PDA

Zobacz pełną wersję : Cyfrowy album na zdjęcia



LajtekPL
25-02-2014, 22:10
Witam poszukuje darmowego cyfrowego albumu na zdjęcia. Zdjęć cyfrowych mam sporo, a tych zwykłych papierowych w szafie jeszcze więcej. Ostatnio naszła mnie myśl aby wziąc to wszystko do kupy, poskanować i uporządkować jakoś na komputerze. I tutaj liczę na waszą pomoc czy znacie jakiś dobry program w którym można układać własne albumy ze zdjęciami.

Mam nadzieję że to odpowiedni dział w końcu software ;)

Pozdrawiam ;)

Zbyszko666
26-02-2014, 00:04
Witam poszukuje darmowego cyfrowego albumu na zdjęcia. Zdjęć cyfrowych mam sporo, a tych zwykłych papierowych w szafie jeszcze więcej. Ostatnio naszła mnie myśl aby wziąc to wszystko do kupy, poskanować i uporządkować jakoś na komputerze. I tutaj liczę na waszą pomoc czy znacie jakiś dobry program w którym można układać własne albumy ze zdjęciami.

Mam nadzieję że to odpowiedni dział w końcu software ;)

Pozdrawiam ;)

Znajomym wystarczał Asuka Book Maker 2 - przetestuj ,zobacz, jak ci podejdzie to zostawisz. Jeżeli nie to zmienisz.

Betoniarka
07-03-2014, 13:59
Nie wiem czy chodzi ci o program do posortowania rzeczy na komputerze czy do stworzenia książki/albumu, który potem wydrukujesz. Asuka Book Maker 2 produkuje w efekcie końcowym pdf-y, więc nadaje się bardziej do tego drugiego (choć takie darmowe programy ma każdy producent fotoksiążek), do galerii zdjęć cyfrowych, po prostu uporządkowanych na kompie nadaje się nawet... sam Windows.

A fajny artykuł z darmowymi programami jest tu: Katalogowanie zdjęć - test 12 najlepszych programów - PC World - Testy i Ceny sprzętu PC, RTV, Foto, Porady IT, Download, Aktualności (http://www.pcworld.pl/news/361190/Katalogowanie.zdjec..test.12.najlepszych.programow .html)