PDA

Zobacz pełną wersję : Butelka i światełka



ela24
08-07-2014, 18:20
Witam!

Mam do zrobienia zdjęcie butelki wódki - pod którą znajduje się świecąca podkładka - kiedy nalewasz trunek i jest w miarę ciemno, to cała butelka rozpromieniona jest światłem.

Moje pytanie brzmi: czy próbować zrobić zdjęcie (mniej więcej w jaki sposób) czy próbować sił w photoshopie?

pozdrawiam,ela

zysk
08-07-2014, 18:33
Moje pytanie brzmi: czy próbować zrobić zdjęcie (mniej więcej w jaki sposób) czy próbować sił w photoshopie?
Pytanie bez fotki ? .
Ja bym zaczął od zrobienia kilkunastu fotek z róznym światłem,ocenił efekt lub jego brak ,a następnie zadał pytanie jak toto poprawić..

GalaktycznyMuczaczo
08-07-2014, 19:26
Witam!

Mam do zrobienia zdjęcie butelki wódki - pod którą znajduje się świecąca podkładka - kiedy nalewasz trunek i jest w miarę ciemno, to cała butelka rozpromieniona jest światłem.

Moje pytanie brzmi: czy próbować zrobić zdjęcie (mniej więcej w jaki sposób) czy próbować sił w photoshopie?

pozdrawiam,ela

Ela zlecenie takie dostałaś?

słowiczek
08-07-2014, 19:41
Cyknięcie flaszki i rzeźbienie w ps dla efektu to dla mnie masochizm. Przejrzyj sieć pod kątem przygotowań do fotografii produktu, gra światła i cieni da lepsze efekty i większą satysfakcję;)