PDA

Zobacz pełną wersję : [rabit] motocyklowo



rabit
10-12-2013, 16:53
Witam forumowiczów ;)
Oprócz fotografii moją pasją są motocykle, dlatego jako moje pierwsze zdjęcie na CB chciałbym zaprezentować mój stary motocykl, który sprzedałem, żeby kupić nowy aparat... ;)

https://canon-board.info/imgimported/2013/12/image1-1.jpeg
źródło (http://s293.photobucket.com/user/teknick_2008/media/image1.jpeg.html)

zanussi
10-12-2013, 17:06
jako użytkownik forum CB nie śmiałbym jeździć czymś innym niż ..... CB ;)

jest tyle fajnych krajobrazów, dróg, ścieżek... a ty go sfotografowałeś na tle drzwi garażowych... co sugeruje, że mało nim jeździłeś ;) ;)

Gargins
10-12-2013, 18:21
Fajny bober. Twoja robota?

zysk
10-12-2013, 19:19
jest tyle fajnych krajobrazów, dróg, ścieżek... a ty go sfotografowałeś na tle drzwi garażowych... co sugeruje, że mało nim jeździłeś
Bo ten sprzęt do jazdy się nie nadaje,najwyżej marnego szpanu dla gimnazjalistek. Taka popierdółka.ale ładna.

rabit
10-12-2013, 20:41
;)
motocykl zbudowałem dla samej przyjemności z pracy przy nim, nie miał on służyć do długich podróży, bo do tego miałem i nadal mam odpowiedni do tego motocykl, ale głównie miał być na pokaz.
...chyba wolę sam krajobraz jako główny motyw, więc uznałem, że brama jako tło jest odpowiednia by skupić się na motocyklu ;) przynajmniej ja tak uważam, ale mogę się mylić jako "świeżak" ;)

zanussi
10-12-2013, 20:48
każdy ma inaczej... i Twoje zdanie nie musi być zgodne z moim ... :)

sabahat
06-11-2014, 07:15
1 nieziemski klimat, 3 i 4 całkiem całkiem. 2, faktycznie skopałeś kadr. Ale pomysły masz, więc nie mogę się doczekać kolejnych

namoamo
06-11-2014, 10:25
Bo ten sprzęt do jazdy się nie nadaje,najwyżej marnego szpanu dla gimnazjalistek. Taka popierdółka.ale ładna.
Napisał gość co pstryka sciagcze i stunty :lol: no padłem

Ładne zdjęcie, faktura drzwi fajnie się komponuje z kształtem motocykla.

zysk
06-11-2014, 19:26
Napisał gość co pstryka sciagcze i stunty no padłem
Przyjacielu,ja odniosłem się do nazwijmy ten pojazd "motocyklem",który nie nadaje sie do żadnej turystyki ,a nie do fotki.
Poza tym napisałem:
Taka popierdółka.ale ładna.
Wiele czasu zabrało Tobie niezrozumienie prostego zdania: tak mniej wiecej JEDEN ROK .

Kolekcjoner
06-11-2014, 21:59
A ja bym prosił bez tych epitetów. Nie czarujmy się zysk po coś to napisałeś. Nie było to ani miłe ani merytoryczne.

zysk
06-11-2014, 22:09
Nie było to ani miłe ani merytoryczne.
No to sorry,załóżmy,ze nie napisałem.
To może ten ktoś też nie napisał :
Napisał gość co pstryka sciagcze i stunty no padłem ?
Mnie to dynda ,ale jeśli jesteśmy tacy uczuleni na każde zdanie i łowo i grymas twarzy :roll: .