PDA

Zobacz pełną wersję : Czy mozna pokazywac takie zdjecia?



AdamUsa
04-03-2006, 23:54
Mam zdjecie wykonane na pokazie balonow, i umiescilem je na jednym z forum w USA i gosciu mi napisal zeby lepiej moze nie uzywac logo firmy ("Cingular wireles" siec tel. komorkowej).
Czy mozna miec problemy z tego powodu, jak to wyglada z prawnej strony, czy ktos wie? Jak to wogole jest ze wszystkimi podobnym zdjeciami?

1050

Tomasz Golinski
04-03-2006, 23:57
Zaraz. Przecież ta firma umieściła logo na balonie, żeby było widoczne! Pokaz odbywał się w miejscu publicznym. Nie mam pojęcia jak można się do tego przyczepić.

BTW. Ta firma umieściła swoje logo w grze Need for Speed, praktycznie na każdym zakręcie ;)

AdamUsa
05-03-2006, 00:17
Wlasnie wydaje mi sie ktos kto mi to napisal to pewnie niemial pojecia o czym pisze, ale wiesz jak to jest wole sie upewnic jeszcze bo nigdy wczesniej sie z tym nie spotkalem w swoim zyciu :)

b'Art
05-03-2006, 02:11
Wlasnie wydaje mi sie ktos kto mi to napisal to pewnie niemial pojecia o czym pisze, ale wiesz jak to jest wole sie upewnic jeszcze bo nigdy wczesniej sie z tym nie spotkalem w swoim zyciu :)

Spokojnie, pewnie pracowała dla konkurencji:) Zdjecia sa amatorskie, nie otrzymujesz za nie pieniedzy - publikując je w prasie, nie ma wiec problemu. :)

AdamUsa
05-03-2006, 03:40
BTW co sadzicie o tym zdjeciu czy myslicie ze przesadzilem z blurem?

snowboarder
05-03-2006, 06:10
Podoba mi sie to zdjecie, tylko wybor balonu-hero chyba byl jednak
niefortunny. Gdyby to byl neutralny balon z kolorowymi paskami,
patrzyloby sie na kompozycje, fajne tlo itd, tak sie kurcze czyta ten
pie... Cingular, nota bene naprawde beznadziejna firma ;-)

KuchateK
05-03-2006, 07:03
Gdyby to byl neutralny balon z kolorowymi paskami
To moze nieco szopa i ladnie wystepowac?

kiku1
05-03-2006, 11:54
...widac ten ktoś nie widzi balona tylko reklamę...:)

pito
05-03-2006, 11:57
na te fotke zwrocilem uwage jak ja prezentowales w galerii
fajna, wyglada troche jak miniaturka, makieta :) wlasnie przez maly DOF

Vitez
05-03-2006, 21:16
Pokazywac to zdjecie mozesz bez obaw - ktos kto to pisal pewnie "o czyms tam slyszal ze nie wolno" i chcial zaistniec.
Gdybys to zdjecie chcial sprzedac to tez bys mogl... bo gdyby isc tym tokiem myslenia to z czego fotografowie sportowi by zyli ? ;) (tyle logo i trademarkow firmowych w tle ich zdjec... ).

AdamUsa
06-03-2006, 15:26
Tez tak sadzilem ale wolalem jeszcze sie upewnic czy aby napewno, bo roznie to bywa w tym swiecie.
Dzieki wszystkim