PDA

Zobacz pełną wersję : nieuwzgledniona gwarancja na migawke(1d) brak czesci !!! pomocy



swi3ty
03-03-2014, 17:30
witam
Dzisiaj dostarczylem swojego 1d Mark II na Zytnia i otrzymalem analize uszkodzenia:
uszkodzona migawka (24tys) brak mozliwosci zamowienia nowej i naprawy gwarancyjnej. Zaliczyl ktos podobna sytuacje? Ja wiem ze aparat leciwy ale gwarancja ma 200tys klepniec WTF?
a kupowalem wlasnie z nastawieniem na niski przebieg.

jezeli ktos mial podobna sytuacje prosze o porade.... no chyba ze rzeczywiscie Canon ma taka polityke i ....tyle

:/

nniwi
03-03-2014, 19:24
hej
a jesteś pewien że to pierwsza migawka?

swi3ty
03-03-2014, 19:32
coz moge powiedziec
kupiony z 2 reki. Osoba od ktorej kupilem ma go od nowosci. Serwisowany caly czas w warszawce. Glowy oczywiscie nie dam ale z rozmowy wyszlo ze zajmuje sie foto raczej zawodowo i dba o sprzet. Na moj nos facet normalny nie jakis tam cwaniaczek.
ale
w serwisie nie stwierdzono " druga migawka gon sie pan" tylko " migawka kwalifikuje sie do wymiany gwarancyjnej ale tego nie zrobimy bo nie ma juz w canonie czesci do tego modelu" ( gon sie pan ;)))

to mnie dziwi - szukam wiec odpowiedzi czy mam sie o co burzyc. Moze canon gdzies zapisal gwarancja 200tys lub 10 lat i ... gon sie pan. A jezeli nie to gdzie z problemem uderzyc.

Tragedia bo wykrwawilem sie na obiektyw ostatnio, sezon wyscigowy (motocykle) sie zbliza a ja jestem w ciemnej ...:(((

nniwi
03-03-2014, 19:50
kilka dni temu odebrałem 1dmk2n z nową migawką (zapłaciłem niecały 1000pln) dziwne że do 1dmk2 nie ma już, chyba do 2 i do 2n jest ta sama migawka(chyba że się mylę)

tomfoot
03-03-2014, 19:51
A spytałeś w tym serwisie o co chodzi? Zadzwoniłeś do canon polska? Masz ksero pierwotnego dowodu zakupu i kartę gwarancyjną?

jinks
03-03-2014, 19:57
Jeśli w serwisie csi nic nie wskórasz spróbuj skontaktować się z serwisem w Berlinie albo poszukać serwisów nieoficjalnych w PL. Można też poszukać migawki na ebayu de/uk/usa.

nniwi
03-03-2014, 21:29
proszę daj znać jak dowiesz się czegoś więcej

Bolek02
03-03-2014, 21:55
Musisz sprawdzić w innych autoryzowanych serwisach np. w Berlinie. Dowód zakupu nie jest do tego wcale potrzebny, bo w tym wypadku działa gwarancja specjalna producenta.

swi3ty
04-03-2014, 09:26
a gdzie Kolega wymieniał tą migawkę? tez w warszawce? Napisze tez do serwisu w Berlinie zobaczymy jak sprawa sie potoczy dalej.

nniwi
04-03-2014, 09:44
a gdzie Kolega wymieniał tą migawkę? tez w warszawce? Napisze tez do serwisu w Berlinie zobaczymy jak sprawa sie potoczy dalej.

Warszawa ul. Żytnia

swi3ty
04-03-2014, 10:49
no to albo zostalem olany albo rzeczywiscie sie roznia. Zglosiloe sprawe na oficjalna linie canon polska. Pisze tez do serwisu w Berlinie
Rüdiger Maerz GmbH
Kurfürstendamm 102
10711 Berlin

a gdybym poprosil Kolege o nr zlecenia? Mialbym na Zytniej jakis punkt zaczepienia?

nniwi
04-03-2014, 10:53
Z/1398/01/04 - migawka kosztowała 984pln

Bolek02
04-03-2014, 12:24
Ja też w Wa-wie na Żytniej, ale jakiś czas temu. Robili mi tam też lustro w 5D i też żadne papiery nie były potrzebne. Oni sobie w takich przypadkach sami sprawdzają i uzgadniają z producentem.
Możesz też napisać zapytanie do Canon Polska bezpośrednio.

mrek
04-03-2014, 12:42
witam
Dzisiaj dostarczylem swojego 1d Mark II na Zytnia i otrzymalem analize uszkodzenia:
uszkodzona migawka (24tys) brak mozliwosci zamowienia nowej i naprawy gwarancyjnej. Zaliczyl ktos podobna sytuacje? Ja wiem ze aparat leciwy ale gwarancja ma 200tys klepniec WTF?
a kupowalem wlasnie z nastawieniem na niski przebieg.

jezeli ktos mial podobna sytuacje prosze o porade.... no chyba ze rzeczywiscie Canon ma taka polityke i ....tyle

:/
w kwietniu 2011 oddałem na Zytnią 1Dmk2 z padniętą drugą migawką.
Otrzymałem wycenę odpłatnej wymiany migawki. Nie muszę mówić, że to było blisko 1000 pln
Na moje wyraźne pytanie jaki przebieg ma uszkodzona migawka dostałem zapytanie czy decyduję się na odczytanie stanu licznika w cenie... 20 pln.
Podjąłem te trudną finansowo decyzję ;)
Odpowiedz serwisu to 83 tysiące cykli + decyzja o.... darmowej wymianie migawki!
Walcz o swoje prawa. No chyba że firma Canon zmieniła politykę dotyczącą migawek w modelach prof.

nniwi
04-03-2014, 13:18
dowiedziałem się właśnie że 1dmk2 i 1dmk2n mają takie same migawki, w moim wypadku naprawa była płatna bo wysiadła lemelka przy przebiegu 150tys. darmowa wymiana jest jedorazowa.

Bolek02
04-03-2014, 15:33
Jeśli licznik biegnie od początku żywota puszki, to darmowa wymiana nie jest jednorazowa, jeśli w dalszym ciągu nie uzyskałeś deklarowanego przez producenta przebiegu.

nniwi
04-03-2014, 15:42
ja dostałem wiadomość że wymiana jest jednokrotna, ciekawa sprawa

Bolek02
04-03-2014, 16:47
Wychodzi na to, że Serwis robi co chce i tylko od niego zależy jak zakwalifikuje naprawę. Jeśli walczysz o swoje to w końcu występują o refundację naprawy do Canona i okazuje się , że można.

swi3ty
04-03-2014, 16:49
odpowiedz z zytniej po mailu w ktorym pytalem o to dlaczego dla Kolegi mieli na wymiane a pare dni pozniej juz nie. Wynika ze mieli cos na stanie i sie juz nie zalapalem. Ja raczej mysle ze lepiej odplatnie wymienic niz za darmo jak sie ma pare luznych sztuk ....



"Wsparcie na aparat został już zakończony co oznacza, że nie ma możliwości dalszej naprawy takiego sprzętu pomimo, nie przekroczonego limitu.

Migawka która została użyta do naprawy odpłatnej była zamówiona przez nasz serwis jeszcze przed końcem wsparcia na części.

Akcja bezpłatnych wymian migawek niestety została już odgórnie zakończona."


Napisalem zeby mi podali oficjalna date (co do miesiaca) kiedy CANON postawil na tym krzyzyk oraz czy odplatnie mi to wymienia...

raczej zostaje w ciemnej. Jedyna nadzieja ze w niemcach (ten serwis w Berlinie ) cos bedzie. Ale biorac pod uwage ze sa bogatrzym spoleczenstwem, wiec raczej w mkII sie tam raczej juz nikt nie bawi :/

Pech Jak CH .. 24 tys klepniec i kupa no niech to zarysowana matryca. ;)) A widzialem kolesia co ma 350tys nabite i smiga ....

nniwi
04-03-2014, 17:24
czyli co jak znowu padnie mi migawka nawet za pieniądze mi nie wymienią? szkoda

swi3ty
04-03-2014, 21:28
odpisali ze nie udziela juz zadnych informacji. Nie maja juz tych migawek i basta. Czekam co z canon polska odpisza... ale raczej trza zaczac zbierac na "trojke" ;/

nniwi
04-03-2014, 22:11
no to chyba miałem szczęście w nieszczęściu i też zaczne zbierać na 1dmk3 8-)

Naprawiacz
05-03-2014, 10:40
odpowiedz z zytniej po mailu w ktorym pytalem o to dlaczego dla Kolegi mieli na wymiane a pare dni pozniej juz nie. Wynika ze mieli cos na stanie i sie juz nie zalapalem. Ja raczej mysle ze lepiej odplatnie wymienic niz za darmo jak sie ma pare luznych sztuk ....



"Wsparcie na aparat został już zakończony co oznacza, że nie ma możliwości dalszej naprawy takiego sprzętu pomimo, nie przekroczonego limitu.

Migawka która została użyta do naprawy odpłatnej była zamówiona przez nasz serwis jeszcze przed końcem wsparcia na części.

Akcja bezpłatnych wymian migawek niestety została już odgórnie zakończona."


Napisalem zeby mi podali oficjalna date (co do miesiaca) kiedy CANON postawil na tym krzyzyk oraz czy odplatnie mi to wymienia...

raczej zostaje w ciemnej. Jedyna nadzieja ze w niemcach (ten serwis w Berlinie ) cos bedzie. Ale biorac pod uwage ze sa bogatrzym spoleczenstwem, wiec raczej w mkII sie tam raczej juz nikt nie bawi :/

Pech Jak CH .. 24 tys klepniec i kupa no niech to zarysowana matryca. ;)) A widzialem kolesia co ma 350tys nabite i smiga ....

Piszą wyssane z palca bzdury. Serwisy autoryzowane migawki zamawiają do konkretnych puszek i na pewno nie trzymają "paru sztuk" na stanie bo muszą za to płacić. Jak nie odpisują nic na temat terminu zakończenia wymiany migawek, to znając życie, Canona i CSI jest to pomysł jak tu ponownie wy... ludzi w naszym kraju. Pisz do Berlina, to Ci odpowiedzą dokładnie jak się sprawa ma cała.

Bolek02
05-03-2014, 12:55
Dokładnie tak jak napisał Naprawiacz. Osobiście poprosił bym oficjalnie warszawski Serwis o stosowny dokument skoro nie chcą wymienić migawki w ramach gwarancji producenta i podstawę ich decyzji.
Równocześnie poprosiłbym Serwis w Berlinie o zajęcie niezależnego stanowiska w sprawie ( oczywiście nie informuj ich o problemach z polskim Serwisem ). Będziesz miał jasność w temacie i podejrzewam, że załatwioną sprawę jak należy :)

Adamo
05-03-2014, 13:12
może wtrącę swoje zdanie ponieważ sam interesuje się zakupem starszych body 1d2 1d2n 1ds pisałem dosłownie z 1 h temu z gościem z serwisu z Żytniej na chat na ich stronie , o płatnej wymianie migawki i podał mi szacowane koszty mniej więcej wymiany usługa + częsci podał kwoty i nic nie mówił o tym że nie wymieniają bo nie mają części... rozmawiałem z Panem Zbigniewem ..nazwiska nie pamiętam

więc również jestem zaszokowany informacjami że nie wymieniają bo nie ma części..

nniwi
05-03-2014, 13:20
mnie też na chat poinformował że migawka do 1dmk2 jest taka sama jak do 1dmk2n i w razie awarii taki sam koszt poniosę

Da__FreaK
05-03-2014, 14:17
no to chyba miałem szczęście w nieszczęściu i też zaczne zbierać na 1dmk3 8-)


Ja uzbierałem na 1d3, żałuje zakupu i sprzedaje to dziadostwo..

nniwi
05-03-2014, 14:21
Ja uzbierałem na 1d3, żałuje zakupu i sprzedaje to dziadostwo..

a co nie tak z nim?

salas
05-03-2014, 14:26
a co nie tak z nim?

testy na tablicy na AF al servo wypadaja gorzej niz 1d2 :shock:

Da__FreaK
05-03-2014, 14:26
AF..Działa sobie jak chce
Tu conieco więcej w wątku http://www.canon-board.info/canon-dslr-19/canon-eos-1d-mark-iii-19872/index201.html

swi3ty
05-03-2014, 17:37
pisalem do Berlina
bez problemu koszt migawki 330e Wymiana od reki. Doprezyzowalem pytanie co z gwarancja CANONA na te 200tys klikniec migawki bo tak jakos nie odniesli sie do mojego sugestywnego free of charge ;)))
"
The costs to repair the camera can be app. 330,00€ ( under reserve )for a new Shutter.
"

Zaczyna do mnie niestety dochodzic ze chyba mnie zlali na tej zytniej ;/
Nie chce tam za bardzo dymic bo blizej do warszawy niz do Berlina. Zlecenia sa aparatu nie ma a nie mam czasu sie klocic bo jak stana okoniem to ch... zdzialam. A jak nawet to sprawa sie przeciagnie .....
zobaczymy jak berlin sie odniesie do wymiany w ramach gwarancji. No i czekam na odp z CANON Polska.


co do Kolegi z markiem III to ja temat gryzlem chyba z pol roku. WSZYSTKIE puszki ktore mialem w reku ( ok 12 z allegro, tablicy itp ogloszen) byly zajechane na maxa lub z wadliwej serii (AF na ALL SERVO ). Nagminnie palono glupa ze nie wiedza jak stan migawki bo nie potrafia sprawdzic itp. Dlatego marek II dla mnie osobiscie jest w pyte ( sport wyscigi moto/sam / reporterka). Nawet studio tym obskakiwalem chociaz no FF to nie jest wiadomo. Lipa natomiast jest w ciemnym kosciele i generalnie jak sie juz cos niedoswietli to sie tego nie wyciagnie - szum potezny.
ale ze sloikiem 100-400L to mozna smialo na ustawke isc i siac spustoszenie <lol>

Sam nie wiem dlaczego przy tak niskim zuzyciu to szlag trafil. Moze jakos ten licznik byl cofniety. Ale pucha ma zero sladow uzytkowania obtarc itp. co raczej wskazuje na stan faktyczny. Tym bardziej ze sa papiery jak byl serwisowany na zytniej to pisali stan migawy. Sory ze tak smuce ale zal dupsko sciska - tym bardziej ze akurat trafilo mnie jak sie wyplukalem z mamony ;/



pozdrawiam

RobertON
05-03-2014, 18:35
Sory ze tak smuce ale zal dupsko sciska - tym bardziej ze akurat trafilo mnie jak sie wyplukalem z mamony ;/

Obrazowe podsumowanie, ale ma się już ku dobremu.

I tym optymistycznym akcentem...

P.S. Znaczek euro działa €, prawy Alt+U :)

artd4
05-03-2014, 19:47
Z całą uwagą przypatruje się tym wpisom
Też mam 1d MK II N i zastanawiam się czy go w tej sytuacji odsprzedać czy ...oszczędzać
Sprzedać szkoda bo to bardzo dobry aparat, a oszczędzać jedynkę bez sensu.
Mam nadzieję że dobije do 300 tys bo teraz jeszcze nie mam połowy.
A teraz bardzo rzadko fotografuje.
Poza tym mikroskopijny 1000D gdy nie trzeba prędkościi orecyzji wystarcza.
Postawienie 1000D(najmniejszego C) koło 1D MK IIN (najwiekszego C) robi kolosalne wrażenie
Wiem że z migawkami jest bardzo różnie, ale wiem że jedynki biją inne na głowę pod względem trwałości.
Pewnie to naiwne ale myślę że jeszcze wytrzyma dłużej niż nowy XXXD,czy XXD.
Wszystkim życzę niezniszczalnych migawek.

swi3ty
05-03-2014, 19:58
wyscigi moto zaczynalem z 1000D... z sigma 70-500.... Kolesie z "elkami" w Brnie tarzali sie ze smiechu ;))) Mam jako jedyny z tego wyscigu bogata kolekcje rozmytych kadrow oraz "tyłów" Nie ma co AF z 1000D to jest magia <lol>



f### it Liczy sie pasja ;))

artd4
05-03-2014, 20:16
Jest takie powiedzenie że jak coś jest do wszystkiego tzn że jest do niczego
Dlatego 1000 d nie dorówna jedynce w szybkości i celności,ale i jedynka nie zawsze jest poręczna.
Czyli jedyka jeżeli chodzi o szybkość pewność a 1000d gdy chodzi o dyskrecjęi wygodę
Ale mam takie pytanie
Jak sprawdzić stan migawki?
Czy ktoś wiek jak objawia się psucie migawki?
Tzn nie chodzi mi o efekt padnietej migawki a padającej?

swi3ty
05-03-2014, 21:41
stan migawki najszybciej tutaj.
Camera Shutter Count (http://www.camerashuttercount.com/)
Ladujesz rawa (cr2) i cyk Tam tez lista puszek ktore jest to w stanie sprawdzic. Zasadniczo w tagach to jest zapisanie foty.

Ale moj widok na Krywaniu na zachodzie slonca jak rozstawialem na statywie ta jedynke - skrzynie niczym starodawny fotograf z malutkim szerokim 10-20 tez budzil usmiech politowania ;))) Jeszcze brakowalo zebym zarzucil ta plachte na plecy i blysnąl fosforem ;)))))

co do tej roznicy to moje doswiadczenia sa takie
padajaca - pasek poziomy zwlaszcza gdy zrodlo swiatla z boku lub ogolnie jakies niespodziewane efekty swietlne na zdjeciach . Najbardziej widac w trybie AV i bez obiektywu strzal ze swiatlem. Lub z obiektywem na mocno zamknietej dziurze.
padnieta - efekt zaluzji czyli tak chocby tryb interlace mnostwo cienkich linii , ew czern jak juz nie odbija mechanizm.

Tez trudno jest tak na oko wywnioskowac czy migawka, mechanizm podnoszenia czy kurtyna. Ale to chyba jakos tak razem ze soba gra.

swi3ty
06-03-2014, 12:47
Niemcy odpisali ze jak podesle aparat to sprawdzaja migawke i jak bedzie w ramach tych 200 000 klikniec to wymieniaja bezplatnie tylko kasuja 50€ za przesylke do PL. Jezeli nie 330€ + 50 za wysylke€.

Czyli w kraju maja mnie w dupie a za granica nie ma problemu ... smutne

nniwi
06-03-2014, 13:01
sam już nie wiem co o tym myśleć, mój aparat ma 155tys. a za wymianę migawki zapłaciłem 1000pln niby było mechaniczne uszkodzenie lemelki a to nie obowiązuje jako wymiana darmowa

Da__FreaK
06-03-2014, 13:12
Mój 1d2 ma juz 102k i dalej działa jak diabeł :D Ale, zobaczymy jak kupie dobry egzemplarz 1d3 :)

Bolek02
06-03-2014, 13:51
Niemcy odpisali ze jak podesle aparat to sprawdzaja migawke i jak bedzie w ramach tych 200 000 klikniec to wymieniaja bezplatnie tylko kasuja 50€ za przesylke do PL. Jezeli nie 330€ + 50 za wysylke€.

Czyli w kraju maja mnie w dupie a za granica nie ma problemu ... smutne

To teraz już masz podstawy, aby ubiegać się o bezpłatną wymianę na Żytniej.
Zamiast z nimi polemizować mailowo, po prostu wyślij sprzęt na ich koszt - szczegóły na stronie csi i już. Jeśli masz absolutną pewność odnośnie przebiegu, to masz prawo skorzystać ze szczególnej gwarancji producenta i wtedy Serwis pokrywa wszelkie koszty łącznie z transportem. W 2013r korzystałem z takiej gwarancji więc sprawdzone, musi być tylko wysłane Kurierem którego serwis wskazuje i z którym ma umowę.

Adamo
06-03-2014, 15:58
Ja w dniu wczorajszym szukałem opcji wymiany migawki w Canonach w Google i natrafiłem na serwis z Bydgoszczy zadałem im pytanie ile i napisano mi koszty wymiany zarówno na używana jak i nową - nic nie pisano o braku części.

proszę się zapoznać bo odpisywali komentarzami na swojej stronie nie znam tego serwisu ale odpowiedź od nich jednoznaczna była że wykonują więc ekipa z Żytniej leci w kulki chyba z kolegą któremu powiedziano że nie ma części a mnie że normalnie wymieniają

Serwis aparatów Canon w Bydgoszczy odpowiedź na zapytanie (http://www.fotoserwis.bydgoszcz.pl/serwis-aparatow/canon/comment-page-4/#comment-1419)

nniwi
06-03-2014, 16:39
znowu ciekawa sprawa serwis w Bydgoszczy twierdzi że można wymieniać same lamerki cytat"Można też wymienić same lamelki wtedy cena jest niższa." a u mnie wymieniono wszystko a tylko lamelki były uszkodzone

swi3ty
06-03-2014, 22:22
dziekuje Koledzy za zaangazowanie w temat.

Zbieram to do kupy i zaladuje petarde jeszcze raz na Zytnia. Tym razem juz na pełnej - i tak nie mam nic do stracenia.


tak na marginesie wczoraj kolejny extreme - gwiazdy 1d mkII na iso 1250 sigma 10-20 pelna dziura i naswietlanie 25s. Tylko tutaj nie ma tej wady migawy ;/

pozdrawiam

Bolek02
07-03-2014, 09:50
Dziś natrafiłem na ciekawy zapis na jednej z aukcji dot. 1d2N tej oto treści :

W aparacie 14 stycznia 2014 r. serwis Canona CSI Foto i Video na ul. Żytniej w Warszawie bezpłatnie wymienił cały mechanizm migawki. Serwis wystawił stosowny dokument o wymianie. Od tamtego czasu zrobiłem nim tylko kilkadziesiąt zdjęć aby sprawdzić, że na pewno wszystko działa poprawnie, ale i przez sentyment do kultury pracy i niepowtarzalnego dźwięku migawki. De facto jest to więc aparat z nowym wnętrzem i z wyczyszczoną matrycą.
Aparat odkupiłem w maju 2012 roku od kolegi, który kupił go nowego w Stanach i bardzo go szanował, bo wiedział za co zapłacił. Ja obchodziłem się z nim równie ostrożnie.

wnioski nasuwają się same :) http://img19.allegroimg.pl/photos/oryginal/40/36/89/58/4036895823_6

artd4
07-03-2014, 22:15
Czekam co Żytnia odpowie.
Napisz proszę.

Bolek02
08-03-2014, 00:35
Ja też jestem ciekaw jak z tego wybrną, ale nie odpuszczaj :)

artd4
19-03-2014, 12:33
Coś wiadomo w tej sprawie?

swi3ty
26-03-2014, 11:58
witam
Troche to trwało ale po kontakcie do CANON-POLSKA gdzie przedstawiłem problem oraz zasugerowalem iz sprawa jest "nagłośniona" na niniejszym forum, nastąpił cud. Wyglada na to że części sie znalazły i bedzie wszystko wymienione. W piątek wysłałem sprzet ponownie na Zytnia (na ich koszt), w poniedzialek rano mieli to na biurku. Dzisiaj dzwonilem do Canona jak sprawy sie maja i otrzymalem odpowiedz ze wszystko ok procedury wymiany ruszyly i ... mam z serwisem na Zytniej wogole juz nie gadac ;)) Bedac niedowiarkiem szampana odpale jak mój bączuś wróci ...
pozdrawiam Forumowiczów.

salas
26-03-2014, 12:23
niestety tak trzeba działać w naszym pięknym kraju ;)
masakra!
Dobrze, że się udało :) mam nadzieję, że już wszystko będzie dobrze :D

artd4
26-03-2014, 13:56
Po prostu SUPER
Trzeba zapamiętać tą ścieżkę, bo np mnie i innym może się przydać.
W końcu ten model jest dość popularny i nawet teraz pod pewnymi względami bezkonkurencyjny.

swi3ty
02-04-2014, 11:46
witam
tak cos czulem po kosciach. Tydzien temu w pon aparat dotarł na zytnia. W czwartek dzwonilem do canon polska co ze sprawa - ustne zapewnienie ze wszystko na dobrej drodze. Do tej pory zero wiadomosci a dzisiaj (sroda) nie moge sie do canon polska dodzwonic (mam bezposredni nr do pana Jacka Kierzkowskiego) - nikt nie odbiera. W niedziele mam wyjazd juz na tor i jestem tam gdzie canon mowi dobranoc...

tak jakby ktoś jeszcze mial jakies watpliwosci ....

nniwi
02-04-2014, 12:45
przykra sprawa

Bolek02
02-04-2014, 13:41
Dlaczego po prostu nie zadzwonisz do serwisu i nie zapytasz kiedy sprzęt będzie gotowy ? w końcu to do nich sprzęt wysłałeś.

Canonierzysta
02-04-2014, 13:55
mam z serwisem na Zytniej wogole juz nie gadac ) Bedac niedowiarkiem szampana odpale jak mój bączuś wróci ...

Rozumiem, że dlatego się tam nie odzywasz?

Ale na szampana wciąż liczę :P 3mam kciuki... może po prostu nie odbierają tel a sprzęt już leży naprawiony....

swi3ty
02-04-2014, 13:57
no Forumowicz tu mial racje. Tel na Zytnia i info ze powinni sie wyrobic do czwartku.... aj czlowiek czasem wogole nie mysli ...

jest chyba ok
pozdrawiam

dzeej
02-04-2014, 15:13
Czyli jednak się dało? Widać "reprymenda" od Canona dla serwisu na Żytniej zadziałała. Gratulacje!
PS: Tylko dobrze schłodzić szampana wcześniej!

zdebik
02-04-2014, 16:15
Canon Polska powinien ostro nadzorowac chlopakow na zytniej, czesto z tego co czytam ostatnio, maniane tam odstawiaja.

Bolek02
02-04-2014, 18:02
Dziwi jedynie fakt, że Serwis staje okoniem skoro producent i tak im płaci za naprawę - chyba przestało im zależeć, bo i tak mają dużo roboty.

swi3ty
03-04-2014, 12:40
witam w ten piekny dzionek ;))
byla chwila zwątpienia ale dzisiaj "czołg" wrócił z Zytniej. Wymieniona migawka - wstepne testy pokazuja ze smiga. Jedzie na robote w poniedzialek sie okaze co i jak.

Jest to rzeczywiscie dziwne ze trzeba bylo sie przebujac 2tyg zeby sie czesci znalazly. Sam nie wiem o co chodzi. A raczej wiem - gdyby to byl najnowszy markIV to pewno gadka by byla inna ...

Jeszcze raz dzieki wszystkim za wsparcie. Mysle ze watek na tym mozna zamknac
pozdrawiam

Bolek02
03-04-2014, 13:34
Widać Panowie serwisanci wolą naprawiać za pieniążki klienta zamiast dobijać się do Producenta :)
Fajnie, że wywalczyłeś co się Tobie należy, choć tak być nie powinno.