PDA

Zobacz pełną wersję : L800 EPSON problem



kakikow
12-04-2014, 14:40
witam mam problem zainstalowałem płytę od l800 ale wyskakuje mi to restart epson photo print after installing the latest version easy print module gdy chce uruchomić Epson Easy Photo Print co mozna z tym zrobić

nightcrawler
12-04-2014, 18:40
Odinstaluj wszystko i ściągnij oprogramowanie i sterowniki ze strony Epsona i zainstaluj ponownie. Daj znać czy coś dało.

kakikow
12-04-2014, 22:09
to samo dalej ;( gdy drukuje przez LR foty są gorszej jakosci niz z drukarki za 200 zł

goran
27-04-2014, 23:22
ciekawa sprawa!
zakupiłem wczoraj tą drukarkę i spotkał mnie ten sam los!
Zainstalowała się ładnie. Odpaliłem Epson Easy Photo Print, wydrukowałem 3-4 foty, wydrukowałem płytkę. Wszystko cacy! Za drugim razem nie udało mi się już odpalić tego softu a co ciekawe po kilku errorach pokazuje mi że drukarka nie jest zainstalowana.
Przy próbie uruchomienia EEPP najpierw wyskakuje error jak u kakikow w pierwszym poście a później drugi:
cannot start EEPP due to mising files or insufficient memory. Reinstal EEPP, or make sure there is enough available memory. W między czasie wyskakuje jakiś monit z My Epson Portal (coś o aktualizacji). I po tym nie działa juz nic ...

Pewnie trzeba będzie się zmierzyć z pomoca techniczną epsona. Mozliwe że coś w sofcie jest skopane. Drukarki oddać się raczej nie da (mimo że mam ją 2 dni) choćby ze względu na sposób instalacji ... masakra.