PDA

Zobacz pełną wersję : Dx Optics Pro 8 Free



Smok
25-10-2014, 15:17
Witam
Jeśliby ktoś był chętny, to można skorzystać i dostać darmową w pełni funkcjonalną wersję 8 Pro bez możliwości upgradu, ale z kodem zniżkowym na zakup wersji aktualnej czyli 9.0.
Myślę że programu nie trzeba specjalnie przedstawiać.
Polecam

DxO & Digital Photographer | www.dxo.com (http://www.dxo.com/intl/dphotographer)

PawelB
25-10-2014, 19:59
Dzięki, już pobieram :)

zysk
25-10-2014, 20:05
Dobra oferta,ale już nie wiem czego uzywac do obróbki moich koszmarnych fotek ? :roll:

DarekB
25-10-2014, 20:06
Pobrałem, zainstalowałem, spróbowałem... Zostaję przy LR, który działa u mnie dużo płynniej i bez takich lagów.

5pirit
27-10-2014, 19:59
Podajemy maila, przepisujemy kod i hej mamy za darmo full wersję:

DxO & Digital Photographer | www.dxo.com (http://www.dxo.com/intl/dphotographer)

Janusz_K
27-10-2014, 21:14
ale czemu dublujesz temat http://www.canon-board.info/software-14/dx-optics-pro-8-free-97774/ ?

RobertON
27-10-2014, 22:38
I z tego bardzo się cieszę, używam i sobie bardzo chwalę.
Najlepsza oferta za ZERO złotych.
Szkoda, że ma stare odszumianie, w 9-tce jest nowszy algorytm PRIME.
Za rok pewnie będzie za free.

RobertON
27-10-2014, 22:40
Faktycznie dwa wątki do połączenia. Chwalę sobie DxO używam zamiennie z ACR i RawTherapee.

zysk
27-10-2014, 23:02
Pobrałem, zainstalowałem, spróbowałem... Zostaję przy LR, który działa u mnie dużo płynniej i bez takich lagów
Podobnie zdecydowałem.Pierwszy raz DxO używałem kilka lat temu,wydawał się swietnym programem ale lekko ociężałym.
Dużo lepiej sprawował sie :Bibble ,który miał świetny noise ninja.Wersja 8 DxO kompletnie mi nie odpowiada-odinstalowałem.

PawelB
27-10-2014, 23:09
I z tego bardzo się cieszę, używam i sobie bardzo chwalę.
Najlepsza oferta za ZERO złotych.
Szkoda, że ma stare odszumianie, w 9-tce jest nowszy algorytm PRIME.
Za rok pewnie będzie za free.
Zależy kiedy pojawi się dziesiątka i jedenastka :) Wersja 7 była do pobrania za darmo w lipcu.

RobertON
28-10-2014, 01:20
Jakoś tak po dwóch latach od premiery, jest możliwość za free, bo wówczas jest już nowsza wersja.

--- Kolejny post ---


Wersja 8 DxO kompletnie mi nie odpowiada-odinstalowałem.

Moim zdaniem jest lepszy od poprzedniej wersji przez uproszczone funkcje DxO Smart Lighting i całkiem fajne Selective tone.
Ale każdy ma co lubi - jeden rude drugi brunetki...

zanussi
28-10-2014, 12:07
Jakie to wooolne.... Lagi które uniemożliwiają płynną obróbkę zdjęcia. Może i ma jakieś ficzery których nie ma LR ale te opóźnienia działają irytujaco.. LR na moim kompie działa płynnie i przyjemnie.

jaś
28-10-2014, 14:35
ciekawe czy dodają jeszcze tego rootkita co miał pilnować licencji i za cholerę nie dało się go usunąć?

pan.kolega
31-10-2014, 06:55
Zależy kiedy pojawi się dziesiątka i jedenastka :) Wersja 7 była do pobrania za darmo w lipcu.

Nie wiem kiedy będzie jedenastka, może jutro, ale dziesiątka objawila się wczoraj.

Rewolucyjna zmiana w polityce, bo obie wersje teraz obejmują cały sprzęt, tylko Essential nie ma niektórych, oczywiście tych najwartosciowszych, ficzersów.
No I trial teraz nie przestaje działać tylko dodaje watermark po miesiącu.

Trzeba chyba nabyć, choćby na złość Adobie.

luq
01-12-2014, 01:53
mi te kody coś nie działają, tj generują się ale po wpisaniu wyskakuje info, że błędne.
żadnych maili zwrotnych nie dostałem, próbowalem kontami na @wp i @interii.

tymczasem pobawię 30dniowym trialem.
po godzinie z DxO Opitcs Pro 8 za wcześnie na opinię. na pewno nie jestem miłośnikiem mocnej obróbki, i DPP (3.13.51.1) dotychczas mi wystarczał. no prawie ;)

PawelB
01-12-2014, 09:57
Zależy kiedy się zarejestrowałeś. Ta akcja była ograniczona czasowo, chyba tylko kilka dni w październiku. Teraz już nie dostaniesz numeru seryjnego. Ale jeśli dostałeś wtedy to powinien działać. W razie problemów kontaktuj się z bezpośrednio z DxO. Przy którejś wcześniejszej takiej akcji też nie dostałem maila z serialem, poprosiłem o wyjaśnienia i dosłali. Wtedy miałem problemy z kontem na onecie, ale teraz wszystko było w porządku. Klucz powinien mieć postać xxxx-GIFT-xxxx-xxxx-xxxx

namoamo
01-12-2014, 10:38
W sobote instalowałem i rejestracja była ok.

PawelB
01-12-2014, 10:50
Chodziło mi o rejestrację w celu otrzymania klucza :) Tu było ograniczenie czasowe. Natomiast jak już masz klucz to możesz instalować i rejestrować w dowolnym momencie.

sztopka
01-12-2014, 10:54
Myślę, że problemem w tym przypadku nie jest błędny kod, tylko automatyczne tłumaczenie strony.
Słowo GIFT z kodu zostało przetłumaczone na DAR i tak wpisałeś.
Poprawną formę kodu podał PawelB

pan.kolega
01-12-2014, 11:45
ciekawe czy dodają jeszcze tego rootkita co miał pilnować licencji i za cholerę nie dało się go usunąć?

Dodają chyba. Jak nie podoba Ci sie ten konkretny rootkit, to Adobe da Ci innego.

https://groups.google.com/forum/#!topic/adobe.photoshop.windows/Z84x-lTCa1g%5B1-25-false%5D

PawelB
01-12-2014, 12:09
Pomyliłem z innym programem. Klucz do DxO 8 można otrzymać do końca stycznia 2015, czyli jeszcze nie jest za późno :)

RobertON
01-12-2014, 12:23
Prawda, stronka działa.

DxO & Digital Photographer | www.dxo.com (http://www.dxo.com/intl/dphotographer)

luq
01-12-2014, 13:00
Myślę, że problemem w tym przypadku nie jest błędny kod, tylko automatyczne tłumaczenie strony.
Słowo GIFT z kodu zostało przetłumaczone na DAR i tak wpisałeś.
Poprawną formę kodu podał PawelB

nie no, bez żartów , mam kod z GIFT :)

sztopka
01-12-2014, 13:30
luq, akurat nie żartuję :)
Opisałem tylko sytuację z którą sam się spotkałem.
I chwilę potrwało zanim doszedłem do tego w czym tkwi problem.

luq
02-12-2014, 23:02
3 wieczór boksowania i w końcu sukces.
pomogła reinstalacja. tym razem posadziłem soft stricte z konta administratora - program grzecznie przyjął kod i wszytko chodzi.
wcześniej instalowałem ze "zwykłego" konta z uprawnieniami admina - zazwyczaj to wystarcza ale nie w tym przypadku.

RobertON
02-12-2014, 23:28
Potestowałem DxO OpticsPro 10, odszumianie jest niezłe i jakby całość nieco szybciej działa.

italy
02-12-2014, 23:59
Potestowałem DxO OpticsPro 10, odszumianie jest niezłe i jakby całość nieco szybciej działa.
nieco?:) kurde a myślałem, że może jak kupie 10 to będzie śmigało:)
przy 8-mce można kawę pic spokojnie miedzy operacjami czasami:) ale ja to dopiero się uczę

pan.kolega
03-12-2014, 02:17
nieco?:) kurde a myślałem, że może jak kupie 10 to będzie śmigało:)
przy 8-mce można kawę pic spokojnie miedzy operacjami czasami:) ale ja to dopiero się uczę

A które konkretnie operacje zabieraja tyle czasu, bo nic takiego nie zauważyłem?

RobertON
03-12-2014, 06:46
A które konkretnie operacje zabieraja tyle czasu, bo nic takiego nie zauważyłem?

Widocznie masz dobrą maszynę :)

Każda operacja. Bo to mocno zależy na jakiej maszynie się pracuje.
Mam DxO 8-kę na 4-jajecznym kompie i jest znośnie, choć to stare urządzenie z 2008 roku, Phenom II AMD z RAM 8GB (nieco podkręcony).
Całkiem wolno działa na Intel C2D T8100 4GB RAM w lapku R61 Lenovo, ale to staroć jest i nie ma dziwne.

Pomyka "piorunem" na nowszej maszynie opartej na Intel XEON E3-1230V2 z 16 GB RAM (rewelacyjny procesor serwerowy).

pan.kolega
03-12-2014, 10:03
U mnie na nienajnowszym ale dobrze utrzymanym i zdrowym składanym PC wersja 10 ma zupełnie przyzwoita prędkość.

Zauważyłem natomiast, że updatowanie profilu monitora w systemie z dwoma monitorami jest kapryśne. Przy przeniesieniu okna DXO z jednego monitora na drugi czasem nie zmienia się automatycznie długo albo wcale profil monitora . W LR to działa b. dobrze i profil przeskakuje natychmiast za kazdym razem.

Jest na to rada - wystarczy kliknąć na guzik 100% powiększający obraz i wrócić do całego i wtedy profil się od razu ustawia do aktualnego monitora.

luq
04-12-2014, 00:53
na 3latku - IntelCore i5-2500 4x3,3GHz (czy jakoś tak), + 8GB Ram chodzi płynnie.