PDA

Zobacz pełną wersję : Jak usunąć stronę



robsonikus
17-03-2006, 22:49
Witam
Mam do Was wielka prosbe.Wiem ze na grupie jest prezna grupa osob zawodowo zwiazanych z informatyka.Znajomy prosil mnie o pomoc w usunieciu starej strony internetowej swojej firmy.Posiada juz nowa stronke.Niestety stara byla robiona dawno temu przez jakiegos dzieciaka i znajomy nie posiada zadnego dostepu(mlody pogubil wszystkie dane o stronie login, haslo).Co z tym zrobic bede wdzieczny za wszelkie sugestie i pomoc.Oto link do problematycznej strony: http://clicstoys.website.pl/
Pozdrawiam

solti
17-03-2006, 22:56
Najprościej będzie skontaktowac się z adminem serwera, na którym jest postawiona strona i poprosić, żeby wyczyścił konto. W przypadku, kiedy nie pamięta się żadnych haseł i loginu powinno wystarczyć podanie pełnych danych i adresu email.

Vitez
18-03-2006, 10:33
Najprościej będzie

Przeciez koledze chodzi o wlamanie i usuniecie stronki konkurencji tylko tak zawoalowal ;)

solti
18-03-2006, 18:13
Przeciez koledze chodzi o wlamanie i usuniecie stronki konkurencji tylko tak zawoalowal ;)
Przeszło mi to przez myśl i na 90% masz rację:-? Jednak istnieje nikłe prawdopodobieństo, że rzeczywiście zgubił te hasła, a wtedy (zakładając legalność całej operacji) admin powinien mu pomóc:)