PDA

Zobacz pełną wersję : Uzupelnienie regulaminu Fotografii miesiaca



akustyk
13-09-2014, 23:36
W dniu dzisiejszym regulamin konkursu Fotografii miesiaca zostal rozszerzony o dwa nastepujace punkty:

I.5. podczas trwania ankiety na forum zdjec nie wolno wycofac z konkursu. ewentualne wycofanie potem powinno byc dobrze umotywowane
I.6. zdjecia zwycieskiego wycofac nie wolno w ogole

przyczyna jest zaistniala sytuacja, w ktorej zwyciezczyni konkursu Maja 2014 zglosila potrzebe takiego wycofania (juz w trakcie trwania ankiety konkursowej) ze wzgledu na mozliwosc sprzedazy wylacznej licencji do wykorzystania fotografii. Poniewaz w regulaminie taka sytuacja nie byla przewidziana zmuszony bylem, z zalem, ale przychylic sie do tej prosby. Natomiast na pewno nie chcialbym, zeby to sie powtorzylo, stad uzupelnienie regulaminu.

-> Ogłoszenia - Konkursy foto Canon-Board (dawniej Fotografia miesiaca) (http://www.canon-board.info/konkursy-foto-canon-board-dawniej-fotografia-miesiaca-42/announcement-regulamin-dzialu-fotografia-miesiaca.html)

Bangi
14-09-2014, 00:33
Wg mnie zniechęci to do pokazywania naprawdę dobrych fotek. W sumie taka sytuacja zdarzyła się dotychczas chyba tylko raz. Aż tak musimy komplikować sobie sytuację...

akustyk
14-09-2014, 00:48
Wg mnie zniechęci to do pokazywania naprawdę dobrych fotek.

mam tego swiadomosc



W sumie taka sytuacja zdarzyła się dotychczas chyba tylko raz. Aż tak musimy komplikować sobie sytuację...
na pewno nie chcialbym powtorki takiej sytuacji. jest mi z jednej strony szkoda fajnego zdjecia w galerii rocznej a z drugiej glupio przed uzytkownikami,
ktorzy tez brali udzial w konkursie i mogli wygrac miesiac...

Bangi
14-09-2014, 10:42
Życie jest sztuką kompromisów ;)