PDA

Zobacz pełną wersję : PLAY sieć GSM=jaja,na poważnie,hakerstwo ? czy Alternatywy 4



zysk
09-09-2014, 19:31
Z każdej pierdoły w naszym kraju moze się zrobić wielki problem dla Kowalskiego :roll: .
Opis sprawy i oczekiwanie na rady:
A głupia frant dostałem sms:

https://canon-board.info/imgimported/2014/09/play1-1.jpg?dl=0
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/tqv7u7spm87k43e/play1.jpg?dl=0)
napisałem do BOK Orange,ze nic nie zlecłem.
Dostałem odpowiedź;
W odpowiedzi na zgłoszenie dotyczące wniosku o przeniesienie numeru potwierdzam, że zostało rozpatrzone pozytywnie.

Potwierdzamy zarejestrowanie w dniu 08.09.2014 r. wniosku ze stony operatora P4 dla Pana numeru. Po weryfikacji ze względu na błędne dane Orange Polska S.A. wniosek anulowała w dniu 09.09.2014 r.

Przepraszamy za powstałe nieporozumienie.

Cieszy mnie fakt, że Pana sprawa zakończyła się pozytywnie.
W tzw międzyczasie 4 inne sma podpisane play,-ogólniki
a w końcu następny sms podpisany PLAY

https://canon-board.info/imgimported/2014/09/play2-1.jpg?dl=0
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/3p8v0woebeavqno/play2.jpg?dl=0)
Czy ktoś ma doświadczenia lub wiedzę ,czy ta sprawa wymaga wiekszej /innej reakcja zanim nastąpią ew. komplikacje ?

Adam71
09-09-2014, 19:52
Play to zwykły kundel jest i tyle. Lecą na ich ofertę frajerzy i tylko tyle można oczekiwać od nich.

DarekB
09-09-2014, 20:19
Mam telefon w Play.
Jestem frajerem? ;-)

nrene
09-09-2014, 20:20
Od 6-ciu lat jestem w Play i do dzisiaj byłem zadowolony. Już nie jestem, bo okazuje się, że jestem frajerem. :?

zysk, zadzwoń na infolinię Playa i spróbuj się dowiedzieć o co chodzi.

zysk
09-09-2014, 20:30
zadzwoń na infolinię Playa i spróbuj się dowiedzieć o co chodzi
Moim operatorem jest Orange,tam zgłosiłem ,że bez mojej wiedzy i woli ma nastapić jakaś zmiana.
Dostałem odpowiedź:
W odpowiedzi na zgłoszenie dotyczące wniosku o przeniesienie numeru potwierdzam, że zostało rozpatrzone pozytywnie.

Potwierdzamy zarejestrowanie w dniu 08.09.2014 r. wniosku ze stony operatora P4 dla Pana numeru. Po weryfikacji ze względu na błędne dane Orange Polska S.A. wniosek anulowała w dniu 09.09.2014 r.

Przepraszamy za powstałe nieporozumienie.

Cieszy mnie fakt, że Pana sprawa zakończyła się pozytywnie.
Nie chodzi mi o opinie o operatorach,
tylko czy bez mojej deklaracji taka zmiana(operatora) może nastąpić ?
I jak udowodnić,że ja takiego zamiaru nie miałem !

--- Kolejny post ---


zadzwoń na infolinię Playa i spróbuj się dowiedzieć o co chodz
Dlaczego ja ma wisieć 30 minut na infolinii i odkręcać coś czego nie nakręcałem ?
Zreszta jak wiecie tzw konsultanci nie maja zadej "władzy"

nrene
09-09-2014, 20:33
Ja rozumiem, że Twoim operatorem jest Orange. Ale to P4 zainicjowało procedurę i tam bym szukał wyjaśnień i wyrażał ogniście swoje niezadowolenie ;)

janhalb
09-09-2014, 20:36
Play to zwykły kundel jest i tyle. Lecą na ich ofertę frajerzy i tylko tyle można oczekiwać od nich.

Mało, że obrażasz ludzi bez powodu, to jeszcze piszesz kompletnie nie na temat: kolega Zysk nie pytał o Twoją opinię na temat sieci Play i jej użytkowników, tylko o to, co należałoby zrobić w takiej sytuacji. Wyluzuj.

(Nie, nie jestem abonentem Playa)

xxkomarxx
09-09-2014, 21:14
Play to zwykły kundel jest i tyle. Lecą na ich ofertę frajerzy i tylko tyle można oczekiwać od nich.
Nie wiem jacy sa abonenci playa bo nie znam wszystkich ale podejrzewam ze podobni do innych. Za to po Twojej wypowiedzi moge przypuszczac jski jestes Ty.
Za takie wypowiedzi powinna poleciec kartka. Tyle w temacie

zysk
09-09-2014, 21:30
rozumiem, że Twoim operatorem jest Orange. Ale to P4 zainicjowało procedurę i tam bym szukał wyjaśnień i wyrażał ogniście swoje niezadowolenie
W zasadzie masz rację.
Ale po wysłuchani wszystkich: nacisnij 1,nacisnij5,nacisnij 7,aby powrócić do meni głównego nacisnij krzyzyk:
trafia sie do przemiłej konsultantki lub sympatycznego konsultanta ,którzy nie maja dostępu do bazy i nie maja zadnych kompetencji.
Wrócę do pytania:
- czy bez mojej deklaracji zmiany operatora ,można jej dokonać ?
tu Orange zblokował zmiane -być może po mojej niezwłocznej interwencji w BOK Orange,
a gdyby jej nie było ?

Bangi
09-09-2014, 21:32
Być może jakiś nieuczciwy pośrednik, wykorzystał Twoje dane, w tym numer, podrobił podpis i załatwia za Ciebie sprawę...
Z tego co się orientuję, to by PLAY lub jakakolwiek inna sieć, za Ciebie robiła przeniesienie numeru, to musi mieć podpisane przez Ciebie pełnomocnictwo.
Dla mnie sprawa wygląda po prostu na oszustwo, ale raczej nie PLAY, tylko jakiegoś pośrednika. Niech Ci pokażą na jakiej podstawie następuje to całe przeniesienie Ciebie.

Dawno, temu miałem podobną przygodę z OFE, jak Pani, prawdopodobnie z kursu prawa jazdy, sprzedała nasze dane jakiemuś kolesiowi i nagle znalazłem się w innym OFE. Wtedy cała sprawa skończyła się karnie dla pośrednika, który sfałszował nasze dane i podpisy. Wynagrodzenie za transfer OFE było wtedy zacne, zresztą podobnie jest teraz z sieciami komórkowymi.

nrene
09-09-2014, 21:35
Gdyby nie Twój szybki sprzeciw to pewnie wkrótce byś był klientem Playa... Przychodzi mi do głowy sfałszowana deklaracja przejścia do Playa. Tyle było przecież historii o ludziach z liniami TP SA nieświadomie przeniesionych do jakiś wirtualnych operatorów telefonii stacjonarnej, poprzez właśnie sfałszowane wnioski.

zysk
09-09-2014, 21:54
Dziękuję wszystkim za zainteresowanie tematem .Z odpowiedzi wynika,że nie ma klarownej szybkiej recepty a tym bardzej mechanizmu ,
blokujacego niechciane transakcje,szczególnie teraz ,gdy transakcje internetowe lub online przez system operatora są wiążące ,
a udowodnienie złej woli lub oszustwa praktycznie niemożliwe.

Bangi
09-09-2014, 22:51
Idźże do swojego operatora i niech Ci pokaże Twoje papiery w tej sprawie, tj. pełnomocnictwo. Jak się okaże, że to nie Ty podpisywałeś to sprawę na Policję, niech ściga oszusta. Pewnie nie jesteś jedyny, którego to spotkało.
Nie odpuszczaj. STOP NACIĄGACZOM !!!

RTSiak
10-09-2014, 01:15
a moze sprawa jest prosta? moze ktos przenosil nr do play, ale ktos z obslugi pomylil sie przy wpisywaniu nr? to mozliwe skoro zgadzal sie tylko nr a reszta danych nie

xxkomarxx
10-09-2014, 02:15
a moze sprawa jest prosta? moze ktos przenosil nr do play, ale ktos z obslugi pomylil sie przy wpisywaniu nr? to mozliwe skoro zgadzal sie tylko nr a reszta danych nie
Czasami wystarczy tylko czeski blad.

Bangi
10-09-2014, 06:38
W sumie racja. Też tak mogło być.

Adam71
10-09-2014, 07:00
Nie chciałem nikogo urazić osobiście tylko ta sieć jest agresywna. Do mnie dzwonią co jakiś czas i namawiają do przejścia do nich ( inne firmy tak nie robią ) i mało tego są obrażeni że nie chcę . Stad moja negatywna ich ocena ... Nie lubię nachalności.

jacech1
10-09-2014, 07:01
Moim operatorem jest Orange,tam zgłosiłem ,że bez mojej wiedzy i woli ma nastapić jakaś zmiana.
Dostałem odpowiedź:
W odpowiedzi na zgłoszenie dotyczące wniosku o przeniesienie numeru potwierdzam, że zostało rozpatrzone pozytywnie.

Potwierdzamy zarejestrowanie w dniu 08.09.2014 r. wniosku ze stony operatora P4 dla Pana numeru. Po weryfikacji ze względu na błędne dane Orange Polska S.A. wniosek anulowała w dniu 09.09.2014 r.

Przepraszamy za powstałe nieporozumienie.

Cieszy mnie fakt, że Pana sprawa zakończyła się pozytywnie.
Nie chodzi mi o opinie o operatorach,
tylko czy bez mojej deklaracji taka zmiana(operatora) może nastąpić ?
I jak udowodnić,że ja takiego zamiaru nie miałem !

--- Kolejny post ---


Dlaczego ja ma wisieć 30 minut na infolinii i odkręcać coś czego nie nakręcałem ?
Zreszta jak wiecie tzw konsultanci nie maja zadej "władzy"


Witam
Jeżeli nic nie podpisywałeś (umowy o przeniesienie, nowy nr itp) w PLAY to nie masz czym się przejmować.
takie moje zdanie.

szwayko
10-09-2014, 08:23
Być może jakiś nieuczciwy pośrednik, wykorzystał Twoje dane, w tym numer, podrobił podpis i załatwia za Ciebie sprawę...
Z tego co się orientuję, to by PLAY lub jakakolwiek inna sieć, za Ciebie robiła przeniesienie numeru, to musi mieć podpisane przez Ciebie pełnomocnictwo.


Dokładnie często są podrabiane podpisy. W telefonii przewodowej to standard. Naciągacze mają prowizję od każdej nowej umowy, zdobędą gdzieś dane i podrobią podpis. I potem jest odkręcanie. Możesz zastrzec sobie u swojego operatora żeby najpierw telefonicznie Ciebie informowali czy napewno chcesz przenieść numer.
Takie sprawy możesz zgłaszać do UKE
W 2013 r. najczęstsze zgłaszane sprawy to właśnie wprowadzenie w błąd przez przedstawicieli handlowych, podejrzenie fałszerstwa – podrabianie podpisów na umowach;
http://www.uke.gov.pl/dzialania-uke-na-rzecz-konsumentow-12253

--- Kolejny post ---


Witam
Jeżeli nic nie podpisywałeś (umowy o przeniesienie, nowy nr itp) w PLAY to nie masz czym się przejmować.
takie moje zdanie.

Tu się mylisz, bo do operatora wpływa wniosek, który jest podpisany przez ich klienta. Oni muszą jakoś zareagować, a nie wiedzą czy podpis jest prawdziwy. Dlatego przeważnie informują że coś takiego wpłynęło żeby mieć pewność czy taka była wola klienta. Zasad jest taka żeby nigdy nie podawać swojego nr PESEL. Często jak dzwonią i przedstawiają się jako twój operator i coś chcą weryfikować żebyś podał PESEL, wystarczy poinformować że skoro mamy zawartą umowę to mają w niej PESEL i tyle.

I jeszcze tutaj dawne przypadki
http://media2.pl/telekomunikacja/73935-Problem-z-umowa-w-Play-Zglos-na-policje.html

xxkomarxx
10-09-2014, 09:17
Nie chciałem nikogo urazić osobiście tylko ta sieć jest agresywna. Do mnie dzwonią co jakiś czas i namawiają do przejścia do nich ( inne firmy tak nie robią ) i mało tego są obrażeni że nie chcę . Stad moja negatywna ich ocena ... Nie lubię nachalności.

Widzisz do mnie wydzwaniają z Orange i plusa i to regularnie co miesiąc. Mówienie że jestem niezainteresowany nic nie daje. A to mamy promocję smart dom a to internet do tego za 1zł i inne takie głupoty. Nie ma idealnej sieci, ale każda jest nastawiona na zysk. Play wchodząc na rynek był traktowany jako operator drugiej kategorii, nikt nie zwracał na niego specjalnej uwagi aż zaczęli tracić klientów. Dziś jest to duży gracz z największym zasięgiem (dzięki wykorzystywaniu innych nadajników) i bardzo dobrymi stawkami.
Dla mnie im więcej operatorów tym lepiej bo walczą o klienta a ja dzięki temu dostaję lepszą cenę, a nachalność, cóż.

PawelB
10-09-2014, 09:41
Play to zwykły kundel jest i tyle. Lecą na ich ofertę frajerzy i tylko tyle można oczekiwać od nich.


Nie chciałem nikogo urazić osobiście tylko ta sieć jest agresywna. Do mnie dzwonią co jakiś czas i namawiają do przejścia do nich ( inne firmy tak nie robią ) i mało tego są obrażeni że nie chcę . Stad moja negatywna ich ocena ... Nie lubię nachalności.

Jestem w Play, wydzwaniają do mnie z Plusa i T-mobile. Czy też jestem frajerem czy może wszystkie firmy to kundle?
Próbujesz się wycofać ze swojej wypowiedzi, ale czy nie lepiej było chwilkę się zastanowić zanim coś napisałeś? Tym bardziej że kompletnie nie w temacie.

dzeej
10-09-2014, 10:10
Ja też należę do grona "frajerów" i nie wydaje mi się by Play specjalnie chciało przenieść numer Zysk - albo to kolejna generacja wyłudzaczy smsów może być, chociaż jeśli dzwoniłeś do Orange... Pytanie kto to złożył :/

Mojemu wujkowi kiedyś skradziono samochód z dowodem osobistym, to po roku przyszedł do niego komornik bo ktoś zaciągnął chwilówkę i dodatkowo na drugim końcu Polski kupił na niego malucha :)
Dlatego zawsze, gdzie można to nie podaję swoich danych osobistych, nie zgadzam się na przetwarzanie danych przez dziwne firmy.

Zowa
10-09-2014, 10:47
Nie chciałem nikogo urazić osobiście tylko ta sieć jest agresywna. Do mnie dzwonią co jakiś czas i namawiają do przejścia do nich ( inne firmy tak nie robią ) i mało tego są obrażeni że nie chcę . Stad moja negatywna ich ocena ... Nie lubię nachalności.

Ja zawsze pytam, czy ta rozmowa jest nagrywana (odpowiedź TAK), po czym mówię, że nie wyrażam zgody na nagrywanie. W tej chwili praktycznie nie mam takich telefonów, przestali dzwonić :)

MC_
10-09-2014, 11:25
Ja stosuję inną taktykę. Wyrażam zgodę po czym oświadczam, że ja również rozmowę nagrywam i proszę o wyrażenie stosownej zgody. Na tym najczęściej poprzestajemy.

dzeej
10-09-2014, 12:18
Ja stosuję inną taktykę. Wyrażam zgodę po czym oświadczam, że ja również rozmowę nagrywam i proszę o wyrażenie stosownej zgody. Na tym najczęściej poprzestajemy.

Dobre! Muszę przetestować

słowiczek
10-09-2014, 21:13
Moim operatorem jest Orange,tam zgłosiłem ,że bez mojej wiedzy i woli ma nastapić jakaś zmiana.
Dostałem odpowiedź:
[B][I][U]W odpowiedzi na zgłoszenie dotyczące wniosku o przeniesienie numeru potwierdzam, że zostało rozpatrzone pozytywnie.

Potwierdzamy zarejestrowanie w dniu 08.09.2014 r. wniosku ze stony operatora P4 dla Pana numeru. Po weryfikacji ze względu na błędne dane Orange Polska S.A. wniosek anulowała w dniu 09.09.2014 r.

Przepraszamy za powstałe nieporozumienie.

Cieszy mnie fakt, że Pana sprawa zakończyła się pozytywnie.

tylko czy bez mojej deklaracji taka zmiana(operatora) może nastąpić ?
I jak udowodnić,że ja takiego zamiaru nie miałem !

0
Cała robota nie została zrobiona "na ryja", tylko na papier, przecież jest wniosek operatora P4(Play), który mimo tego,że nie powinien być sporządzony bez twojej zgody i wiedzy, trafił do twojego aktualnego operatora komórkowego.

4kwiatek
12-09-2014, 22:38
Hi..


Dobre! Muszę przetestować

A ja egzekwuję swoje prawo. Po pierwsze pytam skąd pan/pani ma ten numer. Zwykle jest odpowiedź numer 5 "komputer wylosował". Zadaję grzecznie następne pytanie o imię i nazwisko rozmówcy i ostentacyjnie literuję notując. Następnie proszę o adres do korespondencji papierowej, nazwę operatora itp. Dalej pytam o imię i nazwisko przełożonego. No i na koniec informuję z naciskiem że nie życzę sobie więcej losowania swojego numeru i domagam się odnotowanie tego w tej "bazie". Informuję też że w razie niespełnienia mojej "prośby" rozpocznę dalsze kroki administracyjne i prawne.

Jak na razie pani która sprzedawał koce z lamy zadzwoniła tylko 2 razy. Za drugim razem miałem wrażenie że się prawie udławiła jak jej przypomniałem że takie działanie jest nękaniem i mam już wszystkie dane do wszczęcia postępowania przeciwko niej i jej pracodawcy.

Metoda jest o tyle skuteczna że operatorów call center jest tylko kilku w Polsce i jak się zablokuje jednego natręta to blokuje się wielu innych. Od ponad roku już prawie nie dzwonią.

K.

zysk
12-09-2014, 22:51
Posumuję swoja sprawę:
po ostatniej odpowiedzi BOK Orange o odzrzuceniu formalnego wniosku o zmianę operatora ( wciąż nie wiem czy to na skutek mojej szybkiej reakcji czy
procedur Orange) ,na razie nie mam żadnych sensacji.Mam nadzieję ,że watek w którym pojawiło sie kilka ciekawych podpowiedzi komuś się przyda.
btw
cholera ,trzeba być uważnym , bo póxniej "kopanie się z koniem " moze być niezdrowe :oops:

7four
13-09-2014, 00:18
Posumuję swoja sprawę:
po ostatniej odpowiedzi BOK Orange o odzrzuceniu formalnego wniosku o zmianę operatora ( wciąż nie wiem czy to na skutek mojej szybkiej reakcji czy
procedur Orange) ,na razie nie mam żadnych sensacji.Mam nadzieję ,że watek w którym pojawiło sie kilka ciekawych podpowiedzi komuś się przyda.
btw
cholera ,trzeba być uważnym , bo póxniej "kopanie się z koniem " moze być niezdrowe :oops:

Kopać się będziesz jak dostaniesz dwie faktury, z Orange i z Play :roll:

cobalt
13-09-2014, 09:42
W Plus GSM przedłużałem umowę, ale niestety nie było mnie w domu i kurier odbił się od drzwi.
Do dzisiaj operator nie może namierzyć aparaciku za 1zł, który niby dostałem.
Oczywiście na podstawie reklamacji przez rzecznika praw konsumenta zostałem rozgrzeszony przez mojego operatora. A chciałem tylko zobaczyć umowę z moim podpisem :).
Usługi teleinformatyczne i telekomunikacyjne są jeszcze drogie w PL, więc walczy się o klienta za wszelką cenę. Trzeba się mieć na baczności, bo kolega przeszedł do Play pół roku przed końcem umowy.
Teraz Plus straszy go karą umowną za pozostałe miesiące do końca umowy.
Nie wiedziałem, a podobno powstają firmy, które działają na zlecenie operatorów i pozyskują klientów. Miałem takie telefony od dziwnych firm, ale jakoś mnie ich oferta nie satysfakcjonuje.

Najlepsze są banki internetowe typu "krzak". HGW skąd mają mój nr telefonu i nazwisko. Dzwonią z takim tekstem: "Kończy się panu lokata w XXX, mam dla pana promocyjną ofertę na korzystny procent. W celu weryfikacji ......."
Niestety po takim tekście mogę powiedzieć tylko jedno: "dobranoc" :).

4kwiatek
13-09-2014, 12:36
Hi..

W Plus GSM przedłużałem umowę, ale niestety nie było mnie w domu i kurier odbił się od drzwi.
Do dzisiaj operator nie może namierzyć aparaciku za 1zł, który niby dostałem.

Zobacz czego używa sąsiad ;).



Oczywiście na podstawie reklamacji przez rzecznika praw konsumenta zostałem rozgrzeszony przez mojego operatora. A chciałem tylko zobaczyć umowę z moim podpisem :).
Usługi teleinformatyczne i telekomunikacyjne są jeszcze drogie w PL, więc walczy się o klienta za wszelką cenę. Trzeba się mieć na baczności, bo kolega przeszedł do Play pół roku przed końcem umowy.
Teraz Plus straszy go karą umowną za pozostałe miesiące do końca umowy.
Nie wiedziałem, a podobno powstają firmy, które działają na zlecenie operatorów i pozyskują klientów. Miałem takie telefony od dziwnych firm, ale jakoś mnie ich oferta nie satysfakcjonuje.
[...]

Już dawno są. Kiedyś chciałem żonie przedłużyć umowę przez telefon wraz z nowym telefonem (pod choinke). Pewna pani dzwoniła kilka razy i pomimo tego że Plus nie wysyła ofert nawet mailem - ona się zgodziła. Po kilku mailach i telefonach ustaliliśmy warunki. Telefonu nigdy nie dostałem a po reklamacji w plusie dowiedziałem się że te firmy właśnie mają prawo tylko pozyskiwać nowych klientów, ale nie mogą przedlużać umów. Inna sprawa odchodząc z plusa (ta cała sprawa trwała kilka miesiecy) nawet kierowniczka działu utrzymania klienta po wysluchaniu całej sprawy przyznała że "hmmm - cóz - po czymś takim to ja też bym zrezygnowała" ;). Sprawa miała miejsce z 5 lat temu.

Pozdrawiam
K.

cobalt
13-09-2014, 13:00
... Inna sprawa odchodząc z plusa (ta cała sprawa trwała kilka miesiecy) nawet kierowniczka działu utrzymania klienta po wysluchaniu całej sprawy przyznała że "hmmm - cóz - po czymś takim to ja też bym zrezygnowała" ;). Sprawa miała miejsce z 5 lat temu.

Pozdrawiam
K.
Gdyby nie Kaspersky Internet Security za 8,44zł na 2 lata na PC pewnie też bym nie przedłużał. Czasami myślę, że nowy klient z ulicy ma większe przywileje niż ja :).

Kolekcjoner
13-09-2014, 13:18
Gdyby nie Kaspersky Internet Security za 8,44zł na 2 lata na PC pewnie też bym nie przedłużał. Czasami myślę, że nowy klient z ulicy ma większe przywileje niż ja :).

To jest niestety dość częste ostatnio.

Bangi
13-09-2014, 20:01
Ostatnio w Plusie złożyłem wypowiedzenie, tydzień przed końcem zadzwonili i dali taką ofertę że do tej pory nie wiem jak im się to opłaca
To jest wg mnie najlepsza metoda na negocjacje z komórkami. Większość moich znajomych tak robi i wszyscy finalnie są baaaardzo zadowoleni ;)

zysk
13-09-2014, 20:18
Ostatnio w Plusie złożyłem wypowiedzenie, tydzień przed końcem zadzwonili i dali taką ofertę że do tej pory nie wiem jak im się to opłaca
Dorzucę jeszcze krótką informację o mojej sprawie.
2 godzinki temu zadzwoniła miła pani z działu"rezygnacji",poniewaz ma zgłoszenie,ze klient(czyli ja) rezygnuje z operatora,
więc ma dla mnie propozycję pozostania w tej sieci."wydobyłem" ,ze faktycznie w systemie Orange bylo zgłoszenie 'moje" zmiany operatora.
Ale juz go nie ma, po odrzuceniu za braki formalne.Poprosiłem o przesłanie tej oferty na e-mail.
Niestety : jest ona tylko aktualna i mozliwa: tu i teraz :online.
Zrezygnowałem: ciepło ,grill paruje a jam mam czuwać i analizować słowotok i analizować czy oferta bedzie lepsza o 10 % ?
A jak czegoś nie dosłyszę a potwierdzę ,to dostane w promocji: tablet,notebooka,pendrive,cyfrówkę,kablówke w cenie nie do pozbierania sie ... :mrgreen: .

Bangi
13-09-2014, 21:28
Jeśli chodzi mnie to oferta była o 70% tańsza :)
Jeśli chodzi o Ciebie to IMHO źle zrobiłeś że z nią nie pogadałeś, bo jak rozumiem nie pogadałeś. Oni w rezygnacji mają naprawdę super oferty, a poza tym i tak wszystko jest załatwiane poza siedzibą i masz 10 dni na rezygnację ;)

zysk
13-09-2014, 21:37
IMHO źle zrobiłeś że z nią nie pogadałeś, bo jak rozumiem nie pogadałeś. Oni w rezygnacji mają naprawdę super oferty
Na 100 % masz rację.
Ale ja mam wszystko czego potrzebuję: nadmiar transferu i gadania, którego nie wykorzystuję.
No chyba ,że wziąć telefonik z przeznaczeniem na alehandro,ale mnie to nie bawi ani nie wzbogaca.

Kolekcjoner
15-09-2014, 00:11
Ostatnio w Plusie złożyłem wypowiedzenie, tydzień przed końcem zadzwonili i dali taką ofertę że do tej pory nie wiem jak im się to opłaca
To jest wg mnie najlepsza metoda na negocjacje z komórkami. Większość moich znajomych tak robi i wszyscy finalnie są baaaardzo zadowoleni ;)
To prawda, sprawdzone 8-). I trzeba być cierpliwym, praktyka pokazuje że to im się pali grunt pod nogami a nie nam ;).


Jeśli chodzi o Ciebie to IMHO źle zrobiłeś że z nią nie pogadałeś, bo jak rozumiem nie pogadałeś. Oni w rezygnacji mają naprawdę super oferty, a poza tym i tak wszystko jest załatwiane poza siedzibą i masz 10 dni na rezygnację ;)
Bardzo dobrze zrobił. Chwile przy grillu bezcenne ;). Jest zresztą duża szansa że zadzwonią ponownie.

becekpl
15-09-2014, 01:38
Ja po 10 latach w plusie spodziwalem sie jakiejś mega oferty-w koncu to 10 lecie,oferta standartowna, pożegnalem sie z nimi bez zalu
Dzwonili do końca ,oferując z grubsza to samo
Teraz przenosze nr z sie i do sieci i jest ok

Usjwo
15-09-2014, 03:53
Gdyby nie Kaspersky Internet Security za 8,44zł na 2 lata na PC pewnie też bym nie przedłużał. Czasami myślę, że nowy klient z ulicy ma większe przywileje niż ja :).

wieksza jest radosc z jednego nawroconego, niz z 99 sprawiedliwych..., czy jakos tak to szlo ;)

PMP
15-09-2014, 06:46
Kiedyś miałem sporo niechcianych telefonów. Zablokowalem połączenia z zastrzeżonych numerów i problem prawie zniknął. Teraz tylko niektóre banki dzwonią ale po pierwszym tel. juz wiem kto to i następnym razem po prostu nie odbieram.

Bangi
15-09-2014, 12:44
Ja po 10 latach w plusie spodziwalem sie jakiejś mega oferty-w koncu to 10 lecie,oferta standartowna, pożegnalem sie z nimi bez zalu
Dzwonili do końca ,oferując z grubsza to samo
Teraz przenosze nr z sie i do sieci i jest ok

Też to jest dobra opcja, szczególnie, że teraz można bez problemu numer zachować :)

Kolekcjoner
15-09-2014, 13:22
Kiedyś miałem sporo niechcianych telefonów. Zablokowalem połączenia z zastrzeżonych numerów i problem prawie zniknął. Teraz tylko niektóre banki dzwonią ale po pierwszym tel. juz wiem kto to i następnym razem po prostu nie odbieram.

Tak na marginesie tej dyskusji.
Jak ktoś do mnie dzwoni z zastrzeżonego to pytam grzecznie co ma do ukrycia. Jeszcze mogę jakoś zrozumieć tłumaczenia bankowców ale osób prywatnych, bez jaj.

krakał
16-09-2014, 18:24
To i ja dorzucę komentarz na marginesie - jak do mnie ktoś dzwoni z zastrzeżonego, to odbieram i zamiast standardowego "halo" wygłaszam tekst, że uprzejmie informuję iż z zasady nie odbieram zastrzeżonych telefonów, po czym nie czekając na reakcje dzwoniącego rozłączam rozmowę. Pomaga, ilość telefonów "zastrzeżonych" zmalała do zera. Raz i drugi nawet na mojego szefa trafiło, bo z kolei jego operator co i rusz zastrzegał mu numer :mrgreen:

mc_iek
17-09-2014, 11:47
Jakieś dwa lata temu nie mogłem się opędzić od telefonów z PLAY. Wielokrotnie prosiłem, o niedzwonienie do mnie z ofertami i wykreślenie mojego numeru z ich bazy. Dopiero gdy poinformowałem, że rozmowy nagrywam i jeszcze jeden telefon od nich spowoduje zgłoszenie nękania, nagle jak nożem uciął. Co ciekawe skończyły się również telefony z innymi ofertami. Ta sama metoda poskutkowała również w przypadku jakiejś firmy windykacyjnej, która nie chciała przyjąć do wiadomości, że dzwoni nie do tego człowieka, o którego jej chodzi.