PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie o Samsung Galaxy S5 mini



casperian
10-07-2014, 15:28
Chciałem zapytać gdzie i za ile można już dostac ten telefon? Samsung Galaxy S5 mini oficjalnie na rynku (http://proline.pl/?n=samsung-galaxy-s5-mini-oficjalnie-na-rynku). I czy nie ma takich wad jakie mial S3 że 2 razy pękła mi szybka za którą zapłaciłem 600zł. Czy ten telefon nie ma już takich wad bo domyślam sie że jest drogi i ładować pieniądze znowu w coś co bedzie się psuć to bez sensu. Chciałbym tez oprócz tego gdzie
go tanio kupic poznać jego wady i zalety. jak ktoś już z was posiada prosze napiszcie.

Cichy
10-07-2014, 15:35
Chciałem zapytać gdzie i za ile można już dostac ten telefon?

Przecież dopiero co został zaprezentowany, więc nigdzie na dzień dzisiejszy.


I czy nie ma takich wad jakie mial S3(...)

A skąd można wiedzieć, jakie wady ma a jakich nie ma ?


I czy nie ma takich wad jakie mial S3 że 2 razy pękła mi szybka za którą zapłaciłem 600zł.

Sama pękła ? Mam 2 lata S3 i jakoś nie pękła, a spadł kilka razy na glebę.


Czy ten telefon nie ma już takich wad bo domyślam sie że jest drogi i ładować pieniądze znowu w coś co bedzie się psuć to bez sensu.

J.w. Można ewentualnie zakupić sobie szklaną kulę i powróżyć.


Chciałbym tez oprócz tego gdzie
go tanio kupic poznać jego wady i zalety.

Coś mi się wydaje, że jesteś napalony jak szczerbaty na suchary, ale pytasz o telefon, który miał swoją premierę 10 dni temu i jeszcze go nie ma na rynku.

MC_
10-07-2014, 15:36
Z góry jednak można powiedzieć, że rewelacji nie ma.

dominix_
26-10-2014, 15:01
Rewelacji w Samsung Galaxy S5 mini oficjalnie na rynku :: ProLine.pl Najlepszy Internetowy Sklep Komputerowy Wrocław (http://proline.pl/?n=samsung-galaxy-s5-mini-oficjalnie-na-rynku&r=1080p) nie ma. A jak ci szyba pójdzie to naprawa kosztuje tyle co pół telefonu

michael_key
26-10-2014, 18:51
Nie lepiej casperian kupić od razu HTC? Sam mam Szajsunga i wiem, że to był ostatni raz :)

MariuszM
26-10-2014, 22:29
HTC miałem z kolei ja i też więcej nie kupię....

Dwie wizyty w serwisie, raz walnięta płyta główna, a raz głośnik.

Teraz mam S3 i uważam, że to super telefon.

salas
27-10-2014, 16:23
a ja po S3 kupiłem na chwilkę S4 i sprzedałem po tygodniu :o dość samsungów :p
kupiłem lg g2 i póki co nie jest źle :)