PDA

Zobacz pełną wersję : Czarny EOS 300D już w europie



Algier
12-09-2004, 10:23
Jak informuje niemiecka filia Canona od września można, na terenie tego kraju, nabyć specjalny zestaw z czarną wersją 300D. W skład zestawu wchodzi także obiektyw EF-S 18-55mm oraz pojemnik na baterie BG-E1. Sugerowana cena detaliczna wynosi 1199 Euro.

Canon EOS 300D jest nadal najtańszą lustrzanka cyfrową, a nowa obudowa z pewnością sprawi, że będzie on bardziej atrakcyjny. Z pewnością aparat w niedługim czasie trafi także do polskiej sieci dystrybucyjnej

Źródło: Światobrazu.pl (http://swiatobrazu.pl/index.php?s=423)

eternus
12-09-2004, 15:32
Jak informuje niemiecka filia Canona od września można, na terenie tego kraju, nabyć specjalny zestaw z czarną wersją 300D. W skład zestawu wchodzi także obiektyw EF-S 18-55mm oraz pojemnik na baterie BG-E1. Sugerowana cena detaliczna wynosi 1199 Euro.

Canon EOS 300D jest nadal najtańszą lustrzanka cyfrową, a nowa obudowa z pewnością sprawi, że będzie on bardziej atrakcyjny. Z pewnością aparat w niedługim czasie trafi także do polskiej sieci dystrybucyjnej

Źródło: Światobrazu.pl (http://swiatobrazu.pl/index.php?s=423)

Zwazywszy, ze jest sporo ludzi oceniajacych aparat po kolorze, to jest to dobry ruch maketingowy. A w rzeczywistosci rzecz pozbawiona sensu, choc skoro Japonczycy maja miec czarny, to dobrze by bylo, zebysmy i my mieli wybor.

Jak wejdzie to Polski wersja czarna, to wyrzuce swoja brzydka srebrna i kupie czarna :D bedzie profesjonalna :)

Rudi
12-09-2004, 15:35
Jak wejdzie to Polski wersja czarna, to wyrzuce swoja brzydka srebrna i kupie czarna :D bedzie profesjonalna :)
Albo do lakiernika oddaj :wink:

eternus
12-09-2004, 15:39
Jak wejdzie to Polski wersja czarna, to wyrzuce swoja brzydka srebrna i kupie czarna :D bedzie profesjonalna :)
Albo do lakiernika oddaj :wink:

Nieeee bo to dalej bedzie amatorski aparat stylizowany (oszukiwany) na profesjonalny. A jak kupie oryginalny czarny, to bedzie rzeczywiscie profesjonalny i bedzie lepsze zdjecia robil :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Rudi
12-09-2004, 15:45
Jak wejdzie to Polski wersja czarna, to wyrzuce swoja brzydka srebrna i kupie czarna :D bedzie profesjonalna :)
Albo do lakiernika oddaj :wink:

Nieeee bo to dalej bedzie amatorski aparat stylizowany (oszukiwany) na profesjonalny. A jak kupie oryginalny czarny, to bedzie rzeczywiscie profesjonalny i bedzie lepsze zdjecia robil :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Widze, że tak na prawde wiesz o co w tym wszystkim chodzi :mrgreen: Jak wychodzisz z czarną budą to ludzie mówią "uwaga profesjonalista idzie, zróbmy mu miejsce" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: no i już masz lepsze zdjęcie hehe
Pozdrawiam
Rudi

Voytas
12-09-2004, 16:01
Jak wejdzie to Polski wersja czarna, to wyrzuce swoja brzydka srebrna i kupie czarna bedzie profesjonalna

GŁUPOTA!!

eternus
12-09-2004, 16:08
Jak wejdzie to Polski wersja czarna, to wyrzuce swoja brzydka srebrna i kupie czarna bedzie profesjonalna

GŁUPOTA!!

:roll: :roll: o qurcze... czy mi sie wydaje, czy Ty na prawde nie wyczules ironii? :? :?

Voytas
13-09-2004, 00:11
trudno mi bylo wyczytac z literiek :)

eternus
13-09-2004, 00:33
trudno mi bylo wyczytac z literiek :)

Z literek to moze rzeczywiscie ciezko. Ale przeciez wstawilem kilka "ikon emocji", ktore jasno naprowadzaly na wlasciwy tryb myslenia. Choc co dziwne - jak mnie cytowales to zniknely:/

Vitez
13-09-2004, 01:07
Jak wychodzisz z czarną budą to ludzie mówią "uwaga profesjonalista idzie, zróbmy mu miejsce"

Smiej sie smiej, ale jest w tym troche racji.
Spotkalem dzisiaj kolege z forum - sal-a na wystawie kotow. Mial on 300D z kitem, bez lampy i marudzil ze mu kotow nie chcieli z klatki wyciagac i pokazywac.
Ja z 10D, zapieta lampa i softboxem i Tamronem bylem wrecz proszony o zrobienie zdjec :roll: a jak sam prosilem o wyciagniecie to nie robili zadnych problemow.
To na pewno ten czarny kolor (no i lampa z softboxem wygladajaca jak komin ;) ) :mrgreen: :mrgreen: tak dziala na hodowcow ;)

sal
13-09-2004, 09:10
To na pewno ten czarny kolor (no i lampa z softboxem wygladajaca jak komin ;) ) :mrgreen: :mrgreen: tak dziala na hodowcow ;) No pewnie :) A jakbyś miał takiego czarnego 10D i do tego np. L-kę, to już w ogóle wszyscy by Cię chcieli po nogach całować :P
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - lampa umocniła się na mojej liście zakupów :) Może do następnej wystawy SHKRP się wyrobię. A potem przemaluję moją 300-kę sprayem ;)

eternus
13-09-2004, 10:38
Jak wychodzisz z czarną budą to ludzie mówią "uwaga profesjonalista idzie, zróbmy mu miejsce"

Smiej sie smiej, ale jest w tym troche racji.
Spotkalem dzisiaj kolege z forum - sal-a na wystawie kotow. Mial on 300D z kitem, bez lampy i marudzil ze mu kotow nie chcieli z klatki wyciagac i pokazywac.
Ja z 10D, zapieta lampa i softboxem i Tamronem bylem wrecz proszony o zrobienie zdjec :roll: a jak sam prosilem o wyciagniecie to nie robili zadnych problemow.
To na pewno ten czarny kolor (no i lampa z softboxem wygladajaca jak komin ;) ) :mrgreen: :mrgreen: tak dziala na hodowcow ;)

Strach sie bac :) Ale ja tu widze jeszcze kilka innych czynnikow:
1. miales wiecej szczescia
2. moze Ciebie juz ktos tam z szefostwa znal
3. masz lepsze public relations :)

A terez to mozemy mowic, zemiast 300d w wersji black i silver, 300d profesjonalny i amatorski :D

Tequil
13-09-2004, 12:05
zapomnieliscie ze w wersji "BLACK" bedzie BATTERY PACK co jest duzym udogodnieniem...rowniez wizualnym :mrgreen:

eternus
13-09-2004, 12:16
zapomnieliscie ze w wersji "BLACK" bedzie BATTERY PACK co jest duzym udogodnieniem...rowniez wizualnym :mrgreen:

Zgadza sie. Ale ja do swojej amatorskiej srebrnej juz mam profesjonalnego czarnego gripa :) Wiec mozna by uznac moja wersjie 300d za pol-profesjonalna (bo pol srebrna- pol czarna) :D

Rudi
13-09-2004, 13:14
eternus,
Zgadza sie. Ale ja do swojej amatorskiej srebrnej juz mam profesjonalnego czarnego gripa Wiec mozna by uznac moja wersjie 300d za pol-profesjonalna (bo pol srebrna- pol czarna)
Co z tego dokupisz jakąś biała L-ke i Ci współczynnik profesinalizmu sprzętu spadnie do 1/3 :D :D :D,

eternus
13-09-2004, 13:39
[Co z tego dokupisz jakąś biała L-ke i Ci współczynnik profesinalizmu sprzętu spadnie do 1/3 :D :D :D,

nie, nie, nie - w przypadku obiektywow to bialosc podnosi profesjonalizm. Nie ma co sobie wmawiac, ae L-ki maja lepsza optyke! To za ten profesjonalny bialy kolor placimy. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Czyli za biala L-ka bede mial 2/3 profesjonalnego sprzetu :D

Vitez
13-09-2004, 17:41
Strach sie bac :) Ale ja tu widze jeszcze kilka innych czynnikow:
1. miales wiecej szczescia
2. moze Ciebie juz ktos tam z szefostwa znal
3. masz lepsze public relations :)


Hm...
4. mialem biala koszulke z duuuzyyym aparatem nadrukowanym z przodu i napisem "pl.rec.foto.cyfrowa" :mrgreen:

( http://butik.pl/cyfrowa - ta po lewej)

eternus
13-09-2004, 19:34
Hm...
4. mialem biala koszulke z duuuzyyym aparatem nadrukowanym z przodu i napisem "pl.rec.foto.cyfrowa" :mrgreen:

( http://butik.pl/cyfrowa - ta po lewej)

Lepsza by byla z nadrukiem National Photographic :D

Rudi
13-09-2004, 20:26
Lepsza by byla z nadrukiem National Photographic
Mogli by nie łyknąć... dostajesz taką jak masz prenumeratę :D

eternus
13-09-2004, 20:31
Lepsza by byla z nadrukiem National Photographic
Mogli by nie łyknąć... dostajesz taką jak masz prenumeratę :D

Chce zaakcentowac, ze bynajmniej nie chodzi mi National Geographic tylko o National PHOTOGRAPHIC, ktorego mozna zostac nawet redaktorem naczelnym :)

Rudi
13-09-2004, 20:35
Chce zaakcentowac, ze bynajmniej nie chodzi mi National Geographic tylko o National PHOTOGRAPHIC, ktorego mozna zostac nawet redaktorem naczelnym
A to przepraszam :) nie zauważyłem :)

Tequil
14-09-2004, 00:20
a moze sami sobie zrobimy koszulki???? (http://canon.hazan.ys.pl/viewtopic.php?p=11944#11944)

santiblue
14-09-2004, 00:31
A co do koszulek to ja mam sliczna czarna z napisem na plecach : REPORTER, i wszedzie wchodze :)

Aszu
14-09-2004, 15:38
Mozna też załozyć jaskrawożółte nakrycie z napisem PRESS na plecach - też działa, ale i tak niewszędzie wejdziesz.

[ Dodano: 14 Wrzesień 2004 ]
A tak wracając do tematu CZARNEGO KONIA (czyli czarnej 300D) to wkońcu CANON pomyslał głową - sukces NIKONA D70 do nich przemówił.
Kilka takich błedów i CANON pójdzie z torbami.
Kolejny problem widac w cenie 20D. Cena z pogranicza absurdu - zaniżona na rynku polskim, albo są to jakieś wersje testowe, przedprodukcyjne, które trafiły do Polski celowo (w myśl zasady Głupi Polak kupi bo nowe).
Ach Canon Polska nie dba o swoich klientów.

Vitez
14-09-2004, 15:52
Mozna też załozyć jaskrawożółte nakrycie z napisem PRESS na plecach - też działa, ale i tak niewszędzie wejdziesz.

Mam taka: http://www.mif.pg.gda.pl/homepages/bradley/fotowawa/foty/global/tomaszs016.jpg

Ale na kocich wystawach by glupio wygladala... sam sprzet wystarcza ;)

Aszu
14-09-2004, 15:55
O tak - Koty mogłyby tego nie wytrzymać!!!!!

krecio
15-09-2004, 17:47
Mam taka: http://www.mif.pg.gda.pl/homepages/bradley/fotowawa/foty/global/tomaszs016.jpg

Ale na kocich wystawach by glupio wygladala... sam sprzet wystarcza ;)[/quote]



Vitez! Chodzi Ci o kamizelkę czy ten plastik ?

Vitez
15-09-2004, 18:18
Vitez! Chodzi Ci o kamizelkę czy ten plastik ?

O kamizelke. Wystarczajaco sie rzucam w oczy z moim wzrostem, duzym sprzetem, z softboxem na lampie. Kamizelka to juz byloby przegiecie az bym pewnie slyszal szepty "o, patrzcie jaki pozer" ;)

Algier
15-09-2004, 20:31
Mysle, że ten ruch ze strony Canona (czarne body) jest wymuszony przez konkurencje (D70, *ist DS, Dynax 7D)

Rudi
15-09-2004, 20:41
Mysle, że ten ruch ze strony Canona (czarne body) jest wymuszony przez konkurencje (D70, *ist DS, Dynax 7D)
Co jak co ludzie się patrzą na wygląd zewntrzny, a kolorystyka budy ma duże znaczenie przy wyborze.

Vitez
15-09-2004, 21:31
Mysle, że ten ruch ze strony Canona (czarne body) jest wymuszony przez konkurencje (D70, *ist DS, Dynax 7D)

No i przy okazji cene zrownali z D70... mysla ze sie ludzie nie kapna czy co? ;)