PDA

Zobacz pełną wersję : Niezłe fotki - polecam.



Nemeo
24-03-2006, 20:51
http://www.andreaklarin.com/site.htm

CYNIG
24-03-2006, 21:06
na temat zdjec trudno mi sie wypowiadac bo sa w zuplnie nie mojej konwencji, natomiast nawigowanie na tej stronie i celowanie w mikrokwadraciki jest jak dla mnie jakas pomylka ergonomiczna

Nemeo
24-03-2006, 21:11
celowanie w mikrokwadraciki jest jak dla mnie jakas pomylka ergonomiczna

To prawda, nawigacja beznadziejna.

Routlaw
24-03-2006, 22:59
nie moge napisać nic odkrywczego.. Zdjęcie w istocie bardzo ładne, ale nawigacja nieprzemyślana..

sv
24-03-2006, 23:59
Zdjecia super, nawigacja tez mi sie podoba

Przemek Białek
03-04-2006, 21:20
typowemu pstrykaczowi chocby chcial ciezko byloby zrobic takie zdjecia, powiem tak praca fotografa w tym przypadku to tylko czastka calej akcji nie to co nasze zdjecia:P

iREM
03-04-2006, 21:25
http://www.andreaklarin.com/site.htm
Prawdę mówiąc zaczyna mnie to już boleć. Wszędzie tylko przeróby prosto z szopy a nie z obiektywu. Do bani z taką fotografią... :-/

negatyv
04-04-2006, 18:59
Nawigacja tragiczna, a zdjecia... coż, kazdy ma swoj gust. ale jak kilka obejrzalem to pierwsza mysl >strasznie plastikowe< . Moge sie mylic, w koncu to tylko galeria internetowa. Byc moze w duzym formacie [na scianie] inaczej sie prezentuja.

Theoo
05-04-2006, 14:32
Prawdę mówiąc zaczyna mnie to już boleć. Wszędzie tylko przeróby prosto z szopy a nie z obiektywu. Do bani z taką fotografią... :-/
Dla amatorów którym się marzą takie fotki:

Ps-u jest tutaj w sumie niewiele. Przy takiej sesji pracuje ok. 6-12 osób.Wyszukanie pleneru , awantury z designerem odpowiedzialnym za ostateczny wygląd ,czekanie na światło,na modelkę - ma okres i jest nie dokońca dysponowana, na wizażystkę - spóżnia się bo zdjęcia do filmu się przedłużają, "młody" nie kupił czegoś tam, albo zapomniał zapakować - szukanie po sklepach - to wszystko się zdaża. . Tak, tak. Zdjecia nie są robione bynajmniej best Canonem, Nikonem czy innym "malym obrazkiem". Ew. prewki smiga się cyfrą,częściej średnim z kasetą na "fast" - ustawienie światła, GO, kompozycji. Potem min. średni a często duży obrazek. Koszt całej imprezy zaczynając od modelki z prawami a kończac na młodziaku który biega do sklepu po wodę, czy owoce / uczy się :mrgreen: / to od ca. 10k $ up.
Pytania???:mrgreen:

Andee
06-04-2006, 22:54
Fotki sa sztuczne, nie lubie takiej fotografii...

iREM
07-04-2006, 09:28
Fotki sa sztuczne, nie lubie takiej fotografii...
Otóż to. :-/

cood
07-04-2006, 09:33
Dla amatorów którym się marzą takie fotki:

{cut}. Koszt całej imprezy zaczynając od modelki z prawami a kończac na młodziaku który biega do sklepu po wodę, czy owoce / uczy się :mrgreen: / to od ca. 10k $ up.
Pytania???:mrgreen:

skoro koszt jednej imprezy to ca. 10k$ to ciekawe czemu autor nie wygospodaruje kilku $ na fajniejszą stronę internetową :)

a.

iREM
07-04-2006, 09:42
Dla amatorów którym się marzą takie fotki:

Ps-u jest tutaj w sumie niewiele. Przy takiej sesji pracuje ok. 6-12 osób.Wyszukanie pleneru , awantury z designerem odpowiedzialnym za ostateczny wygląd ,czekanie na światło,na modelkę - ma okres i jest nie dokońca dysponowana, na wizażystkę - spóżnia się bo zdjęcia do filmu się przedłużają, "młody" nie kupił czegoś tam, albo zapomniał zapakować - szukanie po sklepach - to wszystko się zdaża. . Tak, tak. Zdjecia nie są robione bynajmniej best Canonem, Nikonem czy innym "malym obrazkiem". Ew. prewki smiga się cyfrą,częściej średnim z kasetą na "fast" - ustawienie światła, GO, kompozycji. Potem min. średni a często duży obrazek. Koszt całej imprezy zaczynając od modelki z prawami a kończac na młodziaku który biega do sklepu po wodę, czy owoce / uczy się :mrgreen: / to od ca. 10k $ up.
Pytania???:mrgreen:
Moje SUBIEKTYWNE pytanie: ale po co? Trzeba by dodawać Twój opis do każego podpisu pod fotkę. :-) Sorry, ale ten onanizm mi nie imponuje. Można jeszcze inaczej! Zapłacić kilkaset tysięcy baksów za specjalistyczny soft 3D, supernowoczesne pluginy i hipersprawnego operatora. Następnie maszyny liczące do zrenderowania. Też OGROMNE przedsięwzięcie. A może jako amator jestem troszkę niesprawiedliwy... ;-) :-P

sico
12-04-2006, 10:59
hmmm te fotki są sztuczne... to co najlepsza fotografia to taka strzelana na spacerze ay? ;) bo naturalna i wogóle :) w tych zdjęciach wcale dużo szopa nie ma. I jaki znowu onanizm... jak masz klienta takiego jak Nike który Ci płaci tyle za sesję że możesz sobie zatrudnić 30 ludzi do pomocy to co zrobisz? sam będziesz robił makijaż modelce żeby nie było onanizmu i żeby kasy nie wydawać? :D btw. mi nawigacja na stronie nie sprawiała najmniejszego problemu

Loram
12-04-2006, 13:25
Moim zdaniem fotki świadczą o profesjonalnym zespole pracującym nad horeografią, kostiumami, makijażem, fryzurami, plenerami, światłem itp.

Odnoszę wrażenie, że fotograf ma tam najmniejszą pracę do wykonania ;)

Wielu z nas chciałoby mieć dostęp do takiego sztabu profesjolanistów i takiego sprzętu.

Kwestia czy to się komuś podoba nie podlega dyskusji bo de gustibus non est disputandum