PDA

Zobacz pełną wersję : Trójmiasto 27 Kwietnia



GalaktycznyMuczaczo
10-04-2014, 22:37
Hej Hej

Tak sobie myślę, gdyż zdarza mi się otrzymywać wiadomości od różnych osób tutaj i muszę stwierdzić, że pomimo tak wielkiej biblioteki wiedzy jaką jest internet wiele osób wciąż ma podstawowe pytania dotyczące aparatu, obiektywów , fotografii, obróbki. W temacie fotografii siędzę od wielu lat zarówno od strony praktyczno/technicznej jak i teoretycznej. Główne tematy fotografii w których się specjalizuje to szeroko pojęta fotografia portretowa/rodzinna , z tego też powodu będą za 2 tygodnie w Polsce w Trójmieście, chciałbym zaprosić wszystkich serdecznie na Fotograficzne ABC, podstawowa praca z lustrzanką, praca ze światłem, jak zacząć tą przygodę.

Do kogo są kierowane warsztaty?
Do każdego amatora fotografii , który stawia pierwsze kroki w fotografii.
Do osób, które moze nie chcą zostać fotografami, jednak mają lustrzankę i chcą mięć znacznie lepsze zdjęcia z wyjazdów wakacyjnych, imprez rodzinnych.
Do ludzi którzy zamiast w niedzielę po obiedzie zasiadają przed TV wolą spędzić czas aktywnie

Warsztaty NIE są kierowane do osób zaawansowanych lub profesjonalistów, jak i hejterów :) , jeżeli masz ochotę przyjść z kartka papieru i przygotowanymi pytaniami, którymi chcesz spowodować to abym wyszedł na amatora lub laika, odpuść sobie, nie psujmy zabawy i pasji innym, pogoda za oknami coraz lepsza i w taki dzień można chociażby wyjść na piwo.

Spotakeni NIE JEST PŁATNE, tzn. JEST DARMOWE

Serdecznie zapraszam

* Nic prócz chęci i dobrego humoru (oraz aparatu) nie jest potrzebne aby pojawić się na spotkaniu
** Jeżeli chcesz potwiedzić swoje przybycie wpisz się tutaj oraz napisz do mnie PW . Zostanie sporządzona lista.
*** Temat nie jest stworzony do dyskusji na temat moich zdjęć, moich umiejętności oraz wiedzy, chetnych do wypowiedzenia się na temat moich fotografii zapraszam linków w podpisie.

https://canon-board.info/imgimported/2014/04/13765742745_4c72e39785_o-2.jpg
źródło (https://flic.kr/p/mYr2Ja)

misiek_lublin
13-04-2014, 18:44
Hej hej jak bedziesz w UK to pisalbym sie na powrotke warsztatow :)

GalaktycznyMuczaczo
13-04-2014, 22:02
Jeżeli znajdą sięchetni to nie widzę przeszkody aby zrobić takie warsztaty w UK

trothlik
13-04-2014, 22:56
Jeżeli znajdą sięchetni to nie widzę przeszkody aby zrobić takie warsztaty w UK

Jak będziesz miał wiecej chętnych to daj cynę kiedy i gdzie chętnie czegoś się poduczę...;)

GalaktycznyMuczaczo
14-04-2014, 00:04
Jak będziesz miał wiecej chętnych to daj cynę kiedy i gdzie chętnie czegoś się poduczę...;)

Jeżeli siedzisz w uk to nie ma problemu, już 1 osoba jest chętna

trothlik
14-04-2014, 20:46
Jeżeli siedzisz w uk to nie ma problemu, już 1 osoba jest chętna

No to git. W taki razie czekam na cynę ;)

GalaktycznyMuczaczo
14-04-2014, 23:04
No to git. W taki razie czekam na cynę ;)

no to już mam 2 :)

Kecaj
16-04-2014, 00:41
no to już mam 2 :)

Jeżeli gdzieś trochę mocniej na zachód od Londynu, to z przyjemnością się czegoś dowiem nowego... ;)

GalaktycznyMuczaczo
16-04-2014, 00:49
Jeżeli gdzieś trochę mocniej na zachód od Londynu, to z przyjemnością się czegoś dowiem nowego... ;)

Londyn ma super komunikacje, zapraszam z wielką chęcią :)

Kecaj
16-04-2014, 01:03
Londyn ma super komunikacje, zapraszam z wielką chęcią :)

To dopiero bliżej wakacji. ;) Urlopu teraz nie uświadczę, a będzie gdzieś z 250mil niestety, także jednodniowy wypad nie przejdzie... Temat zapamiętam w każdym razie. :D

GalaktycznyMuczaczo
16-04-2014, 01:23
w wakacje odpoczywam albo pracuje :D

Kecaj
16-04-2014, 10:59
w wakacje odpoczywam albo pracuje :D

To ok, nawet bym nie proponował wtedy. ;) Poza klasycznymi 2 tygodniami coś wcześniej będę miał wypracowane, także może jeszcze przed okresem wakacyjnym. ;) O wszystkie inne czynniki też "zagrają" ;)

GalaktycznyMuczaczo
21-04-2014, 23:26
podbijam niedziela w tym tygodniu wciąż aktualna, czekam na więcej osób ;)

misiak42
23-04-2014, 08:11
Wiadomo już gdzie i w jakich godzinach będzie spotkanie? Czy planowany jest również plener? :)

GalaktycznyMuczaczo
23-04-2014, 18:06
Planowana goidzna to 10 , plener jak najbardziej jest planowany, jedna dziewczyna się wysypała więc staram się wykombinować drugą

GalaktycznyMuczaczo
23-04-2014, 20:30
Szanowni moi drodzy, znalazła się jak widać mała ale mysle fajna grupka osób z którymi spędze ten czas w niedziele na podszkalaniu swjego warsztatu fotograficznego. Plan jest prosty i dla każdego osiągalny. Niedziela 27.04 godz.11.00 spotykamy się na molo w orłowie wszelkie osoby zainteresowane mogą wciąz do mnie pisać na priv badź tutaj.

GalaktycznyMuczaczo
27-04-2014, 09:17
Jezeli ktos rano wchodzi tutaj zeby zobaczyc czy wszystko ok to informuje ze tak , ja wlasnie soe przygotowuje

hotglus
27-04-2014, 15:01
Jeszcze raz dziękuję za możliwość ciekawego spędzenia niedzielnego (przed)południa i możliwości podszlifowania warsztatu. Mam nadzieję, że autor wątku nie będzie mi miał za złe mini relacyjki (portrety będą "się robić" jeszcze przez jakiś czas)?

Co ja tutaj robię?

https://canon-board.info/imgimported/2014/04/24wa4af-1.jpg
źródło (http://i58.tinypic.com/24wa4af.jpg)

Uprasza się nie chodzić po ławkach!

https://canon-board.info/imgimported/2014/04/24glp3p-1.jpg
źródło (http://i61.tinypic.com/24glp3p.jpg)

GalaktycznyMuczaczo
27-04-2014, 19:28
Ja dopiero wrócilem do domu, dziekuje bardzo wszystkim za przybycie i za wspólnie spędzony czas, mam nadzieje że pomimo tak mało czystych faktów których możliwe ze wszyscy się spodziewali, wynieśliście dodatkową wiedze oraz zdjęcia dzieki którym kolejne sesje zdjęciowe będa dla was lepsze . wszyscy ktorzy maja jakies backsage'owe zdjęcia to wrzucajcie tutaj bo ja nie zrobilem zadnego jako fotorelacja.

sston
24-07-2014, 17:58
Warsztacik w uk nadal aktualny???pisze sie chetnie

misiek_lublin
24-07-2014, 21:13
Podbijam i ja, zawsze z checia :)

GalaktycznyMuczaczo
25-07-2014, 13:57
Jeżeli są chetni to czemu nie, chętnie podejme się tego

diac
25-07-2014, 16:49
kiedy gdzie i za ile :) ?

GalaktycznyMuczaczo
25-07-2014, 17:48
to może chętnych zapraszam na priv i zobaczymy ilu nas jest a nastepnie coś wymyśle

--- Kolejny post ---

ten temat mozna zamknąć,