PDA

Zobacz pełną wersję : Problem w uruchomieniem Photoshop



Padre
02-11-2014, 16:37
Witam, mam poważny problem z PS CC(wersja testowa), nie mogę go uruchomić. Za każdym razem, kiedy chcę go włączyć, komputer się zawiesza, zatrzymuje w miejscu, w grę wchodzi jedynie twardy reset. Komputer jest nowy, system windows 8.1, x64, procesor Intel Core i7, RAM 8 GB, płyta Gigabyte Z87X-UD3H. Dodam jeszcze, że wcześniej PS działał bez zarzutu. Od jakiegoś czasu nie może wystartować. Próbowałem już wielu rzeczy: kolejna instalacja PS, reinstalacja systemu, formatowanie dysku, kolejna instalacja systemu, instalacja na innym dysku, itp przez ostatnie 3 dni.... Jeśli ktoś będzie w stanie coś doradzić, będę wdzięczny i wzruszony, pozdrawiam ;)

jan pawlak
02-11-2014, 19:20
Mnie w takiej sytuacji pomógł RegClean Pro, czyści rejestr.
Można ściągnąć np. z
RegClean Pro - Download (http://regclean-pro.softonic.pl)

jp

Padre
02-11-2014, 22:57
Niestety czyszczenie rejestru nie po maga. PS w dalszym ciągu zatrzymuje się na "szukanie modułów wtyczek", po tym twardy reset...

jan pawlak
02-11-2014, 23:50
Niestety czyszczenie rejestru nie po maga. PS w dalszym ciągu zatrzymuje się na "szukanie modułów wtyczek", po tym twardy reset...

Nie mam pojęcia, ale skąd masz PS CC ?
Może wyglądać na to, ze czegoś nie ściągnąłeś.
Jeśli tego nie próbowałeś, to spróbuj
Adobe Photoshop CC 2014.2 - Download - Instalki.pl (http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/edycja_grafiki/Adobe_Photoshop_CC.html)

jp

Padre
03-11-2014, 00:22
Rozwiązałem problem! Zainstalowałem starsze sterowniki karty graficznej, z marca. Okazało się, że przyczyną usterki była aktualizacja...

--- Kolejny post ---

Wielkie dzięki za sugestie! Pozdrawiam ;)

jan pawlak
03-11-2014, 03:45
Rozwiązałem problem! Zainstalowałem starsze sterowniki karty graficznej, z marca. Okazało się, że przyczyną usterki była aktualizacja...

--- Kolejny post ---

Wielkie dzięki za sugestie! Pozdrawiam ;)

Fajnie że działa.
Jednak mnie zaskoczyłeś, podaj proszę jaka to karta graficzna (jakaś "egzotyczna" ?)

jp

Padre
03-11-2014, 08:34
To karta z płyty Gigabyte Z87X-UD3H, nie mam osobnej grafiki :/

jan pawlak
03-11-2014, 13:18
To karta z płyty Gigabyte Z87X-UD3H, nie mam osobnej grafiki :/

(jak "się dorobisz") warto kupić jakąś kartę z dużym RAM.
Mam NVIDIA GTX 660, pracuję na 2 monitorach, aktualizacje (co prawda w innym celu ) prawie co miesiąc.
Wszystko chodzi.

jp

Padre
04-11-2014, 00:53
Ohoho, niezła rakieta ;) Mnie do edycji wbudowana karta w zupełności wystarcza, doskonale radzi sobie z dwoma monitorami, no i poza wspomnianą sytuacją (...) wszystko jest ok ;) Naturalnie GTX 660 nie pogardziłbym, może nawet zacząłbym grać :))) W każdym razie z tego co czytałem, musi być wypas ;)