z ciekawości podjechałem, tablety już rano poszły..

KuzynPit
13-11-2014, 18:14
Taa poszły, znajomy w małym mieście (olkusz) znalazł dopiero w 3 biedronce a był 8/9 rano;)

simarik
13-11-2014, 18:19
W dwóch biedronkach pytałem po pracy - nie było żadnego. Z tego co się dowiedziałem to było kilka sztuk i zniknęły już do godziny 9.00.

xxkomarxx
13-11-2014, 21:37
A u mnie nawet po 19 byly. Tu nikt nie wie do czego to :-)

fancik
13-11-2014, 21:42
A u mnie nawet po 19 byly. Tu nikt nie wie do czego to :-)

Trzeba było zrobić kolegom przysługę i kupić 2 szt.
Z pewnością by odkupili po cenie i dobry uczynek by się trafił......: )

ps. ja mam Wacom Intuos Pen...

xxkomarxx
13-11-2014, 21:44
No moglem wziasc. Nie pomyslalem o tym. Nastepnym razem sie poprawie. Obiecuje

zysk
13-11-2014, 21:57
Kto nie kupił ,niech sie nie martwi.Dla amatora ,nie grafika ,to tylko taki bajer .Każdy coś tam dłubie przy fotkach.Ja też.
Z ciekawości kupiłem wacom bamboo.Bawiłem sie tym na siłe przez kilka dni.
W końcu:Koszalin ,bo zagubił sie pisak po 2 latach poniewierania w szuflandii.Cena biedronkowa niska,można zaryzykować i testować co to jest .
IMHO: nie warto.
Amatorskie obróbki w LR czy szopie z myszą wystarczą.

xxkomarxx
13-11-2014, 22:01
Kto nie kupił ,niech sie nie martwi.Dla amatora ,nie grafika ,to tylko taki bajer .Każdy coś tam dłubie przy fotkach.Ja też.
Z ciekawości kupiłem wacom bamboo.Bawiłem sie tym na siłe przez kilka dni.
W końcu:Koszalin ,bo zagubił sie pisak po 2 latach poniewierania w szuflandii.Cena biedronkowa niska,można zaryzykować i testować co to jest .
IMHO: nie warto.
Amatorskie obróbki w LR czy szopie z myszą wystarczą.
Ja mam inne zdanie. Nie wyobrażam sobie pracy bez tabletu.

zysk
13-11-2014, 22:06
Ja mam inne zdanie. Nie wyobrażam sobie pracy bez tabletu.

Dałbyś jakieś przykłady:
Fotka/grafika

-przed pracą z tabletem
-po pracy z tabletem

Chętnie zmienie zdanie.

xxkomarxx
13-11-2014, 22:09
Dałbyś jakieś przykłady:
Fotka/grafika

-przed pracą z tabletem
-po pracy z tabletem

Chętnie zmienie zdanie.
Chodzi o wygodę. Myszka by mnie chyba trafilo. Tu idzie o wiele sprawniej pedzlowanie. Wiadomo ze jednym i drugim sie da. Tylko po co sie męczyć.

domelek
13-11-2014, 22:37
Myślę, że w tej cenie warto kupić i samemu się przekonać czy będzie się pracowało wygodniej czy nie.
O ile uda się jeszcze komuś załapać na promocję.. :D

5pirit
13-11-2014, 23:52
Byłem w "Biedzie" z ciekawości, żeby to zobaczyć, pomacać, ale nie było. Dopiero w domu na stronie zauważyłem, że nie w każdej Biedronce one były dostępne, na stronie jest info: "Produkt dostępny tylko w dużych sklepach", a że w moim mieście tylko 3 na 5 są duże to jutro będę musiał się pofatygować do innej, a nóż widelec się ostała jakaś sztuka :)

Michlax
14-11-2014, 00:01
Ja byłem dzisiaj po 8:00 rano w czterech, które mam po drodze do pracy i w żadnej już (albo w ogóle) nie było :)

igor58
14-11-2014, 09:33
ponoć w Lidlu można gitarę kupić...
się porobiło

Merde
14-11-2014, 10:03
ponoć w Lidlu można gitarę kupić...
się porobiło
Można, i nawet całkiem sporo tego mają (nie tak jak Biedronka z tabletami).
Ale to jest ponoć totalna bieda z nędzą (nie można było ocenić organoleptycznie, bo wszystko zapakowane w pudła) i zakup nie ma sensu nawet do nauki.

Nie jest to też pierwszy przypadek takiej "promocji" - były już podobne zestawy w Lidlu i Aldim.

salas
14-11-2014, 10:08
sprawdzę w Kielcach jak będą to wezmę kilka sztuk dla forumowiczów =)

igor58
14-11-2014, 15:46
Merde, żartowałem
takiej gitary nie chciałbym nawet za darmo
czekam na Hammonda B3 w osiedlowym warzywniaku

faraon20
14-11-2014, 16:32
Ja wczoraj wyrwałem sztukę ale dopiero w 3im sklepie bo tak to schodziło. A i tak wziąłem przedostatnią dostępną sztukę.
Ogólnie zabawka fajna, szkoda że nie klawiszy funkcyjnych ale żeby sprawnie pracować na tablecie bardzo dobrze trzeba opanować czy to lightrooma czy photoshopa, chociaż nie powiem że nie bo pędzlowanie sprawniej idzie nawet po paru minutach na tablecie w porównaniu do pracy na myszce nawet dla takiego amatora jak ja.
Za 119zł według mnie warto spróbować, nie przyda się to zawsze można pogonić po kosztach.

becekpl
14-11-2014, 16:44
jak paribas dawał tablety samsunga za założenie konta to chętnych nie było...a teraz stada biegają po biedronkach za jakim badziewnym tabletem:shock:

Bechamot
14-11-2014, 17:39
Ja wczoraj wyrwałem sztukę ale dopiero w 3im sklepie bo tak to schodziło. A i tak wziąłem przedostatnią dostępną sztukę.
Ogólnie zabawka fajna, szkoda że nie klawiszy funkcyjnych ale żeby sprawnie pracować na tablecie bardzo dobrze trzeba opanować czy to lightrooma czy photoshopa, chociaż nie powiem że nie bo pędzlowanie sprawniej idzie nawet po paru minutach na tablecie w porównaniu do pracy na myszce nawet dla takiego amatora jak ja.
Za 119zł według mnie warto spróbować, nie przyda się to zawsze można pogonić po kosztach.

moim zdaniem warto kupic akurat ten , zeby sie przekonac , ze to nie ma sensu.
Lekcja nie bedzie drogo kosztowac.
gdyby obrobka zdjec sprowadzala sie do byle jakiego pedzlowania , ale wymagana jest wieksza precyzja.

u mnie nawet wacom intuos nie wytrzymal konkurencji z myszka, jak zycie pokazalo.
niby wszystko mozna , a w praktyce znacznie wiecej obciazenia dla nadgarstka i dloni niz przy pracy mysza.

owszem , do odrecznego rysunku - tak.

ale warto sprawdzic , zeby nie robic sobie wyrzutow , ze cos sie przegapilo.

igor58
14-11-2014, 17:57
zatem w Biedronce kupię serek i skonfrontuję go z myszką

becekpl
14-11-2014, 18:29
koledzy doradźcie jaki obiektyw z biedronki?? może tez być z Lidla...

igor58
14-11-2014, 19:25
tam jest dużo obiektywów, bo prawdziwy fotograf to nawet przez dno butelki... (itd)

xxkomarxx
14-11-2014, 21:55
tam jest dużo obiektywów, bo prawdziwy fotograf to nawet przez dno butelki... (itd)
A ja nędzne amator tyle kasy wpakowalem w eLki

scooter
15-11-2014, 10:54
Kiedys bawilem sie notebookiem z piorkiem bodajze toshiby i tam zabwa piorkiem byla super, potem testowalem wacom intuosa i niestety mazanie po tablecie na ktorym nic nie widac nie podeszlo mi .... Mysle ze duzo lepsze efekty sa na cinitqu od wacoma tam gdzie widac po czym mazemy piorkiem...

Michlax
15-11-2014, 20:04
Ja w sumie od dawna chciałem sobie wreszcie kupić tablet, jako że nie udało się w 4 biedronkach udałem się po Intuos Pen-a. Po kilku godzinach zabawy jestem na siebie zły, że już dawno sobie czegoś takiego nie kupiłem :) Walka myszką z retuszem skanów starych fotografii kończyła się zazwyczaj po kilku minutach, wczoraj kilka godzin pędzlowałem tym tabletem i na prawdę daje radę :)

Domcia
18-11-2014, 17:26
Kiedys bawilem sie notebookiem z piorkiem bodajze toshiby i tam zabwa piorkiem byla super, potem testowalem wacom intuosa i niestety mazanie po tablecie na ktorym nic nie widac nie podeszlo mi .... Mysle ze duzo lepsze efekty sa na cinitqu od wacoma tam gdzie widac po czym mazemy piorkiem...

Też kiedyś myślałam, że jak maziać po ekranie na którym coś widać, to rysunek wyjdzie lepszy.. :P Ja co prawda nie używam tabletu do obróbki zdjęć tylko do amatorskich rysunków, ale zaskoczyłam się sama, że mazianie "w ciemno" patrząc na monitor jest tak samo proste jak po zwykłej kartce. :)

Larino
19-11-2014, 19:49
jak paribas dawał tablety samsunga za założenie konta to chętnych nie było...a teraz stada biegają po biedronkach za jakim badziewnym tabletem:shock:

Mi nie dali, stwierdzili że nie spełniam warunków promocji ;)

A taki tablet z biedry zawsze można przetestować jak nie pasuje to sprzedać za tą samą cenę, chętni by się znaleźli.
Kumpel kupił jeden, bawiłem się trochę i powiem że całkiem fajna zabawka ;)

awm
24-11-2014, 17:48
Całkiem fajna ale jak człowiek całe życie operował myszką a tu nagle piórkiem zechciał się pobawić to jest problem :P, ja nie mogę się przyzwyczaić może to kwestia spędzenia z tym ustrojstem kilku godzin póki co zostaje przy myszce :P a tablecik leży obok :P

5pirit
13-11-2015, 11:07
Od 30.11 w Biedzie, będzie znowu dostępny tablet Wacom w rozmiarze M za 169zł

namoamo
13-11-2015, 11:46
Ma to sens do pracy w lightroomie tylko?

gnd
13-11-2015, 14:33
Mam tablet i bardzo mało go używam w lightroomie. Szybciej pracuje mi się myszką z dodatkowymi zaprogramowanymi przyciskami.

jinks
13-11-2015, 16:10
Jeśli używasz sporo korekt lokalnych - to tak. Tablet jest po to żeby łatwo i precyzyjnie robić zaznaczenia lub używać pędzli (brush, healingbrush,clone stamp tool). Jeśli korzystasz tylko z suwaków w LR to nie ma to sensu.

zdebik
13-11-2015, 19:32
Jeśli używasz sporo korekt lokalnych - to tak. Tablet jest po to żeby łatwo i precyzyjnie robić zaznaczenia lub używać pędzli (brush, healingbrush,clone stamp tool). Jeśli korzystasz tylko z suwaków w LR to nie ma to sensu.
Dokladnie, do suwakow jest myszka. Co innego PS, tu bez dobrego tableta ciezko zyc.