PDA

Zobacz pełną wersję : PHOTOKINA kto sie wybiera???



Tequil
15-09-2004, 22:50
osobiscie jade na targi do kolonii (moze jakies gadzety od CANONa wyskrobie 8) )
a moze jakos zareklamowac CANON BOARD Polska?? :mrgreen:
Jak cos chcecie to pisac...
BTW jedzie ktos???

gietrzy
15-09-2004, 22:58
osobiscie jade na targi do kolonii (moze jakies gadzety od CANONa wyskrobie 8) )
a moze jakos zareklamowac CANON BOARD Polska?? :mrgreen:
Jak cos chcecie to pisac...
BTW jedzie ktos???
Nie za bardzo rozumiem? Jedziesz i szukasz towarzystwa? Szukasz kogoś by się podzielić kosztami? Jakby co ja się pisze, tylko ile mniej więcej taki urlop kosztuje :!:

Tequil
19-09-2004, 22:52
ja jade ze znajomymi...tak zapytalem... zawsze mozna bylo sie spotkac na miejscu przy stoisku CANONa :wink:

Triszer
26-09-2004, 17:12
mozna bylo sie spotkac na miejscu przy stoisku CANONa
Ta, i dokopać żółtkom do **** za FF/BF

Tequil
01-10-2004, 02:04
własnie wrocilem 8) wszytskie CANON'owe dslr'y obmacalem... foty mam na karcie jak zgram to wrzuce do wgladu ;)

Tomasz Golinski
01-10-2004, 02:08
lepiej cos opowiedz wlasnymi slowami :)

Tequil
01-10-2004, 11:06
odnosnie stoiska CANONA , tłumy ludzi, każdy aparacik do obmacania, mozna poprosic o dolaczenie jakiego tylko chcesz obiektywu/lampy,mozłiwosc porobienia fotek na wlasnej karcie, szkoda tylko ze na DS MKII nie dali zrobic fotek na własnej karcie tłumaczac sie tym, ze jest to wersja BETA i takie tam...
Na kazde pytanie odpowiadaja, tłumaczac jak dziecku z duza dozą cierpliwoscia, nawet wrzuca Ci na kompa fotki ktore zrobiles i tlumaczy dlaczego tak a nie inaczej
Sesje w przygotowanym studio aparatami serii 1D
Generalnie Świetna sprawa...
Najwieksze firmowe stoisko z aparatami bylo u CANONa i LEICA'i
Nikon zostal w cieniu..tych ze firm, mam fotki z D2h (umywaja sie kolorystyka do 1D mkII, swiatlo zastane bez lampy)
Cos mi sie obiło o uszy o CANONie 50D... :roll:

Tomasz Golinski
01-10-2004, 12:21
Szkoda, ze na pokazie lotniczym nie moglismy sobie z Muflonem polatac kazdym samolotem. Chocby tymi malymi na radio... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tequil
01-10-2004, 13:21
:mrgreen: 8) :twisted:
fajna sprawa... wsadzasz karte do aparatu i focisz seeee (nie odchodzac od "stoiska :cry: ) pozniej mowisz po prosze 70-200 IS, 16-35,TS-E 24 f/3.5 L mhmm a moze ten jasniejszy Canon TS-E 45 f/2.8 no dobrze niech bedzie TS-E 90 f/2.8, prosze jeszcze o lampke 580EX aaaa i jeszcze chcialbym doczepic jakis staloogniskowy jasniutki tele... no moze byc mhmmm EF 200 f/1.8 L USM :wink:

Tomasz Golinski
01-10-2004, 13:28
hmm. najbliższe co miałem do takiej zabawy, to chodzenie na wycieczki z Muflonem ;)