Zobacz pełną wersję : PowerShot SX170 IS czy Canon PowerShot SX510 HS
witam
moj stary aparat sx100 ulegl awarii
temat w innym dziale
co teraz kupic
przeszukalem ceneo i znalazlem jak w temacie
w oko wpadl mi jeszcze Nikon Coolpix L330 - ale to nie te forum
chcialbym zeby aparat "krecil" takze przyzwoite filmy
obecnie moj telefon rejestruje lepsze filmy niz sx100
odwieczne pytanie: co wybrac?
oba w/w aparaty sa zasilane na aku
a aj szukam na baterie, gdzie bede uzywal i tak aku, ale mam ich duzo
a oryginalne aku jak padni to trzeba szukac nowego i tu jest problem
słowiczek
26-08-2014, 15:19
Ze względu na matrycę wybrałbym 510hs. Z dostępnością akumulatorów nie ma problemu, kupujesz zapas i nosisz naładowany w torbie z aparatem, a kupując nówkę aparat to akumulator tak szybko się nie zużyje. Doczytaj na stronie producenta co oferują i czym się różnią interesujące cię aparaty i masz gotową odpowiedź. Oczywiście warto też zainteresować się czym się różni matryca cmos od ccd i która jest lepsza. Trochę chęci.
a jak wypadaja te aparaty z kreceniem filmow?
słowiczek
28-08-2014, 10:28
Na potrzeby amatora to jest bez większego znaczenia, nie zobaczysz jakieś powalającej różnicy. Napisałem ci który ja bym wybrał i dlaczego.
niewatpliwie sugeruje sie twoja opinie
ale moze jeszcze napiszesz mi cos o Nikon Coolpix L330
oba w/w aparaty sa zasilane na aku
a aj szukam na baterie, gdzie bede uzywal i tak aku, ale mam ich duzo
a oryginalne aku jak padni to trzeba szukac nowego i tu jest problem
Mamy rok 2014. W tym roku zapominasz o Canonie i przesiadasz się na Fujifilm, bo ta firma jeszcze produkuje aparaty zasilane z baterii alkalicznych i/lub akumulatorów Ni-MH typu AA.
Fujifilm Compact Cameras: Digital Photography Review (http://www.dpreview.com/products/fujifilm/compacts?subcategoryId=compacts)
Fotopolis â Fujifilm FinePix S9400W, S9200 i S8600 - nowe superzoomy (http://www.fotopolis.pl/n/18122/fujifilm-finepix-s9400w-s9200-i-s8600-nowe-superzoomy/) (modele na 2014)
Zakupy:
S9400W (http://www.ceneo.pl/28482343)
S9200 (http://www.ceneo.pl/31193013)
S8600 (http://www.ceneo.pl/28757559)
Aparaty cyfrowe FujiFilm - Fotografia - Sklep internetowy Cyfrowe.pl - Kod: NThiYj (http://www.cyfrowe.pl/aparaty-cyfrowe,1,2/p-r5/5-QUE=/FujiFilm/scm.html) (modele na 2013)
Filmików testowych z danych modeli szukaj na YouTube. Przykład: Fujifilm FinePix S9400W Sample Video (https://www.youtube.com/watch?v=IJieRG-XTzg)
I jeszcze jakiś Panasonic się uchował:
http://www.panasonic.com/pl/consumer/aparaty-i-kamery/aparaty-cyfrowe/zaawansowany-kompakt/dmc-lz30.html
http://www.ceneo.pl/24354156
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.