PDA

Zobacz pełną wersję : Galeria zdjęć dla młodej pary



heather
25-08-2014, 17:34
Witam serdecznie,

Panowie i Panie w jaki sposób przekazujecie zdjęcia młodej parze (prócz nośnika danych).

Chodzi mi o galerie w internecie. Ja przekazuje młodym galerie w formie galerii wyeksportowanej z lightrooma i wrzuconej na mój serwer.
Wszystko pięknie ale jest jedno ale - zdjęć nie można przerzucać strzałkami.

Co proponujcie? :)

Pozdrawiam

GalaktycznyMuczaczo
25-08-2014, 20:17
Foty na DVD, ładuje się w pociąg , jade do klientów , siadamy, kawka , herbatka i przeglądamy na ich kompie czy TV. W przypadku spotkania w innym miejscu DVD do łapy a foty na Ipada. Żadnych galerii internetowych nie proponuje,

heather
25-08-2014, 23:09
"...zdjęcia młodej parze (prócz nośnika danych)."


Dzięki za post wnoszący coś do dyskusji!

briho
26-08-2014, 00:22
W jakim sensie nie można przerzucać zdjęć strzałkami? Nie wiem której wersji LR używasz, ale w "piątce" można wyeksportować zdjęcia do galerii w autoviewer. Swego czasu tak właśnie tworzyłem galerie dla klientów. Obecnie korzystam z tego programu: Visual Lightbox JS: Darmowy generator galerii internetowej (bazujący na skryptach jQuery czy Prototype). (http://visuallightbox.com/pl/)

GalaktycznyMuczaczo
26-08-2014, 00:22
Żadnych galerii internetowych nie proponuje,
Czytamy do końca :)


"...zdjęcia młodej parze (prócz nośnika danych)."


Dzięki za post wnoszący coś do dyskusji!

nie ma za co twój też znacznie się przydał

darkon
26-08-2014, 08:58
Czytamy do końca :)

i ze zrozumieniem :D , heather napisał "przekazujecie" nie "pokazujecie" :D

dexter77
26-08-2014, 10:07
przede wszystkim indywidualnie zaprojektowanie opakowanie DVD z płytą, galeria w necie tylko na hasło jeśli ktoś chce :)

briho
26-08-2014, 10:28
Galeria www dla klienta jest też moją wizytówką i reklamą. Skrypt galerii jest zintegrowany z moją stroną, potem gdy para podaje linka swoim znajomym, to często jest tak, że ludzie do mnie piszą i pytają o ofertę. Każdego roku kilka zleceń ślubnych wpada mi właśnie dzięki temu, że udostępniłem galerię. Tak więc polecam z tego nie rezygnować :).

dexter77
27-08-2014, 08:48
Co innego zdjęcia w portfolio w galerii własnej, a co innego przekazywanie zdjęć parze młodej.
Nie wyobrażam sobie wrzucać 200 zdjęć do galerii własnej z jednego ślubu, przeglądającym wolę pokazać kilka wybranych, inaczej zasnęliby po 10 min jak na 5-godzinnym filmie z wesela :)

briho
27-08-2014, 09:56
Nie wiem czy dobrze się zrozumieliśmy. Ja nie wrzucam tych wszystkich zdjęć do własnego portfolio, wiadomo, że to nie miałoby sensu. Tworzę galerię dla pary, która jest zintegrowana z moją stroną, ale link zna tylko para młoda i osoby, którym go udostępni. W portfolio ląduje najwyżej kilka zdjęć, a na blogu maks. kilkadziesiąt.